Застройщик "Аркада"

Обсуждение участников рынка строительства, поиск новостройки по Компании.
Ответить

Ваше общее впечатление о Компании:

Ужас
0
Голосов нет
Плохо
0
Голосов нет
Нормально
1
20%
Хорошо
2
40%
Отлично
2
40%
 
Всего голосов : 5
Спостерігач новобудов Модератор Domik.ua
Ответов: 34726
Профиль
Репутация:    270
Вернуться к началу
Спостерігач новобудов Модератор Domik.ua
Ответов: 34726
Профиль
Репутация:    270
Банк «АРКАДА» вважає за необхідне офіційно прокоментувати ситуацію, яка склалась навколо рішень господарських судів у справі №33/162 за позовом ПАТ «ХК «Київміськбуд» про стягнення коштів фінансування та оперативного резерву.

До 2010 року Банк «Аркада» плідно співпрацював з холдинговою компанією щодо організації спорудження об’єктів будівництва за залучені банком до ФФБ кошти інвесторів.

Однак кризові явища в економіці позначились на якості та строках виконання забудовником будівельних робіт, нехтуванні обов’язком надання звітності щодо використання коштів, залучених Банком від інвесторів, що потягло за собою необхідність посилення з боку управителя ФФБ контролю за процесом спорудження та цільовим використанням коштів, перерахованих з ФФБ.

Застосування Банком передбачених договірними умовами та вимогами чинного законодавства заходів впливу до забудовника для приведення його діяльності у відповідність до взятих зобов’язань, викликало незгоду останнього та стало предметом розгляду у судових інстанціях.

Винесені судами першої та апеляційної інстанції на користь холдингової компанії рішення постановою касаційної інстанції в грудні цього року були скасовані, як незаконні та необґрунтовані. Розпочате виконавче провадження щодо виконання таких рішень підлягає закриттю, а вжиті державним виконавцем заходи щодо примусового виконання рішення, в тому числі арешт на майно Банку, скасуванню.

Банк і надалі продовжуватиме, як управитель ФФБ, стояти на захисті інтересів довірителів, забезпечуючи неухильний контроль за недобросовісними забудовниками, які бажають за будь-яку ціну отримати кошти інвесторів, не переймаючись дотриманням та належним виконанням взятих на себе зобов’язань як перед Банком, так і перед кожним довірителем.
Вернуться к началу
Новостной бот Domik.ua
Ответов: 752
Профиль
Репутация:    0
Банк «Аркада»: история и современность

За время работы банк «Аркада» профинансировал строительство свыше 693 тыс кв. м жилья, сданного в эксплуатацию. Об истории ПАО АКБ «Аркада» и реализуемых в июне 2017 года компанией новостройках читайте на страницах Domik.ua.
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Застройщики и их проектыdsf

Обсуждение новостей 

 • ЖК Лико-Град

  17 500 грн./м2

  ЖК в Голосеевском районе, мкрн. Теремки 2

 • ЖК Полесье

  9 400 грн./м2

  Комплекс из двух 12-этажных домов комфорт-класса

 • ЖК Вышиванка

  19 250 грн./м2

  Жилой комплекс «Вышиванка» - новый проект от «УКРБУД»

 • ЖК Мира

  8 700 грн./м2

  Новый ЖК в Индустриальном районе Харькова, мкрн. ХТЗ

 • ЖК Дуэт

  15 000 грн./м2

  Жилой комплекс в Харькове, Шевченковский район