Подати оголошення

Покупка против аренды

1. . .35. . .9
14 черв 2011 09:33
Цитата:
Вразив хмарочос на Тургєнівській 10. Для кого він?
Туди якщо вселяти, то десь 1000 чол.
Якщо брати до уваги, що таке саме коїться в інших сателітах: Українка, Обухів, Вишгород, Боярка, Буча, Бориспіль, Вишгород..., то темпи росту Києва і навколишніьої агломерації приблизно рівні темпам росту прибережної зони Китаю.


flyman, ты глянь на левобережный Киев! Какой там прирост площадей жилого назначения и потом тоже можно задать этот же вопрос: для кого они. Тем более цена - как говорится, почувствуйте разницу.

А дороги или тротуары никого не колышат. Они денег не приносят - проезд/проход по ним бесплатный. Какой же дурак будет ложить тротуар, если ему за это никто потом не заплатит?
14 черв 2011 09:39
Тебе щас самое главное оценить транспортный потенциал Ирпеня. Он делается замерами в час пик.
Автомобильным транспортом и железнодорожным.
Сейчас можно померять "летний" вариант.
(Потом отпишешься здесь на форуме)
Летний пик самый щадящий. Но если транспорт заполнен более чем на 85-90%, то это уже плохо.
Осенью добавятся ученики/студенты (количественное увеличение пассажиров), а зимой добавятся шубы/пальта (размерное увеличение пассажиров).
14 черв 2011 09:45
Ну є ж поняття - прибудинкова територія?
Може тут кияни якісь особливі, але в тих родинах звідки і моя дружина прийнято прибирати вздовж штахетника, щоб там не було, чи яка чужа корова пройшла і мін понакладала, чи листя нападало щи ще що. А тут реально в людей від огорожі до проїзджої частини або щебня камаз насипаний (палали би патиками, то трактор дров би лежав, 100 пудово), або зарослі чагарнику, або тротуар з суміші болота і сміття.
Українка в цьому плані виглядає як гарне озелене місто.
Ірпінь, навпаки, як вже писав - будови в кущах і сосняку.
14 черв 2011 09:53
Цитата "flyman":

Може тут кияни якісь особливі, але в тих родинах звідки і моя дружина прийнято прибирати вздовж штахетника, щоб там не було, чи яка чужа корова пройшла і мін понакладала, чи листя нападало щи ще що. А тут реально в людей від огорожі до проїзджої частини або щебня камаз насипаний (палали би патиками, то трактор дров би лежав, 100 пудово), або зарослі чагарнику, або тротуар з суміші болота і сміття.


А фотки будуть? :winky:
14 черв 2011 09:57
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Тебе щас самое главное оценить транспортный потенциал Ирпеня. Он делается замерами в час пик.
Автомобильным транспортом и железнодорожным.
Сейчас можно померять "летний" вариант.
(Потом отпишешься здесь на форуме)
Летний пик самый щадящий. Но если транспорт заполнен более чем на 85-90%, то это уже плохо.
Осенью добавятся ученики/студенты (количественное увеличение пассажиров), а зимой добавятся шубы/пальта (размерное увеличение пассажиров).

Що мене добило, так це те що "внєзапно" закрилась автостанція видубичі і стоянка маршрутки на Українку перенеслась до Фуршета.
Економія по часі близько 10 хв, але в мене пересадка на Хрещатику.
Але я скоро зміннюю роботодавця, то буду їздити без пересадки (з одного кінця Києва в інший) і економія буде в порівнянні із Українкою 15-20 хв.
Розрахунковий час 70 хв. туди. Назад 80 хв., так як правило на роботу спішиш, а назад розслабон.
Щодо заповненості, то заповненість метро стандартна. Єдине, що при приїзді електрички в метро тіснувато біля турнікетів. Але нема такого, як наприклад на Дарниці, щоб попасти у вагон в сторону центра, тре їхати на Лісову.
Нема такого, як в переході із Рес.Стадіона на Л.Толстого - іти пінгвіном 5 хв до ескалатора.
Чим добра оренда - знаючи транспортні потоки, можеш вибирати варіанти виходячи із своїх смаків, бюджету і цілей.
Моя мета - "відчути пригород" перед тим як зробити рішення щодо нерухомості.
Може і не купуватиму зовсім. А може не там де думаю.
14 черв 2011 09:58
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Цитата "flyman":

Може тут кияни якісь особливі, але в тих родинах звідки і моя дружина прийнято прибирати вздовж штахетника, щоб там не було, чи яка чужа корова пройшла і мін понакладала, чи листя нападало щи ще що. А тут реально в людей від огорожі до проїзджої частини або щебня камаз насипаний (палали би патиками, то трактор дров би лежав, 100 пудово), або зарослі чагарнику, або тротуар з суміші болота і сміття.


А фотки будуть? :winky:

Я ж писав - зеркалки нема.
14 черв 2011 10:04
Цитата:
Я ж писав - зеркалки нема.

Ждеш коли на них цiни ще впадуть? :think:

А Украiна сидiтиме й не знатиме правди про Iрпень. :ded:
14 черв 2011 10:28
Та яка то правда, то суб"єктивні враження, які залежать від пори року, погоди і настрою.
Наприклад дозріють вишні, і буду писати як класно, поки ішов на роботу - назбирав кг. ягід (а буде слякоть - напишу: фу, гидота а не життя).
Я колись знімав на Новобіличах, то їхав від Святошина одну зупинку електричкою, а потім ішов через приватний сектор.
Щодо дзеркалки - не відчуваю необхідності. От, наприклад, замучив тачпад - купив радіомишку. Відчув себе людиною (до речі, даний комент клікнуто безпровідною мишкою).
А фотік нашо? Тьолок щолкати?
Тобто намагаюсь щось купивати за явної потреби, а не "шоб було".
14 черв 2011 10:51
Отдельно фотiк и мне не нужен. У меня встроенный в дешёвом мобильнике (там же и модем 3G и видеокамера, диктофон...)
Когда надо кого-то или что-то щёлкнуть - вынул и щёлкнул.
Я уже им кучу недвижимости нащёлкал, в основном в раздел "юмор".
Ну и в раздел "полюбуйтесь, до чего мы дожились".
14 черв 2011 11:00
Ну от ходи і щолкай. Я шо папарацці?
Мені за то гроші не платять і задоволення не отримую.
п.с. Я в школі "Смєною" нащолкався.
14 черв 2011 11:15
Ну сказки сказувати - вони мастаки.
Тут одна тьотка розказувала, що розформовуються гуртожитки академії, і тому оренда іде як гарячі пиріжки.
Електрика, це щось нове (після дауншифтерів з Москви, регіоналів з Донбасу, марсіан самі знаєте звітки), особливо якщо взяти до уваги те, що в Україні надлишок енергогенеруючих потужностей, та ще хочуть добудовувати блоки на Рівеньскій та Хмельницьких АЕС.
Казкарі.

Не так то все и радужно может быть...и такие проблемы как свет,вода,газ,вывоз мусора вполне могут вылезти т.к. инфраструктура не развивается...и люди уже это ощущают....так что блоки может и будут,но подача эл.энергии от этого больше не станет.
14 черв 2011 11:37
777вер,
Вже навіть і Президенту зрозуміло, що ЖКГ у нас - стихійне лихо.
І стосується воно кожного населеного пункту.
Про що, так про дифіцит ел.енергії байок не треба.
Я б ще повірив якби мова ішла про Київ, де прокласти комунікацію чи побудувати підстанцію проблема - нема місця.
14 черв 2011 13:23
У президента работа руками махать,а нам с вами жить с постоянными проблемами.
14 черв 2011 13:48
Цитата "777wer":
У президента работа руками махать,а нам с вами жить с постоянными проблемами.

Відповідь рівня Незнайки.
14 черв 2011 13:57
Высказал свое мнение по проблеме, с которой неоднократно сталкивался.
14 черв 2011 14:22
Проблем нема на кладовищі, лежиш собі тихенько, нікого не чіпаєш...
А про роботу Президента почитай в Конституції, якщо ти думаєш, що тре лише руками махати.
14 черв 2011 14:47
Кстати, по электрике таки может быть прикол.
То что в целом по стране её избыток - ещё не гарантия того, что её избыток будет в конкретном населённом пункте.
Особенно это касается киевского региона.
В прошлом году на эту тему Vlinvest хорошо постил...
14 черв 2011 15:00
Та при чем здесь конституция...
Вот, Иззет,понял о чем я пишу.
14 черв 2011 15:07
Тобто якщо я куплю нерухомість сьогодні, то завтра проблем з електрикою не буде.
Де логіка?
14 черв 2011 15:36
Цитата "flyman":
Тобто якщо я куплю нерухомість сьогодні, то завтра проблем з електрикою не буде.
Де логіка?


Та тут не логика нужна, а способность распознать тонкий юмор от Angel Pain. Если купишь квартиру сегодня, то продавец потрёт свои потные ручки. А если завтра Ирпень будут веером отключать, то купишь ли ты в Ирпне тогда квартиру? (по сегодняшней цене) :lol: 8-)
______________________

Честно сказать, я не знаю как проверить информацию. Теоретически город растёт непомерными темпами, и старая подстанция скоро может упереться рогами в свой максимум. По-здравому было бы увеличить мощность, в связи с новыми потребностями. Но энергетики - это такие идиоты, что просто ужас какой-то! Они Наумова,66 уже год подключают, почитать их форум так ржач берёт.
Потому шо конкуренции нет. Никуда не денешься, а кланяться придёшь к ним (рано или поздно). Потому что эти своличи - монополисты. Это тебе не кабельное ТВ, где 5 кабелей на площадке и выбирай любого провайдера...
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .35. . .9
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx