ЖК "Тарасова Світлиця", Канев, ул. Шевченко, 41

Отзывы о застройщиках в Черкассах, мониторинг строительства.
Новобудови Черкас. Відгуки про забудовників, моніторинг будівництва.

Ответить
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Повідомлень: 35721
Репутація: 273
Профайл
33244.jpg
33243.png


Жилой комплекс "Тарасова Світлиця"
Канев, ул. Шевченко, 41
Термін здачі: 1 квартал 2017

33245.jpg
33242.jpg
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Профайл
Будьте бдительны, добропорядочные покупатели. Это объект недобросовестного застройщика. У него по всей Украине стоят не достроенные должным образом дома. Коробку выгоняет, а документы не в порядке либо с землей либо с разрешением на объект, к энергосетям не подключает должным образом. Почитайте форумы, пообщайтесь с людьми с других объектов Друзи Девелопмент. ЖК Гостомельские липки, Вышиванка, Запорожский - владельцы этих домов не знают, что теперь делать. Не попадитесь и вы на удочку этих "честных" застройщиков.
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Профайл
Привіт сусіди! Я кв №74 Давайте знайомитися
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Профайл
Прочитав відгуки по інтернету стосовно компанії Друзі Девелопмент.Зроумів наступне є особа, яка пише несенітниці.Зі слів забудовника, з яким спілкувався по телефоні зрозумів.Що пише боржник, який придбав житло і живе в рострочку.Але рішив, що він не буде платити, а буде гадості писати і таким чином забудовник закриє йому борг. Інвестори не ведіться на пропаганду Panny sun.
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Профайл
Какая рассрочка? Вы о чем? Никаких долгов нет, а вот застройщик еще оч много должен.Что же вы Петя, если мониторили, молчите, что не только я оставляю негативные отзывы о застройщике? Причем есть и более ранние отзывы, чем мои? А чего молчите о том, что в мас-медия о них уже не раз написали? А почему молчите, что при покупке квартиры не с Друзи девелопмент договор заключается, а с простым гражданином (чтоб потом никакой ответственности не нести. Что возьмешь с простого гражданина?) Наверное, Петя, только потому, что вы и есть представитель застройщика. Уже не раз себе сами дифирамбы пишите. А людям достаточно самим пол часа в интернете посидеть и все проясниться.например посмотреть ========================Предупреждение=о=блокировке!================================ Нарушение Правил форума (п. 3.15). При попытке обойти автофильтр и публикации сообщения, аккаунт будет заблокирован. Вы можете удалить сообщение в течение 5 минут. ====== гугл ЖК "Вышиваночка" - как люди теперь не знают что делать без подстанции, или посмотреть объявления о продажах квартир на его объектах и задать себе вопрос - Почему люди пытаются продать квартиры в новых только построенных домах? Дешевый сыр - только в мышеловке.
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Профайл
Сьогодні були на перегляді будинку, все сподобалося. Будем купувати. Правда хочеться 2 кімнатну квартиру. Але є лише кошти на 1 кімнатну. Правда є шанс, сказали у відділі продажу, що забудовник може йти на компроміс і допоможе. Думаю буде все гаразд!
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Профайл
Panny sun писал(а):Какая рассрочка? Вы о чем? Никаких долгов нет, а вот застройщик еще оч много должен.Что же вы Петя, если мониторили, молчите, что не только я оставляю негативные отзывы о застройщике? Причем есть и более ранние отзывы, чем мои? А чего молчите о том, что в мас-медия о них уже не раз написали? А почему молчите, что при покупке квартиры не с Друзи девелопмент договор заключается, а с простым гражданином (чтоб потом никакой ответственности не нести. Что возьмешь с простого гражданина?) Наверное, Петя, только потому, что вы и есть представитель застройщика. Уже не раз себе сами дифирамбы пишите. А людям достаточно самим пол часа в интернете посидеть и все проясниться.например посмотреть ========================Предупреждение=о=блокировке!================================ Нарушение Правил форума (п. 3.15). При попытке обойти автофильтр и публикации сообщения, аккаунт будет заблокирован. Вы можете удалить сообщение в течение 5 минут. ====== google ЖК "Вышиваночка" - как люди теперь не знают что делать без подстанции, или посмотреть объявления о продажах квартир на его объектах и задать себе вопрос - Почему люди пытаются продать квартиры в новых только построенных домах? Дешевый сыр - только в мышеловке.


В інтернеті нічого не найшов, лише бачу позитивні відгуки людей про будинок ЖК Вишиванку у Борисполі. Ось скину Вам силку

https://www.youtube.com/watch?v=ipKrQ8Lsoec

https://www.youtube.com/watch?v=OzTMEp_sQVo
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Профайл
Подивіться зустрічі забудовника з мером та громадою з приводу непобудови підстанції і відключення будинків від світла. Також можете зайти до громади Гостомеля і забити у пошук Друзі Девелопмент,Полтавська 80 і навіть побачити заяву до прокуратури з приводу нечесних дій забудовника. А ще краще, щоб бути обєктивним, знайдіть власників обєктів цього забудовника, вони вам усе обєктивно розкажуть. А взагалі найкраще буде приїхати і побачити усе своїми очима.Нікого ні за що не агітую, не хочу лише, щоб люди потрапили у ту ж халепу як і ми.
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Профайл
Не вірте жодному слову забудовнику.
Він хоча каже, що віруюча людіна, але це не заважає займатися повним наєдаловом людей.
Забудовник банкрут.
Всі його будинки не дороблені.
Можете спитати будь якого мешканця з Ірпінь, Полтавська, 80, Гостомель, "Гостомельські липки" Остромирська, 35б-е, також ще один будинок по Остромирській, Гостомель.
Все на пів шишички.
З електрикою, взагалі біда, навіть на згадуваному Бориспиль "Вишиванка", на тій же Полтавській,80, На 5 секцій Гостомельських ліпок взято всього 50квт і це на 110 квартир. А питання по електриці не вирішувалось вже 2,5 роки, це за інформацією з самого місцевого Обленерго.

Про якість будинків теж тіж самі мешканці жожуть розповісти.

А нікого не цікавило, що всі фірми на підстаіних осіб? Що Друзенко, ніде не фігурує. Що ці люди в будь який момент можуть зробити ноги? Вам звичайно, нахально будуть сцяти в очі, його прихвостні-говорящі-голови-брехуни, і будуть розповідати про одного нє адеквата. Хоча команда нувориша-друзєнка зробить з будь якої адекватної людини неадекватною, тому що втрачений час, кошти, та нерви, сто відсотків відіб'ються.
Вернуться к началу
Ответить

dsf

 
цена: от 23 265 грн./м2
тел: (044) 391 04 46
 
цена: 18 200 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: 50 800 грн./м2
тел: (044) 290 73 70
 
цена: 20 140 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: 19 500 грн./м2
тел: (044) 499 35 62
 
цена: от 23 500 грн./м2
тел: (044) 333 42 33
 
цена: 14 983 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: 28 000 грн./м2
тел: (067) 474 23 70