Подать объявление

ЖК Сонячна Оселя | Буча, вул, Кожедуба, 8-б

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
8из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 39.
3/8%
10/26%
13/33%
7/18%
6/15%
1. . .4951. . .69
13 сен 2018 07:37
Цитата "Свiтло":
Добрый день!
Я заходил после собрания инвесторов посмотреть. Кран на Кожедуба 8Б 1секция работал, строители работали, на других домах не обратил внимания.


Дуже дякую!
Вибачте, а що на зборах було? Не зміг відвідати. "Сонячна" пообіцяла скинути протокол, але ... нічого поки не надіслали.
13 сен 2018 07:43
Заходил в 1-й и 2-й дом на Кожедуба-посмотреть, что сделано, в оштукатуренных комнатах(1-й дом) уже приятно, внутри было тихо-строителей не встречал, выше 2-го этажа я не поднимался.
13 сен 2018 13:33
Мне понравилось собрание.
Открыли собственный отдел продаж. Тот, что на Вокзальной перестал быть приоритетным, хотя с ним сохраняются отношения.
Думаю, в протоколе это будет отображено. Некоторые из пришедших говорили о недостатке рекламы и необходимости сделать сайт поинтересней. Присутствующие задавали разные вопросы, кого что интересовало.
13 сен 2018 13:36
Цитата "Свiтло":
Мне понравилось собрание.
Открыли собственный отдел продаж. Тот, что на Вокзальной перестал быть приоритетным, хотя с ним сохраняются отношения.
Думаю, в протоколе это будет отображено. Некоторые из пришедших говорили о недостатке рекламы и необходимости сделать сайт поинтересней. Присутствующие задавали разные вопросы, кого что интересовало.


Вибачте, а що по строках? Коли планують здавати будинки? Можливо, щось говорили із приводу оплати? Чи збільшення кількості працівників?
13 сен 2018 16:02
А коли були збори, ми не бачили оголошення на сайті та й ніхто не телефонував?
13 сен 2018 19:45
и мне интерстно когда было собрание и почему не пригласили? Возможно запускают вторую очередь в продажу?
14 сен 2018 09:41
Цитата:
Вибачте, а що по строках? Коли планують здавати будинки? Можливо, щось говорили із приводу оплати? Чи збільшення кількості працівників?


Сроки те, что были озвучены раньше. Об оплате и количестве работников не помню, может вам ответит кто-то другой из тех, кто там был.
14 сен 2018 09:43
Дуже Вам дякую!
14 сен 2018 09:49
Цитата "Яна Козина ":
А коли були збори, ми не бачили оголошення на сайті та й ніхто не телефонував?


Почему так я не знаю, я просто время от времени общался с менеджером так и узнал.
14 сен 2018 09:54
О второй очереди разговора не было.
15 сен 2018 21:06
Про збори теж чую вперше, дуже прикро що не проінформували(((
16 сен 2018 10:18
Чому не попередили про збори?
16 сен 2018 12:24
"Меліоратор"Отдел продаж может ответите на вопрос почему не были проинформированы все инвесторы о прошедшем собрании???? и разошлите наконец то протокол собрания
17 сен 2018 08:57
розмовляв з Надією. ситуація для нас не надто оптимістична. якщо збудувати не встигнуть до кінця жовтня, значить все морожують до весни. тоді буде відновлено будівництво. потім 3-4 місяці на оформлення документації на введення в екскплуатацію. враховуйте, що це в кращому разі осінь 2019 року. сумно, що забудовник не дотримується взятих зобов'язань.
17 сен 2018 09:06
Да уж, ситуация не ахти, но справедливости ради хочу заметить что в целом на рынке недвижимости ситуация не очень. Общался со знакомым с отдела продаж киевского застройщика жалуется что продажи упали до минимума.
А Мелиоратру я бы посоветовал вести более напористый маркетинг и не скупится на рекламу!
17 сен 2018 15:38
Цитата "d.and":
розмовляв з Надією. ситуація для нас не надто оптимістична. якщо збудувати не встигнуть до кінця жовтня, значить все морожують до весни. тоді буде відновлено будівництво. потім 3-4 місяці на оформлення документації на введення в екскплуатацію. враховуйте, що це в кращому разі осінь 2019 року. сумно, що забудовник не дотримується взятих зобов'язань.

Ви знаєте, це мені нагадує крилату фразу "чую дзвін, та не знаю де він". Нещодавно на зборах, піднімалось питання про будівництво взимку. На що Яцюк підтверджував, що так, є роботи, які в мінусову температуру краще не проводити. Але і взимку буває багато днів "з плюсом на термометрі". Тому роботи обов'язково проводитимуть. Від себе добавлю, мій досвід показує, що люди часто дуже по різному трактують одні і теж слова.Тому не треба впадати в паніку. Там ще будувати суто "зимових робіт" не мало. Тому будівництво навпаки повинне прискориться. Хто був на зборах, тим пояснювали чому є певний оптимізм в цьому плані. До того ж я не думаю, що Надія б додумалась таке говорити. Адже нещодавно нас всіх запевняли, що навпаки все прискориться. І тут різко все "заморозиться". Навіть якби вони так планували, то ніколи б про це не сказали так відкрито... Отже це все "пушка", скоріш за все непорозуміння або недобросовісна гра на користь конкурентів...
18 сен 2018 08:40
Цитата "DmitroL":

даремно, мене підозрюєте в роботі на конкурентів, бо оплату за свою однокімнатну я вже закрив. я почув від неї таку інформацію і вирішив озвучити, бо отримати ключі мені хочеться так як обіцяв пан Яцюк. Планував ремонт на травень, а виявляється, що мінімум відстрочка буде на 3-4 місяці пізніше.
Сподіваюсь, Ваші дані будуть оптимістичнішими за отриману в Надії інформацію.
18 сен 2018 09:15
Шановні сусіди давайте не будемо панікувати. Живу на Тарасівській спостерігаю здалеку. Сьогодні пішов працювати кран на Алли Горьської.Вчора до темна працювали на Кожедуба. Встановлюють плити на Кожедуба 3 . Темпи наращюють. Моя думка Все буде Добре.
18 сен 2018 09:26
Враховуючи те що за літо було зведено лише 1,5 етажа по дому Мозгового тому повністю згодна що Меліоратор не введено вчасно дім в експлуатацію.
18 сен 2018 19:48
Зараз всі забудовники звтримуют терміни здачі будинків, це звичайно не оправдання Меліоратору..
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .4951. . .69
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее