Застройщик "Аркада"

Обсуждение участников рынка строительства, поиск новостройки по Компании.
Ответить

Ваше общее впечатление о Компании:

Ужас
0
Голосов нет
Плохо
0
Голосов нет
Нормально
1
17%
Хорошо
3
50%
Отлично
2
33%
 
Всего голосов : 6
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35702
Профиль
Репутация:    273
Вернуться к началу
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35702
Профиль
Репутация:    273
Банк «АРКАДА» вважає за необхідне офіційно прокоментувати ситуацію, яка склалась навколо рішень господарських судів у справі №33/162 за позовом ПАТ «ХК «Київміськбуд» про стягнення коштів фінансування та оперативного резерву.

До 2010 року Банк «Аркада» плідно співпрацював з холдинговою компанією щодо організації спорудження об’єктів будівництва за залучені банком до ФФБ кошти інвесторів.

Однак кризові явища в економіці позначились на якості та строках виконання забудовником будівельних робіт, нехтуванні обов’язком надання звітності щодо використання коштів, залучених Банком від інвесторів, що потягло за собою необхідність посилення з боку управителя ФФБ контролю за процесом спорудження та цільовим використанням коштів, перерахованих з ФФБ.

Застосування Банком передбачених договірними умовами та вимогами чинного законодавства заходів впливу до забудовника для приведення його діяльності у відповідність до взятих зобов’язань, викликало незгоду останнього та стало предметом розгляду у судових інстанціях.

Винесені судами першої та апеляційної інстанції на користь холдингової компанії рішення постановою касаційної інстанції в грудні цього року були скасовані, як незаконні та необґрунтовані. Розпочате виконавче провадження щодо виконання таких рішень підлягає закриттю, а вжиті державним виконавцем заходи щодо примусового виконання рішення, в тому числі арешт на майно Банку, скасуванню.

Банк і надалі продовжуватиме, як управитель ФФБ, стояти на захисті інтересів довірителів, забезпечуючи неухильний контроль за недобросовісними забудовниками, які бажають за будь-яку ціну отримати кошти інвесторів, не переймаючись дотриманням та належним виконанням взятих на себе зобов’язань як перед Банком, так і перед кожним довірителем.
Вернуться к началу
Iнформацiйний бот Domik.ua
Ответов: 2916
Профиль
Репутация:    2
Банк «Аркада»: история и современность

За время работы банк «Аркада» профинансировал строительство свыше 693 тыс кв. м жилья, сданного в эксплуатацию. Об истории ПАО АКБ «Аркада» и реализуемых в июне 2017 года компанией новостройках читайте на страницах Domik.ua.
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Застройщики и их проектыdsf

 • Будинок Сиваш

  15 190 грн./м2

  Новий будинок у Дарницькому районі столиці

 • КГ На Счастливой

  от застройщика

  Коттеджный городок в Киевской области.

 • ЖК Metropole

  62 800 грн./м2

  Новый жилой комплекс бизнес-класса в Печерском районе Киева.

 • ЖК Бульвар Фонтанов

  62 760 грн./м2

  Дом в престижном Печерском районе Киева на пересечении ул.Патриса Лумумбы и Саперного поле

 • КГ Рута

  от застройщика

  Коттеджный городок в Киевской области