Подати оголошення

м. Львів, новобудова, вул. Скрипника, 4 ( Червоної Калини, 72а )

1. . .568
11 бер 2015 07:44
Договір з газом і електрика це ясно що треба мова йде за нагле підсування свого жеку найшов в неті це все називається рейдерське захоплення кишеньковими жеками де реальний власник і є хтось з еко домівців. Як з Вами nik114 звязатись? Хочу піти до свого Адвоката з тим договором може відскануєте! Або вібер або як?
11 бер 2015 12:11
Треба підтримати особу, котра згодиться зайнятись створенням ОСББ.
Також треба якимось чином зорганізувати мешканців. Можливо поклеїти оголошення про збір мешканців на певну дату для обговорення даного питання.
Видно, що багато-хто попідписував певні угоди з жеком, тому потрібно налагодити процес відведення підпису чи розірвання угоди,- це важливо з огляду на те, що й надалі мешканці їздять в жек.
По ходу, для прийняття рішення про перехід на ОСББ, достатньо більшості мешканців (50% + 1 мешканець).
11 бер 2015 16:29
підкажіть хто скільки отримав ключів від квартирних дверей.
бо я получив 4 шт + 2 від поштової скриньки.?
Бо "nik114" писав що ніби має бути 5 + 2.
11 бер 2015 16:33
мені в жеку дали 1 брелок до домофона + 2 ключі від скриньки поштової.
А ключів від квартири дали 5, але то вже на місці, у будинку.
12 бер 2015 06:58
Всім доброго дня Вчора був в жеку договір не підписав добре поговорив з директором все віддали 2 ключі від пошти і брелок від домофона 1шт! приблизно підрахував що за жек десь біля 200 грн тре буде вже з квітня платити без сміття і ін тіки послуги !!!! :chillout: я за ОСББ говорив з знайомим адвокатом то каже зразу створювати осбб без всяких !!! Я знайшов бухгалтера який вже веде ОСбб може і наш будинок вести ! сьгодні позриваю оголошення з будинку про той жек!
! які пропозиції ? доречі охорони вже здається нема вчора в тій будці вечером спецільно ходив в різний час просто світло прожектора включено і все!! був в 22,00 то нікого в цій будці нема, фактично тре самому берегти все наше добро!!! можу виступити як ініціатор по створенню осбб допомогти чим можу треба зібрати 3 людей ініціативну групу
12 бер 2015 07:04
Взагалі не раджу підписувати договора з жеком при тому шо це типовий договір затвержденний кабміном а не конкретоно під наш новий будинок якшо вже всі підписують то хоть на наших умовах а то вже почалось нагле вішання послуг які ніхто не буде і надавати !!! Організовуємось як зібрати всіх мешканців і я от думаю в нас черв кал 72а не знаю ще всіх нюансів по створенню осбб чи то треба весь будинок 72а чи можна підїздами??
12 бер 2015 07:05
Цитата "Dsy":
Взагалі не раджу підписувати договора з жеком при тому шо це типовий договір затвержденний кабміном а не конкретоно під наш новий будинок якшо вже всі підписують то хоть на наших умовах а то вже почалось нагле вішання послуг які ніхто не буде і надавати !!! Організовуємось як зібрати всіх мешканців і я от думаю в нас черв кал 72а не знаю ще всіх нюансів по створенню осбб чи то треба весь будинок 72а чи можна підїздами??

//osbbua.org/category/howtocreate/posldo vnst_dj_pri_stvorenn_osbb
12 бер 2015 07:07
Цитата "bizon13":
підкажіть хто скільки отримав ключів від квартирних дверей.
бо я получив 4 шт + 2 від поштової скриньки.?
Бо "nik114" писав що ніби має бути 5 + 2.

міняти серцевину ітак треба нема сенсу скільки дали ключів
12 бер 2015 07:10
Цитата "Dsy":
Взагалі не раджу підписувати договора з жеком при тому шо це типовий договір затвержденний кабміном а не конкретоно під наш новий будинок якшо вже всі підписують то хоть на наших умовах а то вже почалось нагле вішання послуг які ніхто не буде і надавати !!! Організовуємось як зібрати всіх мешканців і я от думаю в нас черв кал 72а не знаю ще всіх нюансів по створенню осбб чи то треба весь будинок 72а чи можна підїздами??

Домофон ставила фірма десь з зеленої здається цікаво хто їм платив здається еко дім для свого жеку щоб захопити!! А між поверхами кладовки незаконно продаються еко домом , можна в любий момент оскаржити такий продаж і вигнати покупця то не раджу поки їм платити 20 тис
12 бер 2015 07:24
Цитата "Dsy":
А між поверхами кладовки незаконно продаються еко домом , можна в любий момент оскаржити такий продаж і вигнати покупця то не раджу поки їм платити 20 тис

БІДА. Маю гріх купили. :notsure:
12 бер 2015 08:39
Виганяти заісно з кладовки ніхто не буде але вона рахується за будинком і як хтось з сусідів впреться то Ви не маєте ніяких документів законно її займати- як би ніхто не купив то еко дім би просто Віддав їх- але також не відомо як їх ділити - жеребкування чи як! То може і якоюсь мірою хто купе так і поділять хоч і не законно бо то власність будинку! А цікаво які видали документи вам про власність?
12 бер 2015 09:39
Не дамо жеку керувати в нашому домі! :yes:
12 бер 2015 09:55
Цитата "Dsy":
А цікаво які видали документи вам про власність?

Якби ж то на право власності - свідоцтво (я його називаю грамотою, бо на неї смахує)на право використання за умови дотриання правил санітано епідеміологічної та пожежної безпеки та допуску експлуатуючої організації до інженерних мереж. :rolleyes:
14 бер 2015 14:59
УВАГА! Власникам квартир на Червоної Калини 72а!!!
Завтра 15.03.15 о 16:00 відбудуться збори співмешканців будинку, щодо доцільності створеня ОСББ та обговорення поточних питань.Приходьте!
15 бер 2015 19:30
Всім привіт, розкажіть про резульиати зборів. (відбулись чи ні).
В планах створювати ОСББ на базі одної черги , трьох, чи є якесь ОСББ що взяло би і нащу чергу?
16 бер 2015 12:38
Доброго дня!
Лише сьогодні знайшов цей форум - збори були?
16 бер 2015 12:43
Цитата "nik114":

БІДА. Маю гріх купили. :notsure:

Ви давали 20 тис? В якому піздїзді? Бо мені казали 25 в 8 підїзді коштує...
16 бер 2015 19:10
25 000
16 бер 2015 21:20
ОСББ було б чудово створити!!!Дозвольте поділитись своїм "гірким і солодким"досвідом,оскільки мої батьки живуть у 1 черзі,я роблю ремонт у другій а на моїх очах будувалась 3тя,бо через день була потреба бути на об"єкті. Я був свідком,як у людей з 1ї черги через рік після введення будинку в експлуатацію на 11 та 10 поверх полилася вода з даху і вони ремонтували все капітально і самотужки.Екодім сказав,що підрядник був поганим і вони розірвали з ним співпрацю,а на справді і нам усім дахи робив цей самий підрядник.Я особисто був на даху.Згадав своє дитинство,коли лазив по старих,задрипаних радянських гаражах,точно такі у нас з вами дахи.Цілком відповідають тому,що Екодім - європейське житло:( Електрики переплутали лічильники і людям по пів року обл.енерго не могло нарахувати оплату.Тим,хто вагається,чи міняти тепло-водо комунікації з гіркого досвіду і 1ї і 2ї черги раджу замінити все,крім котла.Це просто знущання і насмішка,що і як вони поприбивали до тих стін.Позитивом є те,що будинки теплі незважаючи на погані вікна.Якщо опалення зроблено якісно,то економія вражаюча.Безумовно сам факт того,що ми тут живем не може не тішити,це теж позитив,але на мою думку Екодім зробить все можливе і не можливе,щоб ми не створили ОСББ.Але,ми,коли згуртуємось і зможемо створити те за що візьмемось,зробимо велику справу.Це що будує Екодім,як наша країна,будинок ніби і є,але в який кут не подивишся,всюди ге,де більше,де менше,але всюди.З радістю дам відповіді на всі запитання,та чим зможу,пораджу!!! Про збори бажано попереджати завчасно і найкрще об"єднувати усі три черги.
17 бер 2015 08:18
Цитата "Лютий":
Про збори бажано попереджати завчасно і найкрще об"єднувати усі три черги.

Повністю підтримую. Гуртом буде легше.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .568
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше