ЖК "Місто Мрій", Чернівці, вул. Чкалова

Обговорення новобудов у Чернівцях, відгуки о забудовниках.
Новостройки в Черновцах. Обсуждение, отзывы по застройщикам.

щойно зареєструвався
Ответов: 1
Не рекомендую даного забудовника, він людей ні за що немає, здачу просрочують вже більше ніж на рік, і коли вона буде також невідомо, матеріали використовує найдешевші, про якість можете самі подумати, ліфт чекали півтора року, годували обіцянками ще місяць ще тиждень, коли буде здача наразі невідомо, сумніваюсь що заплатить пеню згідно договору, йде видимість якихось робіт, на вході бручатку кладуть якісь алкаші все супер "рівно", плитка на сходах вже місцями оббита, і це ще дом не здався. На разі стало відомо про будівництво ще одного як мінімум будинку перед заїздом про який раніше не говорилось і в планах він не був, тепер щасливим поки що не власникам багатоповерхівки замість гарного краєвиду будуть виднітись сусідські вікна. Окрім цього маніпуляції з додатковими приміщеннями, т.є. гаражами, кладовими. За будь яку "додаткову" послугу з їх сторони, як то перепланування чи оформлення документів, з вас постійно будуть видурювати шалені кошти.
В загальному люди будьте обережні, не ведіться на прийнятну ціну, як те зробив я, краще вже заплатити трішки більше адекватному забудовнику і не переживати що будуть ці проблеми.
щойно зареєструвався
Всім привіт
Читаючи коментарі посміявся знатно. Якийсь чувак залишає один і той самий коментар на всіх форумах. Скажи будьласка алкаші не люди і з чого такі всисновки що робочі алкаші? Ти думаєш що там хтось би пустив пяного до роботи тим більше на висоті?
Нарахунок заїзду я одразу зрозумів що так буде бо строять ще ті дві секції а да зробили незручний заїзд збоку але й то добре я думаю якщо би дали більший заїзд і комусь щось би впало на машину то булоб більше скандалів. Нарахунок шумоізоляції квартири та якості матеріалів я не погоджуюся вони якісні. Хто чепляє тарілку на кришу? на стіну чипляй і взагалі кому зараз потрібне супутникове телебачення? Купивши квартиру в них я задоволений і те що перенесли здачу то це норма Україна це європа так що воно так у всіх це норма. Читаючи ці всякі відгуки якщо ви дійсно рішили купити квартиру то йдіть в офіс читайте документи беріть з собою юриста якщо хочете бути впевненими а потім прогулка на стройку і самі побачете своїми очима як воно а не читати коментарі людей яких просто невлаштувало те що вони живуть з рожевими окулярами і всі їх мають пестити. З мого досвіду раджу вам цього забудовника особисто мені він зайшов а надалі вам вирішувати.
щойно зареєструвався
Купила і задоволена D-/ . Незнаю хто, що там каже, але я дуже задоволена бо я купила двохкімнатну квартиру на Червоноармійскій. Я не сиділа в інтернеті і не гуглила про дану компанію просто побачила рекламу і прийшла в офіс і оформила покупку. Тому я як задоволений клієнт хочу залишити позитивний відгук і порекомендувати Місто Мрій так як я залишиляся задоволена незнаю чому люди пишуть що їх щось не влаштовує, мабуть кожному своє :yes: .
щойно зареєструвався
Мысто мрый строит новостройки по всем Черновцах и реклама также их по всюду и вот я клюнул на это. Решили купить квартиру вот затруднились также слышал от людей что лучший застройщик этом Мороз но мы колебались долго и решили обратиться к мечтателей потому что нас интересовало расположение на красноармейской там так сказать уже жизни здесь и первое что разочаровало перенесли срок сдачи. Ну пришлось немного подождать но ничего результатом довольны хоть и ждали. Прикольные белые бронированные двери и подъезд выходит такой прикольный современный. Еще немного и ремонт закончим. Читал что пишут качество плохое будто стены тонкие я хз мне норм шумоизоляция довольно неплохая. Поэтому думайте как будет лучше вам.
новий користувач
Ответов: 6
Ole4ka23 писал(а):Купила і задоволена D-/ . Незнаю хто, що там каже, але я дуже задоволена бо я купила двохкімнатну квартиру на Червоноармійскій. Я не сиділа в інтернеті і не гуглила про дану компанію просто побачила рекламу і прийшла в офіс і оформила покупку. Тому я як задоволений клієнт хочу залишити позитивний відгук і порекомендувати Місто Мрій так як я залишиляся задоволена незнаю чому люди пишуть що їх щось не влаштовує, мабуть кожному своє :yes: .

дуже смішно коли пишуть люди з 1 повідомленням. тобто куча людей вирішили зареєструватись на форму щоб написати який хороший забудовник.
Що стосується будівництва на Червоноармійській. то 1. Такої вулиці нема вже. 2. Якщо ви мали наувазі будинок на Героїв Майдану - то це просто пекло. а не будинок. На верхніх поверхах поколіна води й ніхто не збирається латати дах, стіни розсипаються й просвічуються на вулицю, робочим постійно не доплачують за роботу то всі роботи виконують безліч бригад й т.д.
Хто хоче побачити найгіршого забудовника в м Чернівці - поїдьте будівництво Міста мрій на вул. Героїв Майдану
новий користувач
Ответов: 14
Хоча у Вас і 4 повідомлення а не одне, але ви спец по всіх ЖК. !!!
новий користувач
Наталі1610 писал(а):Хоча у Вас і 4 повідомлення а не одне, але ви спец по всіх ЖК. !!!

не по всіх, а по частині, оскільки маю досвід співпраці з ТОВ Чернівцібудінвест ЖК Оазис Буковини вул Немиріська і ТОВ Місто Мрій, ЖК Щаслива оселя, вул Героїв Майдану, 111Д
ЖК Щаслива оселя - цце просто верх цинізму, безпорядку і безвідповідальності
щойно зареєструвався
Ответов: 2
MarkoPollo писал(а):не по всіх, а по частині, оскільки маю досвід співпраці з ТОВ Чернівцібудінвест ЖК Оазис Буковини вул Немиріська і ТОВ Місто Мрій, ЖК Щаслива оселя, вул Героїв Майдану, 111Д

Цікавий ви спец, якщо ви співпрацюєте з забудовником то сенсу його ганьбити? Я думаю походу ви просто конкурент
Мені показували квартиру на Червоноармійскій а ви її називайте як хочете. Вот і води поколіна і дир які просвічуються я не бачила. А само цікаво що одного разу я бачила як фасад робили вночі. І те що людина залишила якби одне повідомлення на форумі це не означає що вона не цікавиться будівництвом, а сенсу писати багато раз написав висловив свою думку і все. А ви тут рубаєт знатака. Взагалі я начиталася подібних відгуків до ваших і скажу так що всетаки краще піти подивтися і не вірити тому що пишуть.
щойно зареєструвався
Ответов: 2
MarkoPollo писал(а):не по всіх, а по частині, оскільки маю досвід співпраці з ТОВ Чернівцібудінвест ЖК Оазис Буковини вул Немиріська і ТОВ Місто Мрій, ЖК Щаслива оселя, вул Героїв Майдану, 111Д

Я ходила дивитися на будівництво на Червоноармійську так так, а ви собі називайте її як хочете. Вот і води і дирок я чомусь не помітила. Нарахунок зп робочим нічого не можу сказати і якби це мене не повинно хвилювати. Люди поки ви самі не сходите на будівництво і не побачете все на власні очі то впевненими ви не будете ні в чому, а то люди пишуть різні речі хтось щиро а хтось просто зганьбити когось.
новий користувач
ruslana87 писал(а):
Я ходила дивитися на будівництво на Червоноармійську так так, а ви собі називайте її як хочете. Вот і води і дирок я чомусь не помітила. Нарахунок зп робочим нічого не можу сказати і якби це мене не повинно хвилювати. Люди поки ви самі не сходите на будівництво і не побачете все на власні очі то впевненими ви не будете ні в чому, а то люди пишуть різні речі хтось щиро а хтось просто зганьбити когось.

супер. купляйте там квартиру. побачимо що ви напишете по якість будівництва через деякий час
Пред.

Вернуться в Новобудови в Чернівцях

dsf

• ЖК Княжий

15 310 грн./м2

Елітна новобудова у мальовничому районі Тернополя

• ЖК Курортный

15 580 грн./м2

Жилой комплекс в Оболонском районе, мкрн. Пуща-Водица

• КГ Козак хутор

от застройщика

Новый коттеджный городок в Киевской области.

• ЖК Дом в Сокольниках

23 610 грн./м2

Жилой комплекс в Харькове, Шевченковский р-н

• ЖК на Прорезной

13 500 грн./м2

Новый жилой комплекс в Ирпене от компании "Комфорт Лайф"