ЖК "Місто Мрій", Чернівці, вул. Чкалова

Обговорення новобудов у Чернівцях, відгуки о забудовниках.
Новостройки в Черновцах. Обсуждение, отзывы по застройщикам.

щойно зареєструвався
Ответов: 1
Профиль
Репутация:    0
Не рекомендую даного забудовника, він людей ні за що немає, здачу просрочують вже більше ніж на рік, і коли вона буде також невідомо, матеріали використовує найдешевші, про якість можете самі подумати, ліфт чекали півтора року, годували обіцянками ще місяць ще тиждень, коли буде здача наразі невідомо, сумніваюсь що заплатить пеню згідно договору, йде видимість якихось робіт, на вході бручатку кладуть якісь алкаші все супер "рівно", плитка на сходах вже місцями оббита, і це ще дом не здався. На разі стало відомо про будівництво ще одного як мінімум будинку перед заїздом про який раніше не говорилось і в планах він не був, тепер щасливим поки що не власникам багатоповерхівки замість гарного краєвиду будуть виднітись сусідські вікна. Окрім цього маніпуляції з додатковими приміщеннями, т.є. гаражами, кладовими. За будь яку "додаткову" послугу з їх сторони, як то перепланування чи оформлення документів, з вас постійно будуть видурювати шалені кошти.
В загальному люди будьте обережні, не ведіться на прийнятну ціну, як те зробив я, краще вже заплатити трішки більше адекватному забудовнику і не переживати що будуть ці проблеми.
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Профиль
Репутация:    0
Всім привіт
Читаючи коментарі посміявся знатно. Якийсь чувак залишає один і той самий коментар на всіх форумах. Скажи будьласка алкаші не люди і з чого такі всисновки що робочі алкаші? Ти думаєш що там хтось би пустив пяного до роботи тим більше на висоті?
Нарахунок заїзду я одразу зрозумів що так буде бо строять ще ті дві секції а да зробили незручний заїзд збоку але й то добре я думаю якщо би дали більший заїзд і комусь щось би впало на машину то булоб більше скандалів. Нарахунок шумоізоляції квартири та якості матеріалів я не погоджуюся вони якісні. Хто чепляє тарілку на кришу? на стіну чипляй і взагалі кому зараз потрібне супутникове телебачення? Купивши квартиру в них я задоволений і те що перенесли здачу то це норма Україна це європа так що воно так у всіх це норма. Читаючи ці всякі відгуки якщо ви дійсно рішили купити квартиру то йдіть в офіс читайте документи беріть з собою юриста якщо хочете бути впевненими а потім прогулка на стройку і самі побачете своїми очима як воно а не читати коментарі людей яких просто невлаштувало те що вони живуть з рожевими окулярами і всі їх мають пестити. З мого досвіду раджу вам цього забудовника особисто мені він зайшов а надалі вам вирішувати.
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Профиль
Репутация:    0
Купила і задоволена D-/ . Незнаю хто, що там каже, але я дуже задоволена бо я купила двохкімнатну квартиру на Червоноармійскій. Я не сиділа в інтернеті і не гуглила про дану компанію просто побачила рекламу і прийшла в офіс і оформила покупку. Тому я як задоволений клієнт хочу залишити позитивний відгук і порекомендувати Місто Мрій так як я залишиляся задоволена незнаю чому люди пишуть що їх щось не влаштовує, мабуть кожному своє :yes: .
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Профиль
Репутация:    0
Мысто мрый строит новостройки по всем Черновцах и реклама также их по всюду и вот я клюнул на это. Решили купить квартиру вот затруднились также слышал от людей что лучший застройщик этом Мороз но мы колебались долго и решили обратиться к мечтателей потому что нас интересовало расположение на красноармейской там так сказать уже жизни здесь и первое что разочаровало перенесли срок сдачи. Ну пришлось немного подождать но ничего результатом довольны хоть и ждали. Прикольные белые бронированные двери и подъезд выходит такой прикольный современный. Еще немного и ремонт закончим. Читал что пишут качество плохое будто стены тонкие я хз мне норм шумоизоляция довольно неплохая. Поэтому думайте как будет лучше вам.
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в Новобудови в Чернівцяхdsf