Подати оголошення

ЖК "Озерное" (2 очередь), ул. Обуховская 137, 139 - "Киевгорстрой"

1. . .3941. . .316
09 бер 2016 14:03
Цитата "Igor_tkc":
Всім доброго дня. Сьогодні заходив на будівництво. Здається у 2-му будинку скоро завершать кладку. Також ведуться роботи по утепленню. Загальне враження позитивне.


Дякуємо за позитивні новини :yes:
09 бер 2016 14:28
Я була в суботу на будівництві. Хотіла потрапити всередину, але , на жаль, відділ продажу не працював, а ніхто інший не хотів пропустити. Робота велась активно по утепленню зовнішніх стін, зі слів працівників штабу будівництва проводилась внутрішня кладка на верхніх поверхах та кинули стояки(санвузлові). Я не дуже в цьому розбираюсь, тому вибачте, якщо не так висловилась. Фото схожі на ті, що додалися іншими інвесторами на вихідні, тому не викладаю дублікати.
Тижнів зо два тому, я дзвонила у відділ продажу і цікавилась наявністю 2-кімнатних квартир 54,15 м2 в другій черзі. В другому будинку сказали, що немає, а в першому- багато було. А тепер виявляється, що є одна на 3 поверсі в другому будинку. З об'єктивністю інформації бачу дуже важко. :blah:
Стосовно відсутності вуличного освітлення - дуже важливе питання. Мені здається, що це КМБ мав би підключити ліхтарі ще восени, а віз і нині там. Я уявляю собі вечірню прогулянку в тому районі в пізню пору. 8-()
09 бер 2016 14:35
Цитата "Shliakh":

Все что не делается все к лучшему:)
Рады приветствовать:)
Мы с 5 этажа:))) и тоже первый дом, квартира 54.15 м²
(Влюбилась в кухню)

Нарешті в мене є тепер однодумець стосовно кухні)))) Дуже приємно)))) :hi:
09 бер 2016 14:45
Цитата "Гость78":

По поводу достоверности инфо от отдела продаж. Я лично звонил как новій покупатель( с неизв. номера) спросил именно мою квадратуру - мне сказали, что осталось только на 3-м этаже.(54,15 во 2-м доме). Я предлагаю таким же способом узнать именно по по этажности свободных квартир - тогда сами поймем приблизительную заселенность дома. :smoke:


По двум домам 54.19 осталось 36 квартир, 54.15 осталось 15 квартир, 57.14 - 1 квартира на 6м этаже
Насколько я понимаю в одном доме двушек 54 - 22*2 штуки (1й не учитывается, 24й-25й тоже) + 22 квартиры квадратурой 57. Итого в двух домах 132 двухкомнатных квартир самой распостранённой квадратуры из которых есть в продаже 52 квартиры. Т.е. продано ~ 60% двушек. Квадратуру 74 и 89 я в расчёт не брала.
09 бер 2016 15:08
Чому 2-ки 57 кв більш популярні? Сам її купив, але при виборі 50 на 50 було. Не розумію, чому така велика різниця?
09 бер 2016 15:49
Цитата "NORD_OST":

Нарешті в мене є тепер однодумець стосовно кухні)))) Дуже приємно)))) :hi:




О ура, а то смотрю все разбирают ток 57м². А мне как то изначально только 54.15 понравилась, и сразу куча идей в голове касательно мебели:)))
09 бер 2016 15:51
Цитата "NORD_OST":
Я була в суботу на будівництві. Хотіла потрапити всередину, але , на жаль, відділ продажу не працював, а ніхто інший не хотів пропустити. Робота велась активно по утепленню зовнішніх стін, зі слів працівників штабу будівництва проводилась внутрішня кладка на верхніх поверхах та кинули стояки(санвузлові). Я не дуже в цьому розбираюсь, тому вибачте, якщо не так висловилась. Фото схожі на ті, що додалися іншими інвесторами на вихідні, тому не викладаю дублікати.
Тижнів зо два тому, я дзвонила у відділ продажу і цікавилась наявністю 2-кімнатних квартир 54,15 м2 в другій черзі. В другому будинку сказали, що немає, а в першому- багато було. А тепер виявляється, що є одна на 3 поверсі в другому будинку. З об'єктивністю інформації бачу дуже важко. :blah:
Стосовно відсутності вуличного освітлення - дуже важливе питання. Мені здається, що це КМБ мав би підключити ліхтарі ще восени, а віз і нині там. Я уявляю собі вечірню прогулянку в тому районі в пізню пору. 8-()



Мы интересовались в начале февраля, и я хотела второй дом, и только 54.15 не выше 8 этажа, а во втором доме оставались только 3 и 22, а третий это на нежилым помещением, и меня это смутило,поэтому взяли в первом доме, и кстати под этой двушкой на третьем этаже будет минимаркет лоток вроде как
09 бер 2016 15:55
Цитата "Igor_tkc":
Чому 2-ки 57 кв більш популярні? Сам її купив, але при виборі 50 на 50 було. Не розумію, чому така велика різниця?


Я думаю потому что в цене разница не большая, а все стараются купить больше метров, переделать можно как угодно,тем более если больше метров:)
09 бер 2016 16:07
Цитата "Shliakh":



Мы интересовались в начале февраля, и я хотела второй дом, и только 54.15 не выше 8 этажа, а во втором доме оставались только 3 и 22, а третий это на нежилым помещением, и меня это смутило,поэтому взяли в первом доме, и кстати под этой двушкой на третьем этаже будет минимаркет лоток вроде как
Здорово, хорошая новость про магазин! А где вы про это слышали? Для наших домов это очень актуально будет. Еще бы под аптеку и салончик выкупили бы помещения- то вообще супер. Кстати, гастроном в зеленом доме еще не работает, во всяком случае вчера в районе 6-ти вечера там было закрыто.
09 бер 2016 16:08
Цитата "Shliakh":

О ура, а то смотрю все разбирают ток 57м². А мне как то изначально только 54.15 понравилась, и сразу куча идей в голове касательно мебели:)))

Я більше люблю на кухні час проводити, тому зручне планування стало ключовим у виборі квартири. Ще не придумала, де пральну машину поставити.У ванній краще, але чи вистачить місця? Тоді доведеться на кухні, що не дуже бажано. Ідеї є, але чіткого конкретного уявлення по інтер"єру немає. "Спасибі" КМБ часу додав для роздумів.
09 бер 2016 16:16
Цитата "Shliakh":


Мы интересовались в начале февраля, и я хотела второй дом, и только 54.15 не выше 8 этажа, а во втором доме оставались только 3 и 22, а третий это на нежилым помещением, и меня это смутило,поэтому взяли в первом доме, и кстати под этой двушкой на третьем этаже будет минимаркет лоток вроде как

Для мене теж було важливо не вище восьмого поверху. Не люблю коли дуже високо, але низько також не дуже зручно якось. От і обрали сьомий. Мені подобається.
09 бер 2016 16:27
Цитата "Igor_tkc":
Всім доброго дня. Сьогодні заходив на будівництво. Здається у 2-му будинку скоро завершать кладку. Також ведуться роботи по утепленню. Загальне враження позитивне.
А ви випадково не звернули увагу чи продовжують встановлювати вікна в першому будинку? Наша квартира на 11-му поверсі, засклено з 1-по 9 включно, і з 12 по 17. 10 та 11-му поки не пощастило :(
09 бер 2016 17:36
Уже с 5-го этажа, 1-го дома нас трое! Приятно. Давайте знакомиться, и соображать на троих доп.кладовку
09 бер 2016 21:13
Здорово, хорошая новость про магазин! А где вы про это слышали? Для наших домов это очень актуально будет. Еще бы под аптеку и салончик выкупили бы помещения- то вообще супер. Кстати, гастроном в зеленом доме еще не работает, во всяком случае вчера в районе 6-ти вечера там было закрыто.[/quote]


Мы когда решали покупать квартиру на третьем как я и хотела во втором доме или что то выше но в первом, я говорила что мол не хочу жить над нежелым, а мне и сказали что там мол сеть *лоток" толи выкупили то ли ведут переговоры, но они типа определились уже
09 бер 2016 21:17
Я більше люблю на кухні час проводити, тому зручне планування стало ключовим у виборі квартири. Ще не придумала, де пральну машину поставити.У ванній краще, але чи вистачить місця? Тоді доведеться на кухні, що не дуже бажано. Ідеї є, але чіткого конкретного уявлення по інтер"єру немає. "Спасибі" КМБ часу додав для роздумів.[/quote]


Я кухню постараюсь поделить на зоны, так как детская будет 16, а наша спальня ваще манюсенькая то на кухне я попытаюсь сделать отдельно рабочую зону и отдельно зону для приема гостей.
А на счет ванны рекомендую посмотреть сантехнику Ravak, есть у них серия авокадо как раз для малогабаритных комнат, ну или просто умывальник плоский встроеный над стиралкой
09 бер 2016 21:20
[/quote]
Для мене теж було важливо не вище восьмого поверху. Не люблю коли дуже високо, але низько також не дуже зручно якось. От і обрали сьомий. Мені подобається.[/quote]

Я хотела с 3 по 8 но оказалось что третий сразу над нежелым, 4 купили, поэтому взяла 5, ну и номерация квартиры понравилась:)
09 бер 2016 21:21
Цитата "Viktor71":
Уже с 5-го этажа, 1-го дома нас трое! Приятно. Давайте знакомиться, и соображать на троих доп.кладовку

Отлично , хорошо что вы подняли эту тему, давайте;)
10 бер 2016 06:35
Цитата "TinaTka":
А ви випадково не звернули увагу чи продовжують встановлювати вікна в першому будинку? Наша квартира на 11-му поверсі, засклено з 1-по 9 включно, і з 12 по 17. 10 та 11-му поки не пощастило :(

Ні, на жаль не звернув, був лише зі сторони 2-го будинку
12 бер 2016 07:46
Все зашли посмотреть на новые сообщения - а их НЕТ!!! :val:
12 бер 2016 07:47
Цитата "Гость78":
Все зашли посмотреть на новые сообщения - а их НЕТ!!! :val:

Це ви до чого?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .3941. . .316
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше