Подати оголошення

ЖК в Гранд Виллас | Ворзель, с. Михайловка-Рубежовка

ЗабудовникОК ЖСК " МАРІН-БІЛДЕР-КИЇВ"
Здача ЖК2015 - 2024 р.
Планування
від 11 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
148з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 140.
5/4%
5/4%
25/18%
65/46%
40/29%
1. . .274275276
10 квіт 2024 14:43

cosmolady

у нас  вимагають доплату 5300 квадрат. это жесть, при умови,що в моїх свекрів за гранд комфорт 2000 попросили....

не малая сумма доплаты, а они её хотят сейчас или когда достроят ?  а то так можно деньги десять лет просить доплату каждые два года

12 квіт 2024 09:29

vova-jeans

не малая сумма доплаты, а они её хотят сейчас или когда достроят ?  а то так можно деньги десять лет просить доплату каждые два года

Добридень! Пропонуємо доплати вносити помісячно частинами, до введення в експлуатацію вашого будинку, таким чином ви можете бачити як будується ваш будинок, які роботи ведуться.


12 квіт 2024 10:56

Отдел Продаж ГВ

Добридень! Пропонуємо доплати вносити помісячно частинами, до введення в експлуатацію вашого будинку, таким чином ви можете бачити як будується ваш будинок, які роботи ведуться.


а может давайте вы достройте, а потом доплаты, я лично оплатил квартиру всю сразу, и какую сумму доплаты вы решили на 13 дом? 

15 квіт 2024 05:43

Отдел Продаж ГВ

Добридень! Дякую за питання!Ми плануємо найближчим часом упорядкувати майданчик між будинками Чубинського 11 і 15, заасфальтувати цю ділянку, дорогу за Чубинського 11 поки що асфальтувати не можемо, тому що для виконання будівельних робіт нам необхідний додатковий заїзд до Чубинського 17,19,21.


Між 11 та 15 є гостра необхідність робити ливньовки, а потім асфальтувати. Перед під'їздами постійно накопичується тала і дощова вода. Чи буде зроблений бодай елементарний відвід вод? 

15 квіт 2024 07:48

Ось така краса утворюється навіть після маленького снігу або дощу. Щось із цим потрібно робити.

20 квіт 2024 20:07

Доброго дня, цікавить чи почався якийсь процес будівництва 17 будинку чи поки що все ще на рівні розмов та обіцянок?

21 квіт 2024 09:18

инвестор 9 оч.

Доброго дня, цікавить чи почався якийсь процес будівництва 17 будинку чи поки що все ще на рівні розмов та обіцянок?

так они же написали давайте доплачивайте раз в месяц и мы будем строить, как я понимаю не кто не доплачивает вот ничего и не происходит, а куда делись день которые мы сразу оплатили история умалчивает 

24 квіт 2024 14:30

инвестор 9 оч.

Доброго дня, цікавить чи почався якийсь процес будівництва 17 будинку чи поки що все ще на рівні розмов та обіцянок?

Доброго дня! На будинки Чубинського 21 та 19 вже зайшли  бригади мулярів, тільки, як бачите,остані 5 діб заважають погодні умови. Також ведуться виміри по вікнам. Від розмов перейшли до діла.

По Чубинського 15 вже навісили газові котли у квартирах, зробили перила на сходах.Чекаємо на сонячну погоду, щоб закинчити відмостку та завершити покраску парадного, а також зробити фотозвіт.

Дуже велике прохання до інвесторів Чубинського 17,19, 21 и 13, яки не отримали дзвінка на минулих 2-3 тижнях щодо відновленння будівництва, оновити свої контактні дані, звернувшись до відділу продажу або  юридичний відділ нашої компанії.

З повагою, ОК ЖБК " Марін-Білдер-Київ"

26 квіт 2024 00:21

Добрий день, 

1) які є опціі  виходу з проекту, якщо не хочеш доплачувати 5300 за метр?

Я так розумію обʼєкт буде переоцінений по ринковій ціні ( 22 тис за метр) і гроші вернуться в повному обʼєму за одну транзакцію. Чи існує можливість переступки на цьому етапі, які умови? 

2) якщо інвестор доплачує 5300 де гарантія що наступного літа не треба буде ще доплачувати


Цікавить по обʼєктам 17 і 19. 



26 квіт 2024 07:16

Invest_now

Добрий день, 

1) які є опціі  виходу з проекту, якщо не хочеш доплачувати 5300 за метр?

Я так розумію обʼєкт буде переоцінений по ринковій ціні ( 22 тис за метр) і гроші вернуться в повному обʼєму за одну транзакцію. Чи існує можливість переступки на цьому етапі, які умови? 

2) якщо інвестор доплачує 5300 де гарантія що наступного літа не треба буде ще доплачувати


Цікавить по обʼєктам 17 і 19. 



Дуже гарне питання, у квітні 2022 року я зателефонував і мені відповіли, що вже відновлюють будівництво і через два тижні будуть збори інвесторів, але треба доплатити 4000грн. Через тиждень в чаті я побачив суму 3500. Пройшло два роки.

26 квіт 2024 13:06

Invest_now

Добрий день, 

1) які є опціі  виходу з проекту, якщо не хочеш доплачувати 5300 за метр?

Я так розумію обʼєкт буде переоцінений по ринковій ціні ( 22 тис за метр) і гроші вернуться в повному обʼєму за одну транзакцію. Чи існує можливість переступки на цьому етапі, які умови? 

2) якщо інвестор доплачує 5300 де гарантія що наступного літа не треба буде ще доплачувати


Цікавить по обʼєктам 17 і 19. 



Доброго дня! На жаль, на цей платформі неможливо з нашого боку розміщувати інформацію, яка вмістить ціни, тому зверніться , будь ласка до менеджера або в юридичний відділ. Доповнюємо вчорашнє повідомлення фото стана будівництва Чубинского 15 та Чубинського 21. Чубинського  21 станом на 25.04.2024

26 квіт 2024 13:06

Отдел Продаж ГВ

Доброго дня! На будинки Чубинського 21 та 19 вже зайшли  бригади мулярів, тільки, як бачите,остані 5 діб заважають погодні умови. Також ведуться виміри по вікнам. Від розмов перейшли до діла.

По Чубинського 15 вже навісили газові котли у квартирах, зробили перила на сходах.Чекаємо на сонячну погоду, щоб закинчити відмостку та завершити покраску парадного, а також зробити фотозвіт.

Дуже велике прохання до інвесторів Чубинського 17,19, 21 и 13, яки не отримали дзвінка на минулих 2-3 тижнях щодо відновленння будівництва, оновити свої контактні дані, звернувшись до відділу продажу або  юридичний відділ нашої компанії.

З повагою, ОК ЖБК " Марін-Білдер-Київ"

а где контакты куда обращаться? 

26 квіт 2024 13:06

Чубинського  15 станом на 25.04.2024

26 квіт 2024 18:53

За правилами представник забудовника не може розміщувати свої телефонні номери в повідомленнях, але ви можете их побачити в шапці профілю. 


29 квіт 2024 19:07

Добрий день.Чи плануєте привести в нормальний вигляд кришу 11 будинку?при будівництві не зняли плівку 

30 квіт 2024 13:31

Зробіть загальні збори всіх вкладників, бо дуже багато запитань до даного забудовника!!!

Де ваш сайт в першу чергу???

Де мої гроші, які я платила в долларах ( на секундочку)???

На якій правовій підставі ви вимагаєте доплату, якщо гроші всі внесені???

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .274275276
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше