Подати оголошення

ЖК Світло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Наддніпрянське шосе, 2а

ЗабудовникFUTURA HATA
Здача ЖК2021 - 2024 р.
Планування
від 27 946 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
197з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 31.
18/58%
0/0%
4/13%
1/3%
8/26%
1. . .4042. . .206
02 трав 2018 13:06
Цитата "O-0":
Это охладительный канал или речка-теплючка, в устье которой рыбное хозяйство. Тут же и водопад.

Точно, на карте нашел Рыбалка Белые Камни и водопад. А вот куда канал впадает непонятно, и что вообще в нем там протекает. Может єто даже и бонус будет, если там можно порыбачить, позагорать, шашлычок пожарить или покататься на катамаране. Или устраивать утреннею пробежку вдоль канала.
Единственный минус что его прийдется обьезжать, нет никакой переправы через этот канал, зато всегда можно помыть своего коня.
Так же смотрю по гуглу там есть какие-то склады Оболонь )) Что тоже не может не радовать
02 трав 2018 14:00
Уважаемые инвесторы! Сегодня получили Витяг з протоколу засідання постійної комісії КМР з питань містобудування, архітектури та землекористування о принятии решения о продлении договора аренды земельного участка на 10 лет
02 трав 2018 14:05
Цитата "ЖК "Світло Парк"":
Уважаемые инвесторы! Сегодня получили Витяг з протоколу засідання постійної комісії КМР з питань містобудування, архітектури та землекористування о принятии решения о продлении договора аренды земельного участка на 10 лет


щось там ні слова про житлове будівництво... :notsure:
02 трав 2018 14:39
Цитата "alesandrafioni":


щось там ні слова про житлове будівництво... :notsure:


Ми вже стільки разів відповідали на це запитання, за класифікацією видів цільового призначення земель заміна призначення не є необхідною, оскільки поточне призначення відноситься до земель Секціі В - землі житлової і громадської забудови
02 трав 2018 14:56
Цитата "ЖК "Світло Парк"":
Ми вже стільки разів відповідали на це запитання, за класифікацією видів цільового призначення земель заміна призначення не є необхідною, оскільки поточне призначення відноситься до земель Секціі В - землі житлової і громадської забудови


я не дуже сильна в юридичних поняттях, але для мене це якось дуже дивно і підозріло - будувати житло на землях, цільове призначення котрих "готельно-офісний, торговельний комплекс з паркінгами".
вкажіть, будь ласка, закон, в якому прописано, що цільове призначення може не відповідати фактичному будівництву у випадку співпадіння секції.

просто, як мені здається, житлова і громадська забудова розділяється на житлову (із своїми цільовими призначеннями, наприклад багатоповерхова забудова, як має бути тут) і громадську (готелі, офіси, ТРЦ і т.д.), і це різні речі.

просто коли будують багатоповерхівки наприклад на землях, де цільове призначення малоповерхова забудова - чому це є незаконним, хоча я так розумію, там теж співпадає секція, а от у вашому випадку все добре? я от цього не розумію, проясніть, будь ласка.
02 трав 2018 15:05

тим паче, от тут
//zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z1011-10

вказано В.02 - землі житлової забудови
В.03 - землі громадської забудови

тобто, вони розділені по різних підрозділах

який підрозділ вказано на землю у вас?
бо на публічній кадастровій мапі я бачу взагалі ціьове призначення "Іншої комерційної діяльності", це не оновили дані чи як?

02 трав 2018 16:48
Цитата "alesandrafioni":


я не дуже сильна в юридичних поняттях, але для мене це якось дуже дивно і підозріло - будувати житло на землях, цільове призначення котрих "готельно-офісний, торговельний комплекс з паркінгами".
вкажіть, будь ласка, закон, в якому прописано, що цільове призначення може не відповідати фактичному будівництву у випадку співпадіння секції.

просто, як мені здається, житлова і громадська забудова розділяється на житлову (із своїми цільовими призначеннями, наприклад багатоповерхова забудова, як має бути тут) і громадську (готелі, офіси, ТРЦ і т.д.), і це різні речі.

просто коли будують багатоповерхівки наприклад на землях, де цільове призначення малоповерхова забудова - чому це є незаконним, хоча я так розумію, там теж співпадає секція, а от у вашому випадку все добре? я от цього не розумію, проясніть, будь ласка.


Щодо вашого питання чому багатоповерхівки вважаються незаконними, коли будуються на землях для малоповерхового будівництва. Спробуємо пояснити. Основними документами є генеральний план та містобудівні умови і обмеження (МУО), які видаються на основі генплану. Саме там вказано поверховість забудови. І якщо виникає невідповідність між тим, що вказано в генплані та МУО та тим, що насправді збудовано це є незаконним.

Щодо нашої земельної ділянки та її призначення
Функціональне призначення земельної ділянки - території житлової та громадської забудови. Згідно з п.9 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки Департаменту містобудування та архітектуривиконавчого органу Київської міської ради по Наддніпрянському шосе 2-А у Голосіївському районі м. Києва від 02.07.2017 №557/16/12/2009-19 від 02.07.2016.

Земельна ділянка відноситься до категорії "землі житлової та громадської забудови" секція В (Відповідно до виду цільового призначення земель, згідно Наказу Державного комітету України із земельних рксурсів від 23.07.2010 №548 "Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель").

А зміна цільового призначення не є необхідною, бо види використання земельної ділянки в межах певної категорії земель (крім земель сільськогосподарського призначення та земель оборони) визначаються її власником або користувачем самостійно в межах вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії, з урахуванням містобудівної документації та документації із землеустрою (ч.5. ст.20 Земельного кодексу України)

Стосовно публічної кадастрової мапи, дійсно там не актуальна інформація. Для отримання найактуальнішої інформації та роз'яснень по призначенню ділянки радимо звертатися до Департаменту земельних ресурсів КМДА. Там за певний район відповідає землеупорядник, у нього є прийомні години, то ж маєте можливість отримати повну і безкоштовну консультацію. Є також платні ресурси, де можна замовити актуальну інформацію по земельній ділянці.

Також, якщо ви дійсно цікавитеся об'єетом, було б корисним проконсультуватися з юристом з земельних питань для власної впевненості. Багато наших клієнтів приходять у відділ продажу із юристами та вивчають документи.
02 трав 2018 21:34
Цитата "ЖК "Світло Парк"":
Основними документами є генеральний план та містобудівні умови і обмеження (МУО), які видаються на основі генплану.

...

А зміна цільового призначення не є необхідною, бо види використання земельної ділянки в межах певної категорії земель (крім земель сільськогосподарського призначення та земель оборони) визначаються її власником або користувачем самостійно в межах вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії, з урахуванням містобудівної документації та документації із землеустрою (ч.5. ст.20 Земельного кодексу України)


дякую за відповідь. все одно якось дивно, навіщо тоді ці категорії в розрізі секції, якщо все одно вид визначає власник :notsure: :???: хоча з нашим законодавством напевно не треба дивуватись.

а чи можна десь побачити МУО по вашим землям?

так, цікавлюсь, але поки що на початковій стадії :)
03 трав 2018 08:25
Цитата "alesandrafioni":


а чи можна десь побачити МУО по вашим землям?

вы задаете абсолютно верные вопросы, так как ОП упускает в своих объяснениях главную фразу - в соответствии с градостроительной документацией.!!! то есть конечно можно, если разрешили. а не на свое усмотрение.
03 трав 2018 08:33
Цитата "alesandrafioni":


.

а чи можна десь побачити МУО по вашим землям?

так, цікавлюсь, але поки що на початковій стадії :)


Так, можна, МУО є у відділу продажу на об'єкті, завітайте до нас - усе покажемо.
03 трав 2018 08:38

Свежее видео и облет территории от КГС.
https://www.youtube.com/watch?v=2xEUb0sovV4&feature=youtu.be

На следующей неделе ожидаем от генподрядчика график строительства, расскажем детальнее о динамике после получения

03 трав 2018 09:06
Цитата "ЖК "Світло Парк"":


Так, можна, МУО є у відділу продажу на об'єкті, завітайте до нас - усе покажемо.

Если я не ошибаюсь, я ранее задавал тот же вопрос. Выше на форуме вы выкладывали, по-моему. ПС на 30й странице форума ссылка, если это имеется ввиду
03 трав 2018 09:19
Цитата "Magician ":

Если я не ошибаюсь, я ранее задавал тот же вопрос. Выше на форуме вы выкладывали, по-моему. ПС на 30й странице форума ссылка, если это имеется ввиду


Да, выкладывали схему из МУО на 30й странице, спасибо!
03 трав 2018 10:00
Цитата "ЖК "Світло Парк"":

Так, можна, МУО є у відділу продажу на об'єкті, завітайте до нас - усе покажемо.


хотілося б розібратись із цим питанням до відвідин ВП, не люблю їздити зайвий раз

Цитата "Magician ":

Если я не ошибаюсь, я ранее задавал тот же вопрос. Выше на форуме вы выкладывали, по-моему. ПС на 30й странице форума ссылка, если это имеется ввиду


та сторінка, що викладена на 30й сторінці, містить знову формулювання "території громадської та житлової забудови", чи є десь інформація, що тут дозволено будувати саме 26поверхові багатоквартирні будинки?
03 трав 2018 10:00
Цитата "julson":
вы задаете абсолютно верные вопросы, так как ОП упускает в своих объяснениях главную фразу - в соответствии с градостроительной документацией.!!! то есть конечно можно, если разрешили. а не на свое усмотрение.


а дозволили? мене оце і цікавить :)
03 трав 2018 10:47
Цитата "alesandrafioni":


хотілося б розібратись із цим питанням до відвідин ВП, не люблю їздити зайвий раз



та сторінка, що викладена на 30й сторінці, містить знову формулювання "території громадської та житлової забудови", чи є десь інформація, що тут дозволено будувати саме 26поверхові багатоквартирні будинки?


Такі документи не викладаються в Інтернет та на форуми, оскільки вони є частиною проектної документації і службовою інформацією. Якщо дійсно цікавитеся об'єктом - ці документи доступні для повного ознайомлення у відділі продажів.
Наводимо вам частину МУО, де вказана максимально допустима висота будівель (орієнтуйтеся на висоту одного поверху 3 м)
Можливо на форумі є хтось з клієнтів, хто вже ознайомився з МУО та зможе вам тут відповісти.

Пропонуємо вам ще ознайомитися з експертним звітом на сайті, на основі якого виданий дозвіл на будівництво, там вказана поверховість і призначення споруд.
03 трав 2018 11:39
Цитата "ЖК "Світло Парк"":

Такі документи не викладаються в Інтернет та на форуми, оскільки вони є частиною проектної документації і службовою інформацією. Якщо дійсно цікавитеся об'єктом - ці документи доступні для повного ознайомлення у відділі продажів.
Наводимо вам частину МУО, де вказана максимально допустима висота будівель (орієнтуйтеся на висоту одного поверху 3 м)
Можливо на форумі є хтось з клієнтів, хто вже ознайомився з МУО та зможе вам тут відповісти.

Пропонуємо вам ще ознайомитися з експертним звітом на сайті, на основі якого виданий дозвіл на будівництво, там вказана поверховість і призначення споруд.


дякую за відповідь.
05 трав 2018 13:06
Я не думаю, что вышеуказанное изменение застройки земель секциями определенного назначения, является нарушением закона, так как гостиница - это тоже, по сути, жилое гражданское строительство. Если данное строение не представляет угрозы или не занимает территорий других (к примеру военных) объектов, то, мне кажется, - это не проблема.
05 трав 2018 14:52
Здравствуйте, а где можно почитать информацию по строительным материалам которые используются? и какой вид отопления предусматривается?
07 трав 2018 08:54
Цитата "Mariya BQ":
Здравствуйте, а где можно почитать информацию по строительным материалам которые используются? и какой вид отопления предусматривается?


Добрый день! Такую информацию может предоставить ОП, также выкладываем ее сюда
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .4042. . .206
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше