Подать объявление

ЖК Лондон Парк | ул. Луговая, 3б

ЗастройщикОК ЖСК Лондон Парк
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 31 950 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 15.
8/53%
1/7%
3/20%
1/7%
2/13%
15 ноя 2019 20:42
Если честно вообще упустил момент относительно Паспорта объекта, зато на вопрос "Почему нет вывески, что здесь отдел продаж?", Ответили что заказали печать , правда с того разговора прошло уже более месяца, а вывески оп так и нет.
Место для меня очень хорошее, но вот эти все непонятки с документами, продажей и четкой информации о наличии квартир, сроке ввода в эксплуатацию, условиях кредитования вселяют в меня здравые сомнения.
И ещё тот факт, что по телефону ЛП, указанному в интернете, ни разу не мог дозвониться...как-то не солидно все это
23 дек 2019 19:24
Часто проїзджаю повз цього об"єкту. В принципі місце відносно не погане. На днях зайшов поспілкуватися у відділ тіпа продаж. А там нульова дівчина перед якою очевидно поставили завдання морочити людям голову))) Коротше кажучи, вона напустила такого туману, що я заліз в реєстри щоб самому хоть щось дізнатися.
1. Ніяких дозволів на будівництво чи на початок підготовчих робіт на ці ділянки в реєстрі ДАБІ нема від слова зовсім.
2. Єдине, що я знайшов - це Містобудівні умови та обмеження видані в 2017 р. на 3 ділянки з 4-х. Там поверховість - 4 поверхи, включаючи цокольний та мансардний. Але на плані намальовані лише секції 3 та 4. Іншої частини будинку просто нема))). Думаю вони документи якось вимутять. Але я поки що почекаю)))
25 дек 2019 11:56
А какая сейчас цена квадратного метра дама сказала?
Конечно, лажа с документами очень настораживает+прогнозируемый мировой кризис 2020, тоже заставляет задуматься: «А вообще построят ли они дом до конца 2020?»
09 янв 2020 09:01
Мож кто подскажет,продажи уже начались!?
09 янв 2020 17:48
То кризис мировой, то эксперт по документам доморощенный, девушка не понравилась. Обсуждать надо проект, планировки, материалы используемые в строительстве, квалификацию строителей, динамику стройки, сданные обьекты ранее. И наверное еще много чего, что я еще не знаю по неопытности. А так читать скучно.
16 янв 2020 21:18
Цитата "Prokofieff":
А какая сейчас цена квадратного метра дама сказала?
Конечно, лажа с документами очень настораживает+прогнозируемый мировой кризис 2020, тоже заставляет задуматься: «А вообще построят ли они дом до конца 2020?»


До ціни розмова не дійшла, оскільки дама не змогла нічого сказати будь-яку дозвільну документацію. Про ціну я знадав, вже коли пішов)))
16 янв 2020 21:32
Цитата "Покупатель12":
То кризис мировой, то эксперт по документам доморощенный, девушка не понравилась. Обсуждать надо проект, планировки, материалы используемые в строительстве, квалификацию строителей, динамику стройки, сданные обьекты ранее.


Здається, сюди нарешті завітав представник забудовника)))
Обговрювати, звісно, можна і проект та матеріали і т.п., але якщо у забудовника немає ніяких дозволів на будівництво.......
До речі, ось сайт Департаменту містобудування та архітектури м. Києва, де викладені всі видані ними містобудівні умови та обмеження: //kga.gov.ua/reestr
А ось викладені там містобудівні умови та обмеження для даного об'єкту, перша сторінка: https://i.postimg.cc/bdc0ZtSZ/Screen-Shot-2020-01-16-at-11-02-34-PM.png
На останній сторінці план будинку з прив'язкою до території. Як бачите будинок на цьому плані складається з 2-х секцій, а на картинках на сайті забудовника складається з 4-х секцій. При тому що, дозволів на будівництво, як я вже казав взагалі нема.
А тепер можемо поговорити і про будевільні матеріали та планування)))


17 янв 2020 23:24
Тому вони замінили паркан на більш високий: щоб стороні очі на бачили, що там і як будується ?! Відкриють об’єкт по факту , як відреставрований Театр на Подолі
19 янв 2020 16:08
а что новый забор установили?
12 фев 2020 12:55
ребят,стартовали продажи.ранее пару месяцев назад бронировал 2 квартиры.сказали в оп,что пока офиц продаж и договоров не подписываем,а тем кто бронировал,так и останется по 650 зквадрат.сегодня пишу им,оказывается они такого не говорили.вот теперь иди доверяй свои деньги таким ....,которые строят бизнес класс с газоблоков.
17 фев 2020 22:24
Є новини (кримінальні) 2 земельні ділянки під ЖК арештовано :

12 лютого 2018 року Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва по справі №755/18835/17 в рамках кримінального провадження №42017101040000187 від 27.09.2017 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України накладено арешт на земельну ділянку кадастровий номер: НОМЕР_1 площею 0.078 га за адресою АДРЕСА_5, шляхом заборони відчуження майна;
27 фев 2020 13:58
Я пайщик в этом кооперативе.Никогда раньше не читала отзывов на форуме,а тут муж говорит почитай.Начала читать и так не приятно стало. У меня двое деток, инвестировали что бы расшириться.Я брала у них квартиру в Голосеевском квартале,а теперь здесь-побольше.Я уверенна что все будет хорошо.А люди которые пишут гадости совсем не думают о таких как я.Мне кажется Вы вообще ни о ком не думаете,Вам просто нравится негатив.
02 март 2020 17:59

Шановна Віта! (якщо ви дійсно пайщик, а не черговий бот від забудовника). А що ви маєте на увазі під "гадостями" та "негативом"? Те, що у них нема дозволів на будівництво? Цікава думка

До речі, я почитав про ту історію з арештом ділянок в реєстрі судових рішень. Виявляється представники забудовника Голосіївського кварталу вимагали у одного з інвесторів додаткові гроші готівкою на додачу до вже заплачених безготівково. І казали, що якщо не заплатить, взагалі позбавлять його права на житло. А той заявив в поліцію, яка після фіксування факту передачі грошей відкрила кримінальну справу. Вибачте, що знову приніс сюди "гадості")))
Приємного всім читання:
ОСОБА_2, перебуваючи на посаді голови правління обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Голосіївський квартал» (ЄДРПОУ 39117045), являючись службовою особою юридичної особи приватного права одержала для себе неправомірну вигоду за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, за наступних обставин.
Далі за посиланням: //www.reyestr.court.gov.ua/Review/722424 59

04 март 2020 07:51
Вранье на вранье от этого ЧУДО ЗАСТРОЙЩИКА!цену с 24000 до 19000....а как....это сильно....наверное спрос огромный)
04 март 2020 15:25
Дизайн дома и концепция хорошая и понятная, в тихом районе жить было бы и не плохо, но хотелось бы более праздничного внешнего вида, темп за последнее время вырос, кран работает постоянно. Хотелось бы, чтобы после 20:00 не шумели, живу напротив.
04 март 2020 18:23
живу напротив в отделе продаж...нужно дописывать....палево нереальное)))хахахахахах
06 март 2020 12:24
Уважаемый Serg 77,на сколько я знаю, то разрешения на строительство есть(на луне почитайте).Я не знаю что такое бот,и не понимаю почему человек который не имеет никакого отношения к комплексу, часто о нем пишет. Это что от нечего делать? Или это так надо?
06 март 2020 16:56

Шановна Віта! Тобто ви стверджуєте, що інвестували сюди гроші, а про дозвіл на будівництво знаєте з сайту лун? Ви ризиковий "інвестор"!
На сайті лун є посилання на містобудівні обмеження, про які я вже тут писав. Інформація про те, що на 2 ділянки накладено арешт. І з'явилася інформація про Повідомлення про початок будівельних робіт серії КВ №061200281796. Повідомлення чомусь стосується лише 3-х ділянок з 4-х (Лугова, 1Д, 1Ж, 3К). Замість підрядника будівництва фігурує "господарський спосіб". Що таке повідомлення? Це документ, який стосується по законодавству будівництва з Класом наслідків: СС1
Обмеження по висоті: 4 поверхи
Можуть постійно проживати: до 50 осіб
Можуть тимчасово знаходитись: до 100 осіб
Тут же лун пише, що поверховість об'єкту = 5, а кількість квартир = 144. Як будуть постійно проживати максимум 50 осіб в 144 квартирах ви очевидно повідомите нам у своєму черговому дописі
Об'єктивно цей об'єкт відноситься до класу СС2- середні наслідки (можуть постійно проживати від 50 до 400 осіб). На будівництво такого об'єкту треба отримувати дозвіл, а не реєструвати повідомлення. Чому ж забудовник цього не зробив? Він намагався отримати дозвіл, але отримав відмову. Причина: "Неподання документів, необхідних для прийняття рішення про видачу дозволу та встановлення невідповідності поданих документів вимогам законодавства"
https://kyivcity.gov.ua/kyiv_ta_miska_vlada/struktura_150/vikonavchiy_organ_kivsko_misko_radi_kivska_miska_derzhavna_administratsiya/departamenti_ta_upravlinnya/departament_z_pytan_derzhavnoho_arkhitekturno-budivelnoho_kontroliu_mista_kyieva/rishennya_pro_vidmovu_u_vidachi_dozvolu/priynyati_385323/
Тому очевидно забудовник пішов по іншому шляху, подавши повідомлення про початок будівництва, але вже з іншими параметрами.
А 5 березня ДАБК мала перевірити цей об'єкт, причина: "підставі необхідності проведення перевірки достовірності даних, наведених у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1)
від 28.01.2020 № КВ 061200281796"
https://kyivcity.gov.ua/kyiv_ta_miska_vlada/struktura_150/vikonavchiy_organ_kivsko_misko_radi_kivska_miska_derzhavna_administratsiya/departamenti_ta_upravlinnya/departament_z_pytan_derzhavnoho_arkhitekturno-budivelnoho_kontroliu_mista_kyieva/informatsiya_pro_provedennya_pozaplanovo_perevirki/nayavna_400116/
Цікаво, що тепер буде з повідомленням.
Епопея триває

06 март 2020 17:18
правильно вита,Serg 77 что-то придумывает.я вчера видел на заборе тоже было написано,что разрешение есть!от Serg 77 негодяй)))
07 март 2020 11:03
Расположение ЖК отличное, хороший фасад, архитектура. Есть информация, что в 300 метрах планируют открыть новую станцию метро. Будем надеяться, что это произойдет в ближайшее время..
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx