ЖК "Національний", Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії - "Експрес 24"

Мониторінг будівництва Івано-Франківська, обговорення забудовників.
Новостройки Ивано-Франковска. Обсуждени, мониторинг строительства.

Ответить
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35729
6058941502980096.jpeg
5837252471029760.jpeg

Житловий комплекс "Національний"
Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії
Забудовник: МЖК "Експрес 24"
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35729
415b47d18e6befac86d8b2939f4e37c4bab65cb1.png
177ead04b3a9417a4fc0054b38ec4c51ddd43156.png

ЖК "Національний", будинок №39
Івано-Франкіськ, центр
Забудовник: МЖК "Експрес-24"

- готове опалення (котел, батареї, рушникосушка)
- мідна електропроводка розведена по квартирі
- вікна з п’ятикамерного профілю та з енергозберігаючим склопакетом
- лічильники на всі комунікації
- штукатурка з екологічних матеріалів "під рівень"
- вхідні двері "MILANO"
- кабельне телебачення та інтернет
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Цей житловий комплекс це - квартири біля парку Шевченка, про які тут описано:
https://mgk.if.ua/uk/news/kvartyry-v-ivano-frankivsku-bilia-parku-shevchenka
новий користувач
Ответов: 5
Фото з офiцiйного сайту МЖК Експрес-24
Бортник - МЖК (1).jpg
Фото з офiцiйного сайту МЖК Експрес-24
новий користувач
Інформація, яку я надаю нижче, є публічною та стосується квартири, яка що будується в ЖК "Національний" забудовником "МЖК Експрес-24", та керівника відділу продаж (вона ще й приватний підприємець – ПП) зазначеного підприємства - тобто, особи, яка є офіційною та яка, за своїми прямими службовими обов’язками, спілкується з багаточисленними клієнтами. Тому я викладаю її на forum.domik. Фамілії фізичних осіб я не висвітлюю.

Можливо, це було, у згаданої особи, вже не вперше, так як просліджується відпрацьованість дій.

Я хочу застерегти майбутніх клієнтів МЖК Експрес-24 (та і взагалі всіх, хто підписує якісь Договори) – не підписуйте будь-який Договір без незалежного юриста!

И ось чому:
новий користувач
В зв’язку з тим, що на моє питання, яке я задала керівництву МЖК Експрес-24 я не отримала жодної відповіді, задаю це питання на форумі та прошу відповісти:

Забудовником МЖК Експрес-24, у порушення проекту та Договору купівлі-продажу майнових прав, внесені зміни в енергозбереження будинку. Чи погоджені ці зміни з проектантом та покупцями майбутніх квартир?

П.С.: руководство МЖК-24 в курсі про мої пости на форумі (вaйбер повідомлення). Чекаємо відповіді на пости.
новий користувач
На жаль, МЖК-24 не відповідає на мої питання про енергозбереження будинків ні в телефонному режимі ні на форумі.

Шановні покупці та власники квартир "В районі парку Шевченка" звертаю вашу увагу на те, що забудовник виконав свої зобов’язання, можливо, не в повної мірі.

В Договорі купівлі-продажу майнових прав і в проектній документації вказано, що забудовник зобов’язаний встановити вам не тільки вікна, але й балконні двері (двері між кімнатою, кухнею та лоджіями), які він, в вашій квартирі, можливо, не встановив.

Якщо у вас в квартирі між заскленою лоджією та кімнатою не стоять двері з віконним блоком, то зовнішня стіна в вашій квартирі дорівнює 0,5 цегли, а забудовник обіцяв вам 2,5цегли. Тому взимку, ви, фактично, будете обігрівати вулицю((

Тому ви маєте право звернутися до керівництва МЖК-24 за роз’ясненням та переконати їх виконати свої зобов’язання по Договору та встановити вам балконі двері з вікнами на лоджію(балкон) та не доводити справу до суду, куди у вас є всі підстави для звернення.
МЖК проект обман2-2.jpg
Дiйснiсть((
МЖК проект обман1-1.JPG
Обiцянка
щойно зареєструвався
Ответов: 3
Я в шоке от прочитанного. У МЖК начальник отдела продаж без чести и совести и никаких мер со стороны МЖК... Не правильно это.
МЖК еще на своих клиентов и в суд подает за то что их руководитель подсунул покупателям липовый договор...
УЖАС...
новий користувач
В моєму пості від 25 май 2018, 17:16 ххххххххххх читати як ПП Борник Н.О..

ПП Борник Н.О. - це є назва, по суті, підприємства, а саме – назва приватного підприємця, що є публічною особою.

До того ж ПП Бортник Н.О. є керівником продажу МЖК експресс – 24 – тобто є, також, публічною особою, тому викладання такої повної назви приватного підприємця в СМІ є правомірним та відповідає Законодавству України.
Ответить

Вернуться в Новобудови Івано-Франківська

dsf

цена: от 19 227 грн./м2
тел: (044) 227 42 19

цена: 18 500 грн./м2
тел: (044) 228 38 98

цена: от 15 000 грн./м2
тел: (044) 391 37 27

цена: от застройщика
тел: (044) 374 11 11

цена: 23 000 грн./м2