Подать объявление

ЖК Сонячна Оселя | Буча, вул, Кожедуба, 8-б

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
8из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 39.
3/8%
10/26%
13/33%
7/18%
6/15%
1. . .5052. . .69
22 сен 2018 08:17
Доброго дня, шановні Інвестори!
Фото ЖК "Сонячна Оселя" - 19 вересня 2018 року
23 сен 2018 05:03
А внешние несущие стены будут в 1.5 кирпича?
23 сен 2018 10:10
Цитата "Lubov80":
А внешние несущие стены будут в 1.5 кирпича?

Доброго дня! Товщина зовнішньої стіни - 51 см.
23 сен 2018 10:12
Доброго дня, шановні Інвестори!
Хід будівництва ЖК "Сонячна Оселя" в м.Буча — 19 вересня 2018 року.

Будинок №1 по вул. Кожедуба — Мурування парапетів на даху будинку. Монтаж вікон 7 поверху. Тривають внутрішні роботи по штукатурці стін.
Будинок №2 по вул. Кожедуба — Монтаж панелей перекриття 10 поверху. Ведуться внутрішні електромонтажні роботи.
Будинок №3 по вул. Кожедуба — Ведеться перекриття плитами 7 поверху.

Будинок по вул. Алли Горської:
— 1 секція – ведеться будівництво 8 поверху.
— 2 секція – ведеться будівництво 8 поверху.

Будинок по вул. Миколи Мозгового:
— 1 секція – завершується будівництво 7 поверху.
— 2 секція – мурування міжкімнатних перегородок 7 поверху.

Дякуємо, що Ви з нами!
02 окт 2018 17:34
Хтось може сказати "Будівництво їде?"
Їзджу зранку і ввечері, а змін не бачу.
03 окт 2018 09:51
Похоже инвесторы совсем утратили интерес к ходу строительства, а отдел продаж вздохнул облегченно что ни кто не донимает с отчетами 6-) :yes:
03 окт 2018 10:09
Можно хоть как-то понять перенос сдачи домов на год, но, скорее всего, нас ждут новые временные сдвиги. А застройщик ведет себя явно непорядочно- успокаивая инвесторов и проводя втихаря собрания, видимо, чтобы не слышать неудобных вопросов в свой адрес. Кризис на строительном рынке не оправдание!Если плохо продаются квартиры, нужно снижать цены и проводить более агрессивную и активную рекламную кампанию!На Мозгового за лето и 2 этажей не построили (седьмой никак не домучают). Как они к декабрю еще 3 построят и проведут все внутренние работы, непонятно!:( ;(
03 окт 2018 10:52
Я теж придивлялася до обьектів Ірпінь - Буча, але порадили почекати, ситуація на ринку не дуже добре насправді продається житло. Можливо заморозять деякі обьекти, але я думаю Меліоратор здась із затримкою
03 окт 2018 11:05

Цікаво, чи вплине це на наш процес? На літніх зборах йшлося, що наші лоджії-балкони будуть осклені після здачі будівель, оскільки існувала заборона. Тепер її знято. І що?


https://biz.censor.net.ua/news/3089344/v_ukraine_vstupili_v_silu_novye_stroitelnye_normy_po_ostekleniyu_balkonov

05 окт 2018 19:42
Проезжали мимо видели рабочих внутри дома по Кожедуба. Некоторые окна застеклили. На Мозгового работал кран.
06 окт 2018 10:35
Склопакети ставлять чи рами на 8 поверсі?
06 окт 2018 13:48
Цитата "AlexBel":
Можно хоть как-то понять перенос сдачи домов на год, но, скорее всего, нас ждут новые временные сдвиги. А застройщик ведет себя явно непорядочно- успокаивая инвесторов и проводя втихаря собрания, видимо, чтобы не слышать неудобных вопросов в свой адрес. Кризис на строительном рынке не оправдание!Если плохо продаются квартиры, нужно снижать цены и проводить более агрессивную и активную рекламную кампанию!На Мозгового за лето и 2 этажей не построили (седьмой никак не домучают). Как они к декабрю еще 3 построят и проведут все внутренние работы, непонятно!:( ;(

Збори проводилися не "втихаря". Іх ініціював я особисто і інші інвестори мене підтримали. Це вже ваші проблеми, що ви не можете знайти потрібну інформацію щодо діяльності ЖК, зборів інвесторів тощо. Адже хто стукає, тому відчинять... І саме на цих зборах ми висловлювали свої претензії щодо різних моментів і впровадження агресивної рекламної політики. І до речі зсуви в цьому питанні є: реклама з'явилась на бордах в центрі Бучі і соцмережах також. На мою думку, забудовник веде себе так, як йому дозволяє загальна ситуація на ринку житлового будівництва. І давайте будемо обєктивно освітлювати ситуацію: будівництво ж не стоїть на місці. Почали утеплювати 1 будинок, вставляють і склять вікна, проводять внутрішні роботи.
06 окт 2018 18:53
То есть, по вашей логике, если я инициирую собрание, и вас не приглашу, это будут уже ваши проблемы? Не только я был возмущен, что не пригласили на собрание. Есть четыре способа информирования- почтовый адрес (письмо), телефон, электронная почта и данный форум. И ни один из них не был задействован. И это моя проблема?!
06 окт 2018 19:30
Меліоратор!!!!
А розкажіть всім про зміни щодо утеплення будинків не мінеральною ватою, а пінопластом.
10 окт 2018 16:12
Цитата "AlexBel":
То есть, по вашей логике, если я инициирую собрание, и вас не приглашу, это будут уже ваши проблемы? Не только я был возмущен, что не пригласили на собрание. Есть четыре способа информирования- почтовый адрес (письмо), телефон, электронная почта и данный форум. И ни один из них не был задействован. И это моя проблема?!

Збори відбулися саме тому, що МИ (ініціативна група інвесторів), а не МЕЛІОРАТОР їх ініціювали та організували. Меліоратор лише погодився на наші пропозиції зустрітися. І мав, на мою думку, право туди когось запрошувати або ні.
11 окт 2018 13:13
DmitroL, а Вам не здається що ви один єдиний із вкладчиків який так різко захищає забудовника. Ви випадково на нього не працюєте?
А на мою думку, якщо вже проводити збори то для всіх, ми на таких же умовах купували квартиру як всі і вклали туди свої гроші. Ні в одного забудовника не має такого, для СВОЇХ 17 бучанських вкладчиків проводити збори окремо.
11 окт 2018 13:18
Яна, у мене склалася та ж сама думка! Провели таємно збори, не запросили чимало людей, та ще й стверджують, що це наші проблеми, що не знали про збори.
11 окт 2018 14:18
ми теж не отримували запрошення на зустріч. цікаво, кому ми мали стукати у двері, якщо на пошту нічого не приходило.
11 окт 2018 14:34
Якщо я не помиляюсь то про збори повідомлялось тут,на форумі і точно повідомлялось в групі вкладників,потрібно трошки частіше бувати на сайтах) Захищати забудовника і не розводити паніку це не одне і те ж,все повинно бути адекватно,адже потенційні інвестори також все це бачать
11 окт 2018 16:27
Цитата "Яна Козина ":
DmitroL, а Вам не здається що ви один єдиний із вкладчиків який так різко захищає забудовника. Ви випадково на нього не працюєте?
А на мою думку, якщо вже проводити збори то для всіх, ми на таких же умовах купували квартиру як всі і вклали туди свої гроші. Ні в одного забудовника не має такого, для СВОЇХ 17 бучанських вкладчиків проводити збори окремо.

Для того, щоб зрозуміти хто я є, достатньо перечитати мої повідомлення на цьому ресурсі). До того ж було б дивно, якби я, будучи інвестором Сонячної оселі, створював би негативний імідж забудовнику, вам не здається?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .5052. . .69
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее