Подати оголошення

ЖК "Глория Парк" ( Gloria Park ), ул. Невская, 4г - "GEOS"

ЗабудовникGEOS
Здача ЖК2015 - 2016 р.
Планування
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 127.
16/13%
14/11%
30/24%
45/35%
22/17%
1. . .3436. . .254
16 квіт 2015 09:56
тоді будемо чекати..
спасибі за швидку відповідь.
16 квіт 2015 16:45
Всім привіт

Будівництво другої черги призупинилося на 11 поверсі секції Б, чи мені здається?
16 квіт 2015 17:10
Всім привіт!
Став інвестором 3 черги будинок Д. Будемо сусідами :)
16 квіт 2015 17:20
Поздравляем!
16 квіт 2015 17:54
Цитата "ZTarik":
Всім привіт!
Став інвестором 3 черги будинок Д. Будемо сусідами :)
Здравствуйте!
Поздравляю :) Также потенциальный инвестор.

Подскажите, пожалуйста, цены на сайте актуальные?
Окна вашей квартиры выходят на какую сторону? Насколько я понимаю одна сторона дома будет упираться в первую и вторую очереди, что как-то не очень :)

Товарищи, которые также выбрали этот ЖК. В парке Нивки с ребенком реально гулять?
Хочется парк... но чтобы он был адекватным (лавочки, дорожки, освещение)

Спасибо :)
16 квіт 2015 18:00
Парк "Нивки" планируют благоустроить в течение двух лет по самым современным стандартам: очистить озера, установить солнечные батареи для освещения в ночное время, лавочки, фонтаны и т.д. Проект был разрекламирован мэрией.
16 квіт 2015 18:38
Цитата "Ivasteel":
Здравствуйте!
Поздравляю :) Также потенциальный инвестор.

Подскажите, пожалуйста, цены на сайте актуальные?
Окна вашей квартиры выходят на какую сторону? Насколько я понимаю одна сторона дома будет упираться в первую и вторую очереди, что как-то не очень :)

Товарищи, которые также выбрали этот ЖК. В парке Нивки с ребенком реально гулять?
Хочется парк... но чтобы он был адекватным (лавочки, дорожки, освещение)

Спасибо :)


Ціни реальні.

В мене однушка, вікна виходять на часний сектор.
16 квіт 2015 18:44
Цитата "Ylia Popova":
Парк "Нивки" планируют благоустроить в течение двух лет по самым современным стандартам: очистить озера, установить солнечные батареи для освещения в ночное время, лавочки, фонтаны и т.д. Проект был разрекламирован мэрией.
Точно, было такое в новостях... даже страшно представить цену этих квартир через 2 года :)
+1, за информацию...

ZTarik у вас 3-я очередь?
Подскажите, пожалуйста этаж и цену за метр...
+1, за информацию
17 квіт 2015 04:57
ZTarik у вас 3-я очередь?
Подскажите, пожалуйста этаж и цену за метр...
+1, за информацию[/quote]

5 поверх, 19 100 грн.
17 квіт 2015 04:58
Питання для Андрія.

Щодо лічильників тепла ок, зрозуміло. А як нарахунок двохфазних лічільників електрики? Можливо їх встановити?
17 квіт 2015 05:19
Цитата "ZTarik":
Питання для Андрія.

Щодо лічильників тепла ок, зрозуміло. А як нарахунок двохфазних лічільників електрики? Можливо їх встановити?


присоединяюсь к вопросу: можно ли сразу заказать установку двухфазных электросчётчиков и разнотемпературных на горячую воду?
17 квіт 2015 05:53
присоединяюсь к вопросам: поддерживаем заказ установки двухфазных электросчётчиков и разнотемпературных на горячую воду. А как решилось со счетчиками тепла? Что понятно?
17 квіт 2015 06:09
Цитата "Ylia Popova":
присоединяюсь к вопросам: поддерживаем заказ установки двухфазных электросчётчиков и разнотемпературных на горячую воду. А как решилось со счетчиками тепла? Что понятно?


Як я зрозумів з переписки що і не всі хочуть + через забудовника буде дорожче. Тому кожен сам встановить. Знаю практично що це не проблема.
17 квіт 2015 08:31
..маленькая поправочка..не двухфазные, а двух/трех тарифные счетчики эл.
17 квіт 2015 08:44
Доброго дня!
1.Шановні інвестори на рахунок лічильників на електроенергію задав питання ГІП, чекаю відповідь.
Додатково повідомлю.
2.Технічні спеціалісти перкладують мережу відеонагляду обіцяли до вихідних завершити. Нажаль вчора був дуже сильний вітер, виконувати технічні роботи було неможливо.
Прошу ще трошки терпіння в даному питані. :pray:
3.Мав попередню розмову з представнком ЖЕК на рахунок лічильників тепла. Вони тільки "за" якщо інвестори будуть встановлювати лічильники.
Більш детальну інформацію в цьому питані висвітлимо після того коли будуть підписані договори між Замовником будівництва та ЖЕК.
Дякую
З повагою Андрій Савчук
17 квіт 2015 09:05
Цитата "Ivasteel":
Здравствуйте!
Поздравляю :) Также потенциальный инвестор.

Подскажите, пожалуйста, цены на сайте актуальные?
Окна вашей квартиры выходят на какую сторону? Насколько я понимаю одна сторона дома будет упираться в первую и вторую очереди, что как-то не очень :)

Товарищи, которые также выбрали этот ЖК. В парке Нивки с ребенком реально гулять?
Хочется парк... но чтобы он был адекватным (лавочки, дорожки, освещение)

Спасибо :)


Лучше самому поехать и посмотреть :) Ато каждому свое )
17 квіт 2015 15:45
Жек действительно не против установки счетчиков тепла.
И обещает помощь оформить документально.
17 квіт 2015 18:15
Тоже за 2/3х тарифные електросчетчики и счетчики тепла.
ZTarik - поздравляю с покупкой!
17 квіт 2015 18:17
Хтось знає: який ЖЕК буде обслуговувати нас?
17 квіт 2015 21:09
Тот-же, что на Дружбы Народов.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .3436. . .254
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше