Подать объявление

ЖК "ParkLand" - питання і проблеми юридичного характеру

1. . .46. . .21
17 март 2017 16:31
Цитата "Sansans":

Нам очень страшно, ждем новых выпусков эпопеи от "борца за правду" :)



Спішимо вас нарешті обрадувати - діждались!
Ми слово тримаємо!
Як не викручувались представники Зіма, як не ховались по кущах від перевірок – це їм не допомогло – і Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва – таки скасував реєстрацію 4 декларацій про початок будівельних робіт (по 5-8 будинках).
Скоро будуть скасовані декларації по 9-11 будинках (вони були зареєстровані лише в 2017 році і ми про них досить пізно взнали і пізнувато почали роботу по них).
Як ми і обіцяли – ми не трогали 4 будинок (знайте нашу доброту), але як ми і попереджали – 4 будинок – це останній, повторюємо – ОСТАННІЙ будинок, який буде введений в експлуатацію.
Ми зараз, домагатимемось подання позову Департаменту про знесення цих самовільно збудованих об’єктів.
Що саме цікаво – знаючи, що реєстрація декларацій по 5-8 будинках скасована, (забудовника повідомляли) і знаючи, що в найближчий час будуть скасовані декларації по 9-11 будинках, забудовник продовжує обманювати людей і продає нещасним «дирку від бублика» з розрахунку – встигнути урвати чим більше наостанок - а там хоч трава не рости.
Ми розуміємо, що боти забудовника зараз почнуть говорити, що а чому ми повинні вірити в достовірність наведених документів?
Вірити в наш час не можна нікому, тому і ми пропонуємо інвесторам і потенційним інвесторам (ці ще не влізли в халепу) – керуючись законом України «Про доступ до публічної інформації» самим звернутись до Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва за адресою: вул.. Хрещатик, 32, м. Київ, 01001, рекомендованим листом, або ще краще і швидше через канцелярію на 1 поверсі - подати інформаційний запит з проханням надати інформацію про скасування реєстрації цих декларацій і копії відповідних наказів - і рівно через 5 робочих днів отримати офіційну відповідь або так саме через канцелярію, або поштою на свою адресу.
І це, до речі, абсолютно безкоштовно, хіба що, якщо будете відправляти інформаційний запит рекомендованим листом то оплатите послуги пошти.
Трошечки пізніше викладемо відео сьогоднішньої зустрічі з виконуючим обов’язки голови вищевказаного департаменту, де він нам на камеру повідомляє про скасування цих 4 декларацій (хоча не все було сказано на відео).
17 март 2017 17:33
Цитата "kiev4you":

Спішимо вас нарешті обрадувати - діждались!
Ми слово тримаємо!
.................

Интересно должны ли быть на них печати?
Реальны ли они?
17 март 2017 17:58
Может это просто аннулирование деклараций о начале строительства по первым 4м домам в связи с окончанием строительства и вводом их в эксплуатацию. Может это так должно быть
Или сам ЗИМ на самого себя написал и попросил это сделать
17 март 2017 18:12
І де ви в листі Департаменту на ім'я Дядюка бачили згадку про звернення до них "Зім кепітал Груп"
Ми вам виклали лист з усіми реквізитами, - від кого, кому, номер ісходящего - а ви нам що - клаптик паперу, з чого то цитата? - Чи то ви її намалювали - "сам пан клепав"?
Завтра, ми, відскануємо і оприлюднимо всі декларації по всім 11 будинкам, починаючи з першого і, щоб тут не забивати великим об'ємом сторінок форум, якщо адміністрація форуму не заперечує, викладемо ссилку на скани цих декларацій і там будуть всі декларації, починаючи з першого будинку і ви по номерам скасованих декларацій самі побачите, що скасована реєстрація декларацій саме по 5-8 будинках.

До речі, наказ - це не договір і почетєй там не повинно бути.
Проте, ми не просимо будь кого вірити нам - ми пропонуємо кожному інвестору самому звернутись з інформаційним запитом у Департамент і самому отримати офіційну інформацію, щоб знати в яку халепу ти вскочив (і думати, як з неї вилазити) - чи щоб не вскочити.
З повагою
ГО "Кияни об'єднуємось"
17 март 2017 18:33
Цитата "kiev4you":
І де ви в листі Департаменту на ім'я Дядюка бачили згадку про звернення до них "Зім кепітал Груп"
Ми вам виклали лист з усіми реквізитами, - від кого, кому, номер ісходящего - а ви нам що - клаптик паперу, з чого то цитата? - Чи то ви її намалювали - "сам пан клепав"?
Завтра, ми, відскануємо і оприлюднимо всі декларації по всім 11 будинкам, починаючи з першого і, щоб тут не забивати великим об'ємом сторінок форум, якщо адміністрація форуму не заперечує, викладемо ссилку на скани цих декларацій і там будуть всі декларації, починаючи з першого будинку і ви по номерам скасованих декларацій самі побачите, що скасована реєстрація декларацій саме по 5-8 будинках.

До речі, наказ - це не договір і почетєй там не повинно бути.
Проте, ми не просимо будь кого вірити нам - ми пропонуємо кожному інвестору самому звернутись з інформаційним запитом у Департамент і самому отримати офіційну інформацію, щоб знати в яку халепу ти вскочив (і думати, як з неї вилазити) - чи щоб не вскочити.
З повагою
ГО "Кияни об'єднуємось"

Этот скрин сделан с первого приказа, который вы выложили. Такой же текст во всех приказах 39,39,40,41. Я ничего вам не доказываю, а интересуюсь. Можете не обращать внимание на мой файл, а просто открыть свои, там все буква в букву с тем, что я прикрепил
17 март 2017 18:57
Цитата "Renatvrv":

Этот скрин сделан с первого приказа, который вы выложили. Такой же текст во всех приказах 39,39,40,41. Я ничего вам не доказываю, а интересуюсь. Можете не обращать внимание на мой файл, а просто открыть свои, там все буква в букву с тем, что я прикрепил


Так само як і ви, перечитав всі 6 картинок прикріплених до попереднього повідомлення - і я на 100% з вами згоден. Це більше схоже на провокацію в сторону забудовника - т.к. у вказаних скасованих деклараціях адреси будинків вже введених в експлуатацію.

КиївДляНас?(для Вас?,може для Дядюка?) - може вже досить провокувати? - Вас вже вигнали в окремий форум. Підіть до забудовника та й домовтеся про продаж того нещасного будинку.

І щоби ви даремно не писали - так я бот забудовника і мені заплатили спеціально для того щоб я це тут написав.
17 март 2017 19:16
Цитата "Renatvrv":

Этот скрин сделан с первого приказа, который вы выложили. Такой же текст во всех приказах 39,39,40,41. Я ничего вам не доказываю, а интересуюсь. Можете не обращать внимание на мой файл, а просто открыть свои, там все буква в букву с тем, что я прикрепил



Шановний (чи шановна) я не знаю, якої ви статі. Ви уважно читали лист Департаменту на моє ім'я?
Там чітко сказано, що декларації скасовуються не на підставі звернень ЗІМа, - а у звязку з виявленням недостовірних данних замовником будівництва - Зім кепітал груп
17 март 2017 19:39
Цитата "Александр Дядюк":



Шановний (чи шановна) я не знаю, якої ви статі. Ви уважно читали лист Департаменту на моє ім'я?
Там чітко сказано, що декларації скасовуються не на підставі звернень ЗІМа, - а у звязку з виявленням недостовірних данних замовником будівництва - Зім кепітал груп


Думаю, пол легко определить и по логину и по окончаниям глаголов в моих сообщениях, но это такое.
По письму, да действительно, в конце (последний абзац) написано, что аннулируются. Мне не ясно, почему там Практичная 2,4,6,8.
Ждем комментарии представителей застройщика, если они будут.
Если это правда, то это абсурдное решение. Это мое мнение, не для комментариев и обсуждений.
17 март 2017 20:52
Здравствуйте.

Будет ли хоть какой то коментарий от представителя застройщика об отмене всех деклараций по 5-8 дому?

Что дальше делать инвесторам? Бежать требовать отдавать деньги или ждать с моря погоды?

Будут ли дома снесены?

Какая выгода Дядюку и ко от отмены деклараций? Если застроищик не захотел платить за тот дом космические деньги, то теперь тем более может не платить и все строительство свернуть на года.
17 март 2017 21:15

ДАБІ нарешті скасувала декларації.Шановних інвесторів ми попереджали про незаконність будівництва і ризики,пов'язані з інвестуванням https://www.kiev4you.org/news/1-latest-news/1065-zhitlovij-kompleks-parkland-sistemnij-analiz-nayavnikh-dokumentiv-porushen-ta-rizikiv-investuvannya. Багато кого вдалось відмовити.

17 март 2017 21:34
Дядюк, а какая вам польза от отмены делараций?
Точнее, какая польза вашему клиенту?

На форуме "где хорошо" в ветке пражского квартала и эхо парка вы писали что очень переживаете за бедных инвесторов, которые вложили деньги до того как Вы начали просвещать о незаконности и в которых дому уже застроен. Люди собирали деньги всю свою жизнь, живут на сьемных квартирах с детьми по 5-10 лет, а Вы раз и снести дом. Понятно что деньги простым инвесторам уже никто не вернет. Также на том форме вы указали, что не будете боротбся за снесение уже построенного дома. Здесь все наоборот, только снести, только угробить.

Те застройки ни копейки не платили налогов в казну, здесь же платятся милионы.

Получается что вы двуликий и вам НАСРАТЬ на простых людей, иначе не понятно изменение Вашего курса.
17 март 2017 21:52
Цитата "Drozd Vadym":


І які Ваші наступні кроки і яка з цього вигода Вашому клієнту?

Нужен комментарий от юриста ЗИМа, чем это чревато и стоит ли по этому поводу волноваться инвесторам, может быть это обычная практика. Приказы 38, 39, 40 и 41 подписаны от 02.03.17, думаю, что зим в курсе и уже есть план.
Пока ни одно из пугательмтв не было реальным, надеюсь, что и из этого ничего не получится и комплекс в итоге заживет в полном объёме!
18 март 2017 05:00
Подивітся відео уважно! Скасовані старі декларації через те що змінилася кількість поверхів - це 1. Подивітся на скасовані декларації на сусідньому форумі - там адреси 1,2,3,4 будинків. Про 5-8 нічого не сказано
18 март 2017 05:05
Что же будет теперь((
18 март 2017 05:30
От ізуїться логіка!?
Значить забудовник, який обманює людей і видурює їх гроші під завідомо незаконну забудову, яку він здійснює всупереч цільовому призначенню землі, отриманих містобудівних умов і всіх мислимих і немислимих нормативів - чудово усвідомлюючи, що це робить забудову надзвичайно ризикованою і немаючи жодних гарантій для інвесторів та діючи виключно "на авось" - святий агнєц і "непорочна мати Тереза" і в тому, що люди постраждають винен не забудовник, а виявляється я!?? Класна логіка?
То може і Войцеховський святий архангел?
То може у трагедії його жертв він не винен - а винна держава та ті хто писав на Войцеховського скарги?
Не заважав би йому ніхто - будував би Войцеховський там де йому заманеться і як заманеться - то дивись будував би і до сьогоднішнього дня.
А так гади не дали класному чуваку Войцеховському ощасливлювати людей.
То як - запишемо Войцеховського у сонм святих?
У вас же абсолютно та ж сама його схема.
PS: До речі - нащот дитячого садіка - вам тоже, мяко кажучи забудовник неправду говорив. На будівництво критого паркінгу він декларацію подав - а на дитячий садок - ні - навіть за містобудівними на дитсадок не звертався.
А там поблизу та навіть і не поблизу немає жодного дитсадка. Окрім міфічного про який вам тут один бот розказує. Але навіть якщо припустити, що він і є і там є кілька вільних місць - то це лише кілька місць - а куди інших дітей дівати будете?
Ах да, я забув - усі винні, окрім Войцеховського
18 март 2017 06:01
Новость, конечно, взбудоражила. Я одного не могу понять - какой смысл в том, чтобы отменить декларацию на уже построенные дома? КОМУ будет лучше, если эти дома не заселят и они станут разрушаться? И почему сразу нельзя было получить разрешение на строительство 10- этажных? 10 этажей нельзя по каким-то реальным причинам?
18 март 2017 06:20
Отмена деклараций это далеко не катастрофа, они с легкостью восстанавливаются, дома будут построены и узаконены, главное не начинать сейчас волну подымать, дайте застройщику решить этот вопрос тихо и не тролльте его. Нужно понимать,что дабы не информировать о своих действиях шайку дядюковских вымогателей, застройщик не будет писать в форум о предпринимаемых контрмерах.

Просьба к администрации домик.юа заблокировать аккаунты kiev4you и lololol за нарушение договорённостей, они опять лезут в наш топик и гадят своими постами.
18 март 2017 06:28
Советую на этом форуме создать "закрытый форум инвесторов". И там обсуждать без лишних злых глаз.
Тут вам желательно ничего важного не писать, тем самым вы будуте помогать своим врагам.
Всем добра, прорветесь.
18 март 2017 06:34
В сусідній гілці забудовник далі вішає лапшу нещасним - ми відновимо декларації, ми добудуємо, бла-бла-бла, всьо буде в шоколаді - нєсітє ваші дєнєжкі, на полє зімолвскіх чудєс.

Насправді ЗІМ навіть не збирається вирішувати - він навіть до суду не подали на оскарження наказів Департаменту.
Ваша задача - ще по максимумуму втюхати свій недострой ще комусь, урвати ще бабла, а далі як у тій пісні - "досвіданьє пава, я вєрнусь нє вскорє"
18 март 2017 06:58
Мои вопросы не были риторическими. Я просто хочу понять, кому по-человечески станет лучше, если остановится стройка? Ну если бы для этой стройки намеревались срубить лес, или еще какой-то вред для экологии, например, тогда понятно. Но дома поставили на пустыре, на свалке.У Дядюка какой-то личный интерес? Зачем ему ВСЕ ЭТО???
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .46. . .21
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее