Подати оголошення

Покупка против аренды

124. . .9
18 трав 2011 08:06
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Ти менi навiяв сценарiй мультика. Лось-колектор ходить по лiсовi та збирае борги.
... От би тепер найти замовника на цей мультик. Може банк який купить? :hm:


:super:

+500 бурхлива уява вже намалювала сценарий .. а в кинци банк такий-то такий-то продаж квартир пид вигидни видсотки! и буитьтокадаражать... швидше до нас!!!

от тильки думаю зараз банкирив самих лоси-колектори обступили 8-() мабуть на мультик грошей не дадуть потратити... ситуация сама не гирше мультика про лося-колектора.. тим бильше лоси зараз навостряились не пробивати рогом стину а прямо в двери заходять!!! :-)>
31 трав 2011 14:56
Вав, уже готове житло по $700 м2, причому побудована, а не пайове будівництво.
Комусь (кому як не інвестору) видно терміново тре гроші, а денех нэт.
Продам 1-но комнатную квартиру в пгт. Гостомель Киевской области.(7км) Курортная зона, рядом озера, сквер, остановка маршрутки на Киев. Квартира из первых рук, готова под чистовую отделку, общ. площадь 43. Новостройка. Недорого.
Лінк не даю, що б не писали, що то ПеаР.
01 черв 2011 09:15
Вирушай на огляд. :hi:
Потiм розповiси про побачене.
01 черв 2011 09:24
Гостомель - то не то.
Далеченько до електрички, але як кажуть "для розминки" можна буде сходити, але не зараз, пізніше. Жарко. Мені лінь, тай зара хочу міняти роботу, тому інвестор ще почекає.
10 черв 2011 08:27
Був вчора в Ірпіні на перегляді.
Враження:
1) маршрутка їде дуже і дуже довго, овер 30хв до Академістечка, а не як в рекламних банерах.
2) в кущах і соснах ніби щось риють і будують. Видно також нові багатоповерхівки як здані і обжиті, так і недовершені коробки.
3) через стовб оголошення - квартири від, і в кого як склалось із наглістю і жадністю, 20куе, 22куе, 800у.е./м2 і телефони відділів продаж
4) власне домовився про кімнату в приватному секторі. Вибрав тому, однопеврховий будинок в тіні дерев не так прогрівається як бетонометр в багатоквартирному будинку.
5) ймовірні плюси - мінуси із попереднім варіантом що є: 1кімната за 500 грн в смт.Українка на 8 поверсі сонячної сторони.
- відносний кліматкомфорт (літом прохолодно, у решту пору рік є ін. опалення у хозяйки);
- зйом кімнати + дорога до найближчого метро (якщо електричкою) буде майже так само, близько 900 грн за місяць;
- по часу добирання до найближчого метро, вийде десь так само, тре буде зняти хромотраж
- прив"язка до руху електропоїздів (ніби мінус), зате вони ходять з раннього ранку до пізньої ночі; наявність альтернативного траспорту- маршруток, хоча дорожче і довше, але без прив"язки з точністю до хвилин.
- не повинно буди проблем із відключенням на місяць гарячої водою (ін. нагрів).
Ну, поживем побачим, як буде далі на місці.
Щодо альтернативи покупки а не оренди, якщо взяти витрати 700 грн/міс., і аналогічний кредит у що покриває затрати при 8% доходності:105Кгрн., еквівалент 13Куе. Це приблизно рівне стартовій ціні у пайовому будівництві для напівпідвального приміщення (як пишуть - цоколь).
Але мене все ж цікавить готове житло, де відомий стан квартири і комунальні послуги, щоб оцінити доцільність покупки, і якщо є видно в тому зміст, то зібрати чемодани і вселитися та й жити, а не чекати хто зна скільки і брати кота в мішку.
Резюме:
- знімаю, принюхуюсь і приглядаюсь до містечка;
- чекаю коли будуть добудовані недобудови;
- жду коли за 13Куе можна буде взяти не пай на 1К напівпідвал, а нормальну квартиру в будинку, зданому в експлуатацію.
10 черв 2011 09:39
А яку квадратуру хочеться на 13 Куе?
I який поверх?
10 черв 2011 09:57
Цитата:
2) в кущах і соснах ніби щось риють і будують.

Це ще одна причина, чому не варто поспiшати купувати. Забудова йде настiльки бурхливо, що скоро Iрпень можуть перейменувати в Пень (тому мало дерев залишиться, багато пнiв). Доведеться всi документи переробляти i знову грошi платити. :ded:

А особливо влипнуть тi :olen: :olen: :olen: , якi в недобудову вкладуть. А iм забудовник потiм скаже: "у вас адреса будови яка? Iрпень! А це Пень! Документи не сходяться, iдiть геть звiдси!"
:boot: :boot: :boot:
10 черв 2011 10:05
Квадратура і поверх.
Тут тре виходити із цілей, для чого власне береться житло.
Варіант №1 (мінімум міноре).
Скажімо так, я чоловік одружений, працюю в Києві, дружина переїзджати не хоче.
У в межах того, щоб жити одному і мати всі зручності достатньо і квартири-студії у цоколі.
Варіант №2 (інвестиційний)
Житло в якому як можна жити і самому, так і здавати в оренду.
Тут ще важлива локація - або близько до Академії, або зручно щоб було їздити до Києва.
Варіант №3 (сімейний)
2К і більше. Для його тре або заманити дружину або знайти собі яку постійну співжительку - коханку. Оптимально 2й-4й поверхи, цоколь і масадра скоріш за все не підуть.
Відповідно:
для №1 - орієнтуюсь на власні смаки, для №2 - для студентів або інших орендарів, №3 - важлива жіноча думка, так як їй тре вити гніздечко.
Деякі комбінації можуть бути не взаємов виключаючими, так як і мінімум-міноре можна здавати, так і 2К кімнату (напр. покімнатно, або цілу квартиру).
п.с.
Це не повний перелік можливої сегментації.
Може бути ще
- бордельний тип (щоб дєвок водити);
- комерціний (під офіс / склад );
- пенсійний;
- спекулятивний.
11 черв 2011 16:47
Цитата "flyman":
Ну, удальонка в ІТ, трохи інша.
Тре трохи інтернету, банкомат і супермаркет під боком.
І нікуди їхати не тре.
Поекти такі, що клієнт за морем, так що в офісі сидіти, що дома, майже один макар.
Як на мене, що Українка, що Ірпінь, все ж ліпше чим Троєщина і більша частина лівого берегу і деякі райони правого. Чи не так?

а на вам тоді взагалі квартира? дзеркалка-велік-інтернет є :) дружина-дитина десь на триполлі...мозок вам не компастуюсть :-)>
Если по теме, я против падения цен, во всяком случае на качественную, т.к. обладаю, сам купил, в наследство не получал , так нах мне падение? чтобы какой то аутсорсер,или манагер, котторый что то там получил в наследство и во время продал т. п. , на время ощутивший себя вершиной пищевой цепочки, что то там типо себе повыбирал? все равно ниче путного не будет 8-)
11 черв 2011 18:20
Цитата "kos65":
Если по теме, я против падения цен, во всяком случае на качественную, т.к. обладаю, сам купил, в наследство не получал , так нах мне падение?


1) Сможете обменять на более качественную/просторную и т.д. Падать в цене будет же не только ваша квартира но и все остальные - заодно сумма доплаты будет меньше.

2) Если Вы купили, чтобы жить и в жизни не собираетесь продавать, даже чтобы расширятся, так зачем вас рост или даже стабильные цены на вашу недвижимость? Чтобы не чувстовать чебе оленем, который переплатил?
11 черв 2011 19:26
kos65, обмежено якось мислиш, в рамках шаблонів, так би мовити.
Я далеко не з того покоління, що вибрало колакаку, дзеркалки зроду немав і не маю, вєлік (Мінськ), йому вже 30 років, а інтернет тепер, вважай, в кожної шмоньки є, як не на роботі, то дома, (а в кого ще моб.інет).
Щодо сім"ї дружина - дитина, є "гніздо", там і сидять.
Також дитина вирсте, може, захоче у столичному вузі навчатись.
Я ж там, де робота і добре платять.
Якщо скажем зараз буде варіант за 1рік заробити на сиру 1к то чому б не взяти, хоча б для того, щоб мати який "плацдарм" біля Києва. Поки що, з\пл, які є в ньому, провінція не дотягує і не дотягутиме ще довго. Це ж не Данія, чи Голандія, де все масло рівномірно розмазане по бутерброду.
А близьке передмістя набаго ліпше багатьох районів, типу Троя, Вєнік, Борщага чи Сихів.
Ціни ростуть, чи падають, мені головне, щоб співвідношення заробіток\витрати було більше за 1 * коеф. стабільності.
Тако ж, пора потихеньку задумуватись про структуру активів як під час так і після завершення активного трудового віку.
12 черв 2011 07:20
Из всех потенциальных покупателей здесь на форуме больше всего за флаймана болею. :yes:
12 черв 2011 09:34
Дякую.
Зауваження що "потенційний покупець" дуже доречне.
Думаю, що таких ПП мають на увазі, коли пишуть "большой недоувлетворённый откладєнный спрос на РН", забуваючи добавити слово "потенциальный" або "гіпотетично можливий".
Щоб стати покупцем, треба щоб "звізди на небі зійшлись", а перади планет - досить рідкісне явище. Тому поки що сплю в своїй норці, як тут рекомендують, "міцно стиснувши кеш лапками".
п.с. "ти не вболівай, а краще матеріально поможи", заодно КРН пожвавиться - цілий ланцюг альтернативщиків розмотається.
12 черв 2011 09:56
Цитата:
п.с. "ти не вболівай, а краще матеріально поможи", заодно КРН пожвавиться - цілий ланцюг альтернативщиків розмотається.

:-D
Я бы рад, но мне мои убеждения не позволяют.
Зачем отбирать у людей кусочек квадратных метров в том городе (районе), в котором им самим не хватает? Это было бы не гуманно. :no-no:

Лучше взять их у них (бесплатно) там, где им не нужно. Или взять под снос, где и не нужно и не годно.


Почему болею:
1. Тому що на ринок заходиш знизу.
2. Тому що вибираеш нове.
3. Тому що в тебе мабуть нiчого не вийде.
Наприклад, у "Созiдателя" 550 коштуе цоколь (що означае пiдвал. Пiд цоколем же нема вже примiщень?). А мiддл флорс коштують 850, що дорожче дуже суттево, я нарахував К 1,55.
Це нереально багато, щоб сподiватися, що вони впадуть до рiвня цоколя. Адже ми балакаемо за низи? А низи дуже ризикований сегмент для сподiвань зниження цiни. D-/
12 черв 2011 10:07
Цитата "flyman":
kos65, обмежено якось мислиш, в рамках шаблонів, так би мовити.
Я далеко не з того покоління, що вибрало колакаку, дзеркалки зроду немав і не маю, вєлік (Мінськ), йому вже 30 років, а інтернет тепер, вважай, в кожної шмоньки є, як не на роботі, то дома, (а в кого ще моб.інет).
Щодо сім"ї дружина - дитина, є "гніздо", там і сидять.
Також дитина вирсте, може, захоче у столичному вузі навчатись.
Я ж там, де робота і добре платять.
Якщо скажем зараз буде варіант за 1рік заробити на сиру 1к то чому б не взяти, хоча б для того, щоб мати який "плацдарм" біля Києва. Поки що, з\пл, які є в ньому, провінція не дотягує і не дотягутиме ще довго. Це ж не Данія, чи Голандія, де все масло рівномірно розмазане по бутерброду.
А близьке передмістя набаго ліпше багатьох районів, типу Троя, Вєнік, Борщага чи Сихів.
Ціни ростуть, чи падають, мені головне, щоб співвідношення заробіток\витрати було більше за 1 * коеф. стабільності.
Тако ж, пора потихеньку задумуватись про структуру активів як під час так і після завершення активного трудового віку.

сорр, н етебе мав на увазі, пост хотів розмістити у гілці, "чи ви за підвищення ціни, чи ні", якого він тут :notsure:
На рахунок диверсіфікації, не знаю, сам вклався в нерух, зараз дійсно не впевнений, що повторював би цей шлях знов...(10 років із одного в друге до "мети"), хіба шо не більше 40% власного капіталу, 20%-25% металл, інше кеш, можна виділити до 10% погратися на паперах чи валютах, вот таке імхо
14 черв 2011 07:47
Для заметки
Неделю назад общался по поводу Ирпеня с человеком, который занимается продажей новостроек.
Озвучил мне "горячее" предложение: 1к 38 метров, 1-й этаж(не цоколь) в готовом доме(сдают этим летом) цена 33 к.
Ну и естественно брать нужно сейчас ибо в следующем году на новостройки уже не будет хватать городских мощностей по электричеству... :ded:
14 черв 2011 07:52
Вот она, реальная ирпенская цена! 33 делим на 38 = 868 долларов квадрат. И то, по факту дом не сдан.
14 черв 2011 08:23
Цитата "Angel Pain":
Неделю назад общался по поводу Ирпеня с человеком, который занимается продажей новостроек.


Эко вы риелтора обозвали...
14 черв 2011 08:36

Ще деякі свіжі враження.
От дивлюсь педівікію
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D1%80%D0%BF%D1%96%D0%BD%D1%8C_%28%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%29
Місто 40 тис. населення, а рух пішоходів в основному, як у селі, по проїзджій частині із усіма наслідками зимою/літом/осінню/весною.
Вразив хмарочос на Тургєнівській 10. Для кого він?
Туди якщо вселяти, то десь 1000 чол.
Якщо брати до уваги, що таке саме коїться в інших сателітах: Українка, Обухів, Вишгород, Боярка, Буча, Бориспіль, Вишгород..., то темпи росту Києва і навколишніьої агломерації приблизно рівні темпам росту прибережної зони Китаю.
Але я щось не чув про відкриття нових підприємств і виробництв.

14 черв 2011 08:41
Цитата "Angel Pain":
Для заметки
Неделю назад общался по поводу Ирпеня с человеком, который занимается продажей новостроек.
Озвучил мне "горячее" предложение: 1к 38 метров, 1-й этаж(не цоколь) в готовом доме(сдают этим летом) цена 33 к.
Ну и естественно брать нужно сейчас ибо в следующем году на новостройки уже не будет хватать городских мощностей по электричеству... :ded:

Ну сказки сказувати - вони мастаки.
Тут одна тьотка розказувала, що розформовуються гуртожитки академії, і тому оренда іде як гарячі пиріжки.
Електрика, це щось нове (після дауншифтерів з Москви, регіоналів з Донбасу, марсіан самі знаєте звітки), особливо якщо взяти до уваги те, що в Україні надлишок енергогенеруючих потужностей, та ще хочуть добудовувати блоки на Рівеньскій та Хмельницьких АЕС.
Казкарі.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
124. . .9
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше