ЖК "Місто Мрій", Чернівці, вул. Чкалова

Обговорення новобудов у Чернівцях, відгуки о забудовниках.
Новостройки в Черновцах. Обсуждение, отзывы по застройщикам.

Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35768
001 (1).jpg

Житловий комплекс "Місто Мрій"
Чернівці, вул. Чкалова, 13
Забудовник: "City Of Dreams"
Термін здачі: 2 квартал 2017
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Ребята,кто что знает про этот новострой? Кто заключал уже договора?Поделитесь информацией: )

1. Виконано роботи по монтажу металевих несучих конструкцій даху на 100%
2. Виконано роботи по монтажу покрівлі на 50%
3. Виконано роботи по муруванню димарів на 100%
4. Виконані роботи по оздобленні фасаду на 60%
5. Виконані роботи по влаштуванню перегородок на 90%
Секція №1

1.Виконано роботи по монтажу покрівлі на 95%
2.Виконані роботи по оздобленні фасаду на 80%
3.Виконані роботи по шпаклюванню стін в квартирах на 60%
4.Виконані роботи по шпаклюванню стін у під’їзді на 30%
5.Виконані електромонтажні роботи на 90%
6.Виконані сантехнічні роботи на 90%
7.Виконуються роботи з благоустрою прибудинкової території.

Секція №2

1.Виконано роботи по бетонуванню монолітних фундаментних стін на 100%
2.Виконані роботи по муруванню стін та влаштуванню монолітних включень першого поверху на 60%.
3.Виконані роботи по заливці монолітної підлоги на 30%
Секція №2

1. Виконані роботи по муруванню стін та влаштуванню монолітних включень першого поверху (технічного) на 100%.
2. Виконані роботи по заливці монолітної підлоги на 100%
3. Виконуються роботи по муруванню стін другого поверху (перший житловий) на 15%
4. Виконуються роботи по підготовці влаштування монолітних колон та включень в кладку.
щойно зареєструвався
Сашулька писал(а):Ребята,кто что знает про этот новострой? Кто заключал уже договора?Поделитесь информацией: )
Привет! ты что-то узнал? :hi:
новий користувач
Ответов: 6
Живу в 3 поверховому будинку цього горе забудовника. Стіни збудовані з піноблоку, який дуже прекрасно передає атмосферу сусідської квартири, чути все. Дах зроблений з бляхи, дощок, та мін вати. Навіть супутникову тарілку нікому не можна поставити, через побоювання, що хтось провалиться на 3 поверх. а сусіди з 3-го жаліються, що з і стелі тече. Здачу затримали. Нормально підходу до будинку нема. Ходимо там де з фур розгружають матеріали.
новий користувач
Ответов: 14
Підкажіть на скільки затримали здачу?
новий користувач
на рік
новий користувач
Дуже дякую.нас зацікавила квартира в Київській обл цього забудовника то збираю всю можливу інформацію про них.
новий користувач
За київ нічого сказати не можу, а в чернівцях у нас від недавна ще одна фішка, після 22:00 ні машиною, ні пішки зайти не можливо, основний проектний вїзд вони закрили забором, а додатковий закривається о 22:00, потрапитии на територію, можна, хіба якщо перестрибнути 2 забори висотою 1,5 метра.
новий користувач
Підкажіть ви вже жителі цього комплексу?
новий користувач
Від травня місяця минулого року, в звязку із затримкою, рік знімав квартиру - відповідно з тариами регіону, втратив біля тисячі зелених на оренду!!! Керівнику даного будівництва абсолютно по... на людей. Він щось робить тільки коли вже всі киплять в будинку. До того, реакції - нуль!! Якщо треба, можу з вами поспілкуватися, але враження від забудовника будуть мінусові!!! Таке враження, що в них немає довгострокових планів. І ще вони понабудовували будівель по нашій області, по районах за перші гроші, тепер, усі ці будівлі, квартири не продаються, за рахунок цього, масштабні затримки усіх проектів, тому за Київ нічого сказати не можу!! Але як - то кажуть - риба гниє з голови!!!!
щойно зареєструвався
Доброго дня ! З затримкою здачі є проблеми,але коли ми купляли нас попереджали...їм ніби з дня на день обіцяли видачу декларації.На рахунок вїзду треба бути обєктивними,забудовується ще дві секції,і я розумію,що ми теж з цим скоро стикнемось,але мені цей район дуже подобається,біля моїх батьків і ціна дуже адекватна була на той час.
новий користувач
А на скільки часу затримала здачу?
новий користувач
Обєктивно ви не можете судити, бо ви там не живете, і не шукаєте, де б пристроїти свою машину, коли тільки приїхали з роботи після 22:00. Також вони в районі виїзду хочуть будувати ще одну багатоповерхівку!!!
щойно зареєструвався
Подивившись на відгуки то мабуть взагалі все погано,але не думаю,що все так погано...
Побачивши будівництво(15.04.2018р)зробив висновок,пишуть,що проходу та проїзду немає,він є,показували,позаду будинку,мабуть логічно,що не основний заї*зд,тому що працює кран,цікаво було б почитати відгуки якби на чиюсь машинку з мешканців впав кирпіч,з крану...
купуючи квартиру мене попередили про можливе будівництво ще декількох секцій,тобто мабуть всіх попереджають,тобто потрібно бути готовим до шуму,та деяких незручностей...
А щодо затримок будівництва,то вони є всюди,в наш час нажаль без цього нікуди,така країна))))))а щодо забудовника,амбіційний,переспективний,а саме головне це ціна...хто хоче ідеалу мабуть варто будуватись самому і далеко за містом))
новий користувач
Читайте добре, за повну відсутність ніхто не казав!!! Не можна заїхати тільки після 22:00!!! І це дуже погано!!! Великих перспектив у забудовника на майбутнє не бачу, з їхнім ставленням до мешканців!!! Будете жити в їхньому будинку, тоді подивимось на ваші коментарі!!! А судити про щось за 5 хвилин екскурсії по будівництву наврядчи хтось може!!!
новий користувач
Ответов: 4
Сашулька писал(а):Ребята,кто что знает про этот новострой? Кто заключал уже договора?Поделитесь информацией: )

Ми купили квартиру у першій дев'ятиповерхівці. Нас підкупили ціна, можливість розтермінування і те, що зразу показали всі дозвільні документи.
На сьогодні дійсно є затримка по строках здачі. Але такого, щоб будівництво стало, забудовник пропав, нема. На будмайданчику є робочі і коли б ми не приходили туди, чи проходили мимо, постійно іде якась робота. Тому сумнівів немає, що будинок здасться. Сподіваємось, що це буде якнайближчим часом))
новий користувач
Ответов: 4
Наталі1610 писал(а):Дуже дякую.нас зацікавила квартира в Київській обл цього забудовника то збираю всю можливу інформацію про них.

На мою думку, забудовник надійний, бо має всі потрібні дозволи на будівництво. Не знала, що будують ще й у Київській області)
У Чернівцях сервісом загалом задоволена. Пішли на зустріч моїм побажанням по переплануванню, що дуже порадувало. Є звичайно затримка по здачі, але як на мене, краще зробити повільніше, але якісніше і добротніше, ніж поспішити. Особисто моя думка.
Вам можу порадити обов'язково перевірити документи і сходити на саме будівництво.
Бажаю удачі з вибором!:)
След.

Вернуться в Новобудови в Чернівцях

dsf