Выбор межкомнатных дверей. Отзывы о материалах и производителях

Выбор, установка.
щойно зареєструвався
Ответов: 3
Профиль
Репутация:    0
Скажу кого НЕ раджу! Якщо коротко. Двері мали бути встановлені 4 травня 2018 року, нарешті встановили 6 серпня! Сьогодні 10 серпня ми їх за власний кошт демонтували!
Двері замовили в салоні-Holz(Хольц) (вул Костянтинівська м.Київ), виробник Wake Wood (м. Дніпро). При першій доставці, 5 деталей були із браком, їх забрали на заміну, повернули через місяць, 3 із 5 виявились ЗНОВУ із браком, повернули ще за місяць. І здавалось «УРА, у нас будуть двері», але ж НІ. Виявилось, що 2 із 3 дверних-«коробок» не в розмір. Заміри робив представник салону. Всю відповідальність за НЕВІРНІ розміри було перекладено на нас. Ще доплатили 2000грн. Минуло ще 1,5 місяця. 6 серпня нарешті все ж двері встановили, їх якість ЖАХЛИВО ВІДСТІЙНА!!! Двері майже за 17.000грн за 1 шт. виготовлені наче із ДВП... певна що за таку ціну мали б бути виготовлені з кращого матеріалу та якісно пофарбовані :( Двері і «коробки» у всіх кімнатах із «люфтами», щілинами, перепадами розмірів, і з тріщинами. Категорично НЕ раджу даного виробника міжкімнатних дверей!
Описувати роботу з клієнтом самого салону-Holz(Хольц) (вул Костянтинівська м.Київ) і фабрики не буду, повірте сервіс клієнто-орієнтованості ЗНИКАЄ відразу як ви перевели їм гроші на рахунок. За 3 місяці чекання ми їм дзвонили і уточнювали деталі нашого замовлення разів 100500!!
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в Окна и двериdsf

 • ЖК Приозерний

  7 400 грн./м2

  Житловий комплекс у місті Хмельницький

 • ЖК Стрелецкая набережная

  11 000 грн./м2

  Изысканный жилой комплекс клубного типа "Стрелецкая набережная" в Чернигове

 • ЖК Kaiser

  21 100 грн./м2

  Житловий комплекс в Личаківському районі міста Львова

 • ЖК Central Park

  20 980 грн./м2

  Новий житловий комплекс в Кременчуці.

 • ЖК Лермонтово

  7 810 грн./м2

  Четырнадцатиэтажный дом бизнес-класса