Порадьте програму для проектування та дизайну інтер'єру

Идеи для дизайна и обустройства квартиры в целом, так и её частей.
Как сделать интерьер дома более уютным, украсить и оживить интерьер.

| Украшение и декор дома | Изображение Made in Ukraine |
щойно зареєструвався
Ответов: 2
Профиль
Репутация:    0
> Хочу сама підготувати такі технічні листи, як видають дизайнери.

В такому разі тільки FreeCAD.

Поясню чому.

---

Такий клас програм називається "BIM" - building information modeling. Тобто моделювання інформації про будинок. Цей термін винайшла компанія Autodesk.

Але спочатку треба пояснити що таке CAD (САПр). До 1980х років усі проектувальники користувались виключно папером, олівцем, лінійкою, циркулем і таким іншим. Але з появою комп'ютерів з'явився електронний аналог паперу та олівця - CAD. Тобто креслення за допомогою комп'ютера. Такі програми і досі популярні.

Але це двовимірні креслення. І хоча деякі програми могли зібрати аксонометричний малюнок з 3х проекцій, воно було дуже важко для сприйняття людиною далекою від інженерного мислення. У 2000-х почався бум 3D моделювання, замовники хотіли реалістичні малюнки майбутньої оселі, будівельникам-проектувальникам остогидло обмінюватися DWG файлами.

І ось з'явився BIM. Це підхід до створення інформаційних моделей будинку коли основою для документації стають не двовимірні моделі, а тривимірні. Тобто будинок будується у тривимірному просторі, після чого він "ріжеться" на двовимірні креслення. Таким чином щоб змінити розміри будівлі вже не потрібно вносити зміни у десятки креслень, вони будуються автоматично. Крім того, до кожного елемента будівлі можна прив'язати матеріал, отримавши на виході точну кількість необхідних матеріалів та приблизну вартість усього будівництва.

------

Сумніваюся, що можна рекомендувати Archicad або Revit чи навіть "BIM 360", якими користуються професіонали з тієї простої причини, що вони коштують декілька тисяч. А користування нелегальним ПЗ погана звичка. Іноді немає вибору, але не в цьому випадку.

---

SweetHome3d напрочуд легка у використанні програма, за допомогою якої швидко створюються floor plans, тобто поверхові плани із розташуванням меблів. Можна навіть робити досить хороші рендери. Але вона більше підходить для стадії внутрішньої чистової обробки.

---

SketchUp - програма 3D моделювання. Аналоги: 3DMax, Maya, Blender. На відміну від аналогів має порівняно простий інтерфейс. Свого часу її розробляла Google, але продала іншій компанії. Тенденція свідчить про те, чо програма стане платною (наразі є безкоштовна версія).
---

FreeCAD має такі ж можливості, що й програми 3D моделювання типу SketchUp. Якщо треба зробити візуалізації (рендер), модель можна експортувати в Blender.

Прототипи можна робити в SH3D, але іх треба буде перемалювати в FreeCAD.

Інженерні конструкції можна малювати умовними лініями або циліндрами. У будь-якому разі принципові схеми - це двовимірні малюнки. Тривимірні моделювання інженерних комунікацій доступні лише у професійних програмах, що складні та коштовні.
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 12
Профиль
Репутация:    0
У AutoCAD есть бесплатные студенческие лицензии. Берите и пользуйтесь
Вернуться к началу
щойно зареєструвався
Ответов: 2
Профиль
Репутация:    0
Необхідність ліцензії - не єдина причина.
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в Дизайн и стилиdsf

 
цена: 15 384 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 16 500 грн./м2
тел: (044) 390 23 23
 
цена: от застройщика
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от 64 400 грн./м2
тел: (044) 22 000 22
 
цена: от застройщика
тел: (044) 374 11 11
 
цена: 26 565 грн./м2
тел: (044) 499 35 89
 
цена: 16 000 грн./м2
тел: (044) 338 70 70
 
цена: 23 000 грн./м2
тел: (044) 391 77 77