Подати оголошення

м. Львів, новобудова, вул. Скрипника, 4 ( Червоної Калини, 72а )

1. . .46. . .8
11 січ 2015 15:34
Привіт.
На рахунок ОСББ підтримую. Незнаю як правда "працює" і які тарифи в еко-домівському ЖЕКу, але всерівно якщо інтереси будинку будуть відстоювати та виконувати мешканці свого будинку це буде продуктивніше. Погуглив трохи про створення ОСББ я зрозумів що невсе так просто))) і тим хто цим буде займатись прийдеться багато нового повчитись))).
Так як я розумію то зразу створити ОСББ неполучиться (невсіх мешканців знайдеш, невсі зразу будуть вселятись, непроведеш збори для створення ОСББ, і т.д.), і тому підписувати договір з "ЖЕКом" всерівно прийдеться. Як варіант - робити це ненатривалий термін (пів року - рік), а пізніше коли люди трохи повселяютьвя можна створювати ...
Також був в середині квартири, двері звичайно "не фонтан", але відносно добротні (метал товстий). Як варіант планую обробити їх вирізбленими МДФ накладками, поставити "нормальні" замки. Точно будуть кращі ніж "кітайські"))))
Ще хочу поділитись одним розчаруванням : "еко-домівці" для того щоб зекономити, неробили вентиляційні шахни між двома стінами між сусідніми квартирами, а вирішили зробити маленьку колону в одній з квартир на кухні (фото додаю).Ось тепер сижу і думаю як зробити нормальну кухню. Планував кутову кухню і в куті мийку поставити - тепер невийде)) Хоча як почнеться робитись ремонт я думаю ще багато цікавих нюансів вилізе...

P.S. Ніхто невкурсі коли будуть роздавати ключі і документи ?
Тільки в нашій державі будинок офіційно можуть здати, а документи та ключі через 2-3-4-,,,, місяці))


Далі буде...
13 січ 2015 10:15
З ключами то точно гон може відомо коли будуть вже все здавати
14 січ 2015 13:00
Христос рождається!

Сьогодні дзвонили і запросили завтра на огляд квартири. Після чого (якщо все буде погоджено мною, гадаю?) - підписання акту прийому-передачі і до нотаріуса на оформлення права на приватизацію. Десь так описали процес.
Про результати повідомлю.

PS. Підтримую тему про строрення ОСББ: але очевидно, коли "буде зв’язок" із кожним мешканцем будинку. Додатково, якщо правильно розумію, 2-га і 3-тя черги мають однакову адресу,- треба цей процес погоджувати з мешканцями 2-ї черги. Чи вони вже такими задавались?
14 січ 2015 15:35
Славімо його
А я також був в еко казали з понеділка викликатимуть а вас вже от кличуть! А у вас який поверх? Під'їзд я з 10 то самий крайній А Ви? Я випитав треба зробити посвідчення допуск до користування газовими приладами і купити аналізатор газу . Вже ремонт і ключі десь в квітні і зразу газ казали підключать раніше ключів казали не дадуть! Квітень як потепліє не раніше!
14 січ 2015 15:41
Цитата "Dsy":
Славімо його
А я також був в еко казали з понеділка викликатимуть а вас вже от кличуть! А у вас який поверх? Під'їзд я з 10 то самий крайній А Ви? Я випитав треба зробити посвідчення допуск до користування газовими приладами і купити аналізатор газу . Вже ремонт і ключі десь в квітні і зразу газ казали підключать раніше ключів казали не дадуть! Квітень як потепліє не раніше!

valencia-spurs відпишіть як там пройшов огляд! Який у вас підїзд поверх можна в приват! Давайте знайомитись! :winky:
16 січ 2015 07:39
Dsy -Ви написали що Ви з 10 підїзду. Я також. Ви з якого поверху? в мене третій. Давайте знайомитись
16 січ 2015 09:23
Цитата "nik114":
Dsy -Ви написали що Ви з 10 підїзду. Я також. Ви з якого поверху? в мене третій. Давайте знайомитись

В мене 2 поверх :winky:
16 січ 2015 10:05
я вище 3 поверх 3 км
16 січ 2015 10:39
Усім привіт!

Отже, відбувся у мене і в усіх мешканців-сусідів 8-го під'їзду огляд квартири. Усіх запросили на вказану годину, відкрили усі квартири і можна було милуватись своїм майбутнім помешканням. Через трохи часу менеджер йшла з верхніх поверхів до нижніх, відповідала на питання і замикала квартиру. Загалом для нашого пі'їзду огляд тривав близько 2-х годин, але була, певно, тільки половина власників.

Щодо огляду.
Усі пункти, передбачені додатком 2 до договору, забудовником виконані. Правда, хотілося б подивитись на технічний поверх (але гадаю, мешканці 10-го поверху це з'ясують), дах. Тут вже хтось писав про негарний дашок над входом у під'їзди - дашок радше непрактично зроблений - заливатиме усі сходи. Варто було б зробити ринву. Також залишається "переоране поле" зі східної сторони будинку - власники підвалів у 8-му під'їзді побачать. На жаль, не уточнив :(.
Будинок ніби нормально зроблений, правда ті лічильники електрики в самому низу! Напевно, ті, що найнижче, постійно треба буде мити, щоб щось бачити (мій в тому числі :yes: ).

Квартира.
Як вже хтось зазначав, якщо трошки обшити, то двері цілком пристойні.
Стяжка залита добре. У мене незначний перекіс лише у кухні біля того відмурованого стовпа для відводу від котла.
Вікна, двері на балкон - претензій не маю. Якщо захочете на балкон, то візьміть з собою ручку до дверей, бо там немає, думаю наразі (ми обійшлись викруткою :bye: ).
Радіатори - без видимих дефектів, регулятори працюють і вони є - всяке може бути.
Сантехніка підведена, стояки присутні (не як на Бойківській :)).
Котел і його підключення викликали у мене і у деяких інших мешканців найбільше питань. У моєму випадку замість того, аби зробити/зварити коліно з труби,- дали майже метровий (!) шланг у металевій обгортці - висить собі на рівні очей на цілий кут кухні. Та й підвідні/відвідні трубки б поховати у стіну. Це все можна поправити, але треба коліна певне використати, бо все знизу залите стяжкою. Менеджер сказала, що коли газовщики будуть все перевіряти (десь у березні), то можна буде змінити проект і переробити щось.
Стіни здебільшого рівні. У мене було два відкоси. Один біля дверей на балкон в кухні - дуга непогана. Другий - над дверями у ванній стіна втікає на коридор, що особливо печально, зважаючи, що ванну хочемо обкласти плиткою. Треба буде рівняти.
Менеджер на зауваження пасивно реагувала, мовляв, ви й так будете робити ремонт, а ми це якщо й поправимо, то десь у березні-квітні, бо погода зараз не сприяє.
Лічильк газу є, автомати є.
Витяжки робочі, тяга присутня.

Загальні моменти/висновки огляду.
1. Будинок збудований без видимих дефектів, усе, що обіцяли, виконали.
2. Моя оцінка якості - добре максимум.
3. Світло ніби підключено.
4. Вода - березень-квітень з працівниками ЖЕКу, щоб перевірити чи ніде і нічого не тече, не підтікає.
5. Газ - березень-квітень з працівниками Львівгазу. До того, треба отримати посвідчення у Львівгазі щодо правил експлуатації котлів: вівторок, четвер на 14:45-15:00, заняття тривають 45 хв. Плюс, треба купити еммм... забув як називається, який пристрій до котла - уточніть, хто пригадає.
6. Варто познайомитись із сусідами - легше надалі усім.

Що було після огляду.
У фінкомпанії на Миколайчука (2-й поверх) отримав довідку про повну оплату - 250+5 грн.
Далі в агенцій нерухомості (3-й поверх) - акт прийому-передачі права власності.
Потім до їхнього нотаріуса (Мазепи, 25а) на оформлення довіреності на Еко-дім, щоб вони виготовили усі потрібні документи - 250 грн.
Приблизно так. Обіцяли за не швидше, ніж місяць, зробити.

Ключі - після запуску води, газу, тобто десь у квітні.

:super:

Гуртуймось!

ПС. Як ви зрозуміли, я з 8-го під'їзду, 5-й поверх.
17 січ 2015 12:26
Всіс привіт! Прилад який ви не знали то аналізатор газу! Цікаво коли збираються робити порядок з переду будинку підвал навіть не утеплений і земельнв роботи. Як би хтось був запитайте чи вони то збираються взагалі робити бо вони вже як все здадуть щоб так і не лишили!
26 січ 2015 12:08
Nik114 Привіт сусід! Вас ше не викликали на огляд і то все решта? Цікаво чи 9 підїзд вже оглядав?
26 січ 2015 12:24
Dsy ні не викликали. коли я до них дзвонив то вони мені сказали, що кінець січня початок лютого. Чекаю. Прийдеться їхати в Львів. Головне встигнути - вониж за день попередять. Кстаті я відмовився від стяжки то труби прокладені не дуже хорошо - прийдеться міняти. Котел також г-но прийдеться міняти. так штукатурка вроді на глаз не дуже страшно але час покаже. І кстаті не розумію їхнього принципу прийти подивитися підписати акт прийому передачі а ключі не дамо. А якщо через місяць котел з вікнами пропаде що робити чи труби виявляться пошкоджені чи ще щось - вони ж скажуть що ви підписали все було добре. Бардак вобшем.
26 січ 2015 12:42
Цитата "nik114":
Dsy ні не викликали. коли я до них дзвонив то вони мені сказали, що кінець січня початок лютого. Чекаю. Прийдеться їхати в Львів. Головне встигнути - вониж за день попередять. Кстаті я відмовився від стяжки то труби прокладені не дуже хорошо - прийдеться міняти. Котел також г-но прийдеться міняти. так штукатурка вроді на глаз не дуже страшно але час покаже. І кстаті не розумію їхнього принципу прийти подивитися підписати акт прийому передачі а ключі не дамо. А якщо через місяць котел з вікнами пропаде що робити чи труби виявляться пошкоджені чи ще щось - вони ж скажуть що ви підписали все було добре. Бардак вобшем.

Труби на опалення? Вони під стяжкою? Взагалі дивно та вся здача відбувається! А гроші вернули? За стяжку
26 січ 2015 13:02
Так труби під стяжкою. Я відмовився від неї так як хочу робити теплу підлогу(водяну) Ні гроші не вернули і навіть пінопласт який вони всеодно під стяжку стелили і ту не лишили. Жуліки. Краще б здавали голі стіни навіть без штукатурки бетону труб(карявих) котла і ще й вікон. Ну а під шумок можна і стіни свої в ребро також собі лишити.
26 січ 2015 15:19
Інтересно де труби на опалення постелені,щоб не пошкодити в ході ремонту.В мене 2-х кім.в 9 під.Також питання до другої черги-квартири холодні,чи дуже холодні.Я в новобудові від інтергалбуду до нового року взагалі не включав опалення тем.19 град.правда зовнішня стіна в два рази грубша від екодомівської і ремонт зроблений гіпсами та гіпсокартоном+сонячна сторона.
26 січ 2015 18:14
саме цікаве те що труби йдуть не прогнозовано не по під стінкою і не під прямими кутами а хаотично.
27 січ 2015 21:53
Цитата "nik114":
саме цікаве те що труби йдуть не прогнозовано не по під стінкою і не під прямими кутами а хаотично.

Вони хоть провіряли чи тепер навіть не побачиш під стяжкою чи десь тече труба?.
Може є хтось з заданого будинку 2-а черга оплалення переробляли. Шось немає бажання міняти труби?
28 січ 2015 14:15
Я думаю час покаже. Багато читав що люди переробляли тому і я не став ризикувати і буду переробляти
28 січ 2015 17:38
зустрінемось в понеділок на 10 годину
29 січ 2015 05:55
Вже запршували на огляд? чи то Ви кличете когось на 10 в понеділок?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .46. . .8
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше