Подати оголошення

ЖК Голосеевская Долина | Строй Сити Development, Укрбуд | ул. Кайсарова, 7/9

ЗабудовникБуд Сіті Development Group
Здача ЖК2021 - 2024 р.
Планування
від 27 500 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
88з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 161.
31/19%
22/14%
62/39%
25/16%
21/13%
1. . .5355. . .249
27 лип 2017 06:30
Цитата "Инвестор 7 секция":
Шоста секція теж не далеко відірвалася від сьомоі, так само як і п,ята.
Але все це теорія і наші роздуми, час покаже як буде здаватися будинок і коли.
Головне, щоб не з великою затримкою.

Вы правы. Только, кажется, что стрелы новоустановленного крана не хватит на 7-ю секцию... Разве что ее потом удлинят. Не знаю, практикуется ли такое...
28 лип 2017 11:03

Все привет! Рядом будут строить ещё один ЖК. //forum.domik.ua/zhk-crystal-towers-ul-a murskaya-zim-capital-group-t30411.html

28 лип 2017 11:12
Цитата "Про_хожий":

Вы правы. Только, кажется, что стрелы новоустановленного крана не хватит на 7-ю секцию... Разве что ее потом удлинят. Не знаю, практикуется ли такое...



Як на мене то стріла може і до восьмої секції достать. //vs8.videoprobki.com.ua/tvukrbud/cam7.m p4
28 лип 2017 11:55
Так этого и следовало ожидать. Если одни начали строить, то остальная земля пустой стоять долго не будет.
29 лип 2017 06:26
Когда была месяц назад на Парковой Долине, проходили по Сумской, не видела там стройку. Crystal Towers уже давно в проекте, но пока продаж ещё нет. На сайте указан срок сдачи 3 квартал 2018.
29 лип 2017 15:41
Был на стройке. Под 8 секцией залит один слой бетона (кроме свай который). По 6 секции работа идёт, что-то суетятся. Стрела нового крана собрана не до конца, нынешней ее длины хватит только до середины 6 секции.
29 лип 2017 17:44
А сколько этажей сейчас в 1-3 секциях?
29 лип 2017 17:49
Цитата "dms":
А сколько этажей сейчас в 1-3 секциях?

Я не считал, но по камерам видно ж...
31 лип 2017 19:06
Я завжди наголошую – в Україні існує одна єдина проблема – корупція. Все інше – це лише наслідки, породжені нею.
Це безумовно стосується і будівельної галузі.
Якби корумповані чиновники (і ми всі розуміємо, що не за красиві очі, а за хабарі) не надавали б забудовникам незаконні дозвільні документи та не проявляли б протиправну бездіяльність, то не існувало б незаконних забудов, забудовних конфліктів і чергових жертв чергових «Еліта центрів».
Подібні ризики існують і для інвесторів ЖК «Паркова долина» і породжені вони саме корупційними діями чиновників КМДА.
Згідно чинного Генерального плану міста Києва до 2020 року земельна ділянка по Кайсарова 7/9 відноситься до земель промислового призначення (транспорту) і, відповідно жодне житлове будівництво тут в принципі неможливе.
А чому ж воно відбувається, спитаєте ви?
А саме через ту причину, через яку відбувається все беззаконня в Україні.
В 2014 році час тодішнього головного архітектора м. Києва дідуся Целовальника вже добігав кінця і дідусь вирішив собі заробити «вихідне пенсійне пособіє» - та видав абсолютно незаконні містобудівні умови та обмеження на житлову забудову вищевказаної земельної ділянки.
Як ми можемо бачити з тексту містобудівних умов та обмежень, які я оприлюднюю нижче, дозвіл на житлове будівництво всупереч цільовому призначенню землі і Генеральному плану м. Києва дідусь Целовальник обґрунтував тим, що «згідно матеріалів Генерального плану до 2025 року – ця територія передбачена під житлову забудову.
Але справа в тому, що ніякого генерального плану до 2025 року не існує у природі – є лише проект такого плану. Але, як відомо, проект будь якого документу – це не документ і він не має жодної юридичної сили – до нього може бути внесена куча поправок та і не факт, що він взагалі буде прийнятий.
Тому, при видачі містобудівних умов та обмежень Целовальник мав керуватись виключно діючим Генеральним планом Києва до 2020 року, а згідно нього – це промзона і ніяке житлове будівництво тут неможливе.
Які ризики можуть бути породжені такою ситуацією?
А ті, що незаконні містобудівні умови та обмеження можуть бути скасовані, а з 10 червня цього року – скасування містобудівних умов та обмежень «залізна» підстава для скасування дозволів на будівництво.
До речі, я ще на початку року звернувся до до ДАБІ із заявою щодо перевірки законності видачі містобудівних умов та обмежень, на що в лютому отримав відповідь, що призначено відповідну перевірку, про результати якої мене повідомлять додатково – але до цих пір так і не повідомили.
Ну що ж доведеться "нагадати".
31 лип 2017 19:23
О! А. Дядюк наконец получил заказ и на Паркову Долину и со своей демагогией перешел с других веток в эту. Ну да, там Вы уже порядок навели и внесли ясность, теперь еще и здесь расскажите что и как ;)
31 лип 2017 19:45
Цитата "dms":
О! А. Дядюк наконец получил заказ и на Паркову Долину и со своей демагогией перешел с других веток в эту. Ну да, там Вы уже порядок навели и внесли ясность, теперь еще и здесь расскажите что и как ;)



Та немає ніякого заказу - просто на гілці ЖК "Берген" мені сьогодні висунули "пред'яву", чому я пишу про них і не цікавлюсь іншими забудовами?
От я і навів приклад, що і іншими цікавлюсь.
31 лип 2017 21:04
А я его видел в ветке Кристал Тауэр. Не много читал этого господина, но сделал вывод, что если бы он не лез в гузно со своими запросами, то некоторым стройкам жилось бы легче. А то "звоночек" есть - вынуждены отреагировать...
31 лип 2017 21:10
Якби не поліція - скільком би злочинцям жилось би легше
31 лип 2017 21:17
Погуглил вас немного. Вас били и бьют, жгут машины... Вы думаете, что боритесь, а на самом деле вбиваете гвоздь в крышку гроба тех, кто вложился в эти стройки с надеждой на лучшее. Вы же не занимаетесь возмещением, вам главное, чтоб стройка стала и территория под ней простаивала до 2020 года.
Для дофига честного гражданина вы немного бомжеват (судя по вашей декларации за 2011 год), деньги есть, а жилья нет... Может это все зависть?...
31 лип 2017 21:38
Так вкладайте у законні забудови.
Хіба я хоч раз покритикував щось законне? Я пишу лише про порушення законодавства України - ми ж правова держава чи не так?
Не треба вкладати у беззаконня.
Адже за вашою логікою, якщо хтось незаконно у когось відчужив квартиру, а потім продав вам, то хазяїн не може у вас її забрати, бо ви вже зробили ремонт?
Дивна логіка.
Бажання громадянина інвестувати і отримати житло - в цілому законне і конституційне, але бажання інвестувати і отримати житло у незаконній новобудові - незаконне - а тому не підлягає задоволенню і законодавчому захисту
31 лип 2017 22:03
Кто у кого что "вiдчужив"? ЖК украло землю у детской больницы? У сквера? Заповедника? Или умирающее АТП - лучшее, что может быть здесь?
Работайте на упреждение, до начала продаж. А то уже 2 года во всю продают квартиры и тут бац - нарисовался поборник закона.
Это самоутверждение? Или напрочь отсутствует инстинкт самосохранения? Или заказчики платят столько, что с лихвой покрываются и побои и утеря движимого имущества? Вы же не с Луны свалились, как никто должны понимать, что один в поле не воин, и что рыба гниёт с головы. Меняйте законодательство на уровне ВР, а не стопорите стройки.
31 лип 2017 22:18
У нас в цілому непогане законодавство і його не треба міняти - його треба не порушувати.
У нас закон чітко встановлює, що забудова має здійснюватися чітко до цільового призначення землі і генерального плану - ну що вам ще треба тут міняти?
Просто треба не порушувати закон
І хто вам сказав, що я один?
31 лип 2017 22:24
Александр Дядюк, вы написали до 2020 года нет разрешения на застройку этой земли.
А какие ваши прогнозы, как тут будет развиваться ситуация после 2020 года?
Как раз к этому времени есть шанс что укрбуд закончит первый дом, после 2020 года "порешать" вопросы шансы увеличиваются у застройщика?
31 лип 2017 22:46
Цитата "Александр Дядюк":
У нас в цілому непогане законодавство і його не треба міняти - його треба не порушувати.
У нас закон чітко встановлює, що забудова має здійснюватися чітко до цільового призначення землі і генерального плану - ну що вам ще треба тут міняти?
Просто треба не порушувати закон
І хто вам сказав, що я один?


Олександре, ви самі у своєму виступі говорили, що не так винні інвестори і забудовники, як винні дерслужбовці які за взятки видають будь-які погодження, дозволи, МУО і т.д. Чи проводиться з вашої сторони робота над цим питанням? Дякую.

І якщо вже запитую, чи не дивилися ви на забудову //forum.domik.ua/sofiya-rezidens-sofievs kaya-borshhagovka-ul-yablonevaya-15-t305 00.html? У них там ситуація як в ЖК Європейка, а в відділі продажу говорять, що все законно.
01 серп 2017 07:54
Цитата "инвестор из 8":
Александр Дядюк, вы написали до 2020 года нет разрешения на застройку этой земли.
А какие ваши прогнозы, как тут будет развиваться ситуация после 2020 года?
Как раз к этому времени есть шанс что укрбуд закончит первый дом, после 2020 года "порешать" вопросы шансы увеличиваются у застройщика?



Ні, я писав дещо інше - у забудовника - приватного підприємства "Укрбуд девелопмент" (не путати з державним Укрбудом - який до цієї забудови немає жодного відношення і всі ці - "надійний державний забудовник" - це все недобросовісна реклама і обман шановної публіки) - є дозвіл на будівництво, виданий ДАБІ України, але він виданий на підставі незаконно виданих дідусем Целовальником містобудівних умов, які можуть бути скасовані, а відповідно і дозвіл, а можуть і не бути скасовані, і все це залежить від багатьох чинників, в першу чергу - скільки ДАБІ отримало відкатів і наскільки "самоотвєрджєно" кришувати цю незаконну забудову
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .5355. . .249
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше