ЖК "Злагода", ул. Архитектора Вербицкого, 1 - "Укрбуд"

Дарницкий р-н

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
7
10%
Плохо
2
3%
Нормально
26
36%
Хорошо
25
35%
Отлично
12
17%
 
Всего голосов : 72
Повідомлень: 64
Реєстрація: 20.01.2019
Репутація: 0
Немножко позитива.На Билд юа вырос индекс надежности всех ЖК от Укрбуда.
https://www.bild.ua/
Вернуться к началу
Повідомлень: 61
Реєстрація: 01.12.2018
Репутація: 0
Сегодня работал экскаватор возле 1 дома. И второй день подряд замечаю по вечерам включен свет на лест.площадках второй секции. С декабря все было выключено. Также покрасили в салатовый цвет пролеты во второй секции. Ну а по родному второму дому пока печалька.
Вернуться к началу
Повідомлень: 64
Реєстрація: 20.01.2019
Репутація: 0
"Володимир:"З того, що відомо зараз:
1) КМБ отримав детальний розрахунок по невикупленим та невиплаченим квадратним метрам від фонду та загальну суму очікуваних надходжень в рамках кожного ЖК
2) Завтра (в середу) в КМБ вже має бути і витратна частина (скільки треба буде витратити на завершення кожного ЖК)
3) Після цього буде аналіз інформації та пошук джерел фінансування у разі виникнення дефіциту та коштів для старту будівництва
4) Сформовано перелік проблем юридичного характеру по кожному ЖК та варіанти їх вирішення (проблеми є десь у третини ЖК, представники ініціативної групи кожного ЖК проінформовані про ці проблеми, поки вони публічно не розголошуються)
5) Завтра має стати відомо, коли буде проведена зустріч КМБ та спільної ініціативної групи (завтра має відбутися внутрішня зустріч в КМБ з питань УБ (без нашої участі))"
Вернуться к началу
Повідомлень: 64
Реєстрація: 20.01.2019
Репутація: 0
ОБЪЕКТЫ «УКРБУД»: НАЧАТ ПРОЦЕСС ИНВЕНТАРИЗАЦИИ
23.01.2020
Передача объектов компании «Укрбуд» в управление «Киевгорстроя» проходит по намеченному графику. На сегодняшний день продолжается процесс инвентаризации и просчетов.

Проведена инвентаризации всех остатков, всех недоплат. Как по жилым, так и по нежилым, и по паркингам. Есть полный акт сверки между ФФС и «Укрбудом». На сегодняшний день мы знаем количество денег, которое сможем получить от продажи всех оставшихся непроданных активов.
На данном этапе проводится техническая инвентаризация каждого объекта. Выполняется дефектный акт по незаконченным работам. Он даст возможность понять, сколько денег нужно потратить на каждый объект и в общем, чтобы закончить проекты, которые продавались «Укрбудом» (начатые и не начатые строительством). Мы хотим свести баланс!
Параллельно мы принимаем участие во внесении правок в положение КМДА от 19.12.2019г. № 460/8033 об уплате паевых взносов, чтобы все объекты «Укрбуда» освободить от таких.
Параллельно мы работаем над снятием арестов с участков.
Ведутся переговоры с ГИУ о выделении денежных средств для окончания строительства данных объектов.
Готовятся акты приема-передачи. 5 уже находятся в процессе подписания между заказчиками и предприятиями «Укрбуда».
В дальнейшем Холдинговая компания «Киевгорстрой» будет информировать общественность о результатах работы относительно объектов компании «Укрбуд».

Кроме того, обращаемся к инвесторам «Киевгорстроя». Еще раз подчеркиваем, что строительство объектов Холдинговой компании и достройка проектов «Укрбуда» являются совершенно разными, параллельными и не влияющими друг на друга процессами!
Вернуться к началу
Повідомлень: 64
Реєстрація: 20.01.2019
Репутація: 0
"
Сьогодні відбулась зустріч представників переговорної групи спільної ініціативної групи всіх ЖК з Кушніром (Президентом КМБ).
За результатами зустрічі:
1) Триває передача документації, процес дещо повільний, на жаль, завершена лише оцінка планових надходжень від продажів та розстрочок, завершується оцінка вартості необхідної для завершення будівництва.
2) Багато питань організаційного та юридичного плану КМБ поки не може вирішувати через те, що ще не має юридичного права на це, воно буде після того як будуть підписані відповідні договори з фондом про зміну забудовника, що орієнтовно має відбуватися поступово в лютому-березні.
3) На даний момент немає інформації з приводу конкретних планів та графіків по відновленню і завершенню будівництва, очікуються такі попередні плани ближче до кінця лютого.
4) Фонд, Укрбуд та генпідрядники співпрацюють з КМБ, але не завжди в потрібному темпі та в достатній мірі, поки що це не критична проблема, але нам повідомлять, якщо будуть суттєві перешкоди і потрібна буде наша допомога.
5) Продовжується пошук джерел фінансування для старту будівництва, питання непросте, потрібні кошти саме для запуску (поштовху від якого все +- закрутиться) в сумі орієнтовно 2 млрд. грн., є певні напрацювання по запозиченнях по державній лінії, але поки нема чіткого розуміння чи будуть ці варіанти реалізовані.
6) Як вже повідомлялось сьогодні, КМБ намагається повернути ряд «бартерних» квартир разом з фондом.
7) Попередньо погоджено план спільних дій з КМБ у побудові відносин з міською владою з приводу усунення певних бар’єрів для добудови об’єктів Укрбуда.
8) В пріоритеті на даний момент залишається перша п’ятірка ЖК – Пектораль, Гармонія, Новомостицький, Сонячна Рив’єра та Харківський. Юридичний процес передачі там вже на фінішній прямій. Можливо, потрібна буде підтримка інвесторів в цьому питанні, щоб місцева влада сприяла процесу введення в експлуатацію, в разі такої необхідності деталі буде повідомлено додатково. Також, можливо, дії такого роду знадобляться і від всіх інвесторів всіх ЖК.
9) Наступна зустріч запланована на середину лютого, а зустріч в складі всієї ініціативної групи на кінець лютого, коли має бути предметніша інформація по кожному ЖК.
10) Загалом процес йде, відносно скоро має відбутися ребрендинг відділів продажів, що буде слугувати черговою ознакою зміни забудовника та запланованим кроком в загальному процесі. На жаль, не так швидко, як нам всім хотілося б, але поки що ми отримуємо аргументацію, що дозволяє давати більше часу КМБ в нинішній ситуації."
Вернуться к началу
Повідомлень: 3
Реєстрація: 29.08.2019
Репутація: 0
Кому цікаво. Питав у співробітника КМБ, куди платити.

Я: Доброго дня. З ким можна обговорити фінансові питання з оплати об'єктів УкрБуда?
Співробітник КМБ: Добрий день! Щодо внесення коштів за умовами розтермінування. Просимо вносити оплату у розмірі та в строк, визначений Вашим договором, та обов’язково зберігати банківські квитанції. Якщо у процесі передачі об’єкту виникнуть зміни у договірних відносинах (інші реквізити, перенесення термінів введення в експлуатацію з подальшим перерахуванням щомісячного внеску чи будь-які інші), наші менеджери Вам повідомлять.
Я:Тобто сплату робити за попередніми реквізитами на рахунок УкрГазБанку?
Співробітник КМБ: Сплату Ви робите на рахунок Фонду через Укргазбанк і обов"язково зберігаєте квитанцію.

Не уточнив,правда, які суми платити... В графіку виплати (як і у договорі) не фіксується сума, яку треба внести, а лише метри квадратні, за які треба сплатити. А ціну за метр визначав УкрБуд на день оплати. Тож буду платити просто трохи більше.
Вернуться к началу
Повідомлень: 5
Реєстрація: 08.12.2019
Репутація: 0
Не зрозумів по бартерних квартирах.Що значить намагається повернути ряд "бартерних" квартир?
Вернуться к началу
Повідомлень: 17
Реєстрація: 31.10.2019
Репутація: 0
У мене питання, можливо хтось в курсі: якщо раніше здійснювалась щомісячна оплата, інвестору видавали свідоцтво з викупленими квадратними метрами, як я буду знати вартість кв.метру і скільки залишилось виплачувати. Р.S. Виплати здійснюються з випередженням графіку
Вернуться к началу
Повідомлень: 266
Реєстрація: 18.03.2016
Репутація: 12
Бартерные квартиры, как часто бывает когда застройщикирасчитыается за предоставление услуг квартирами по полной либо заниженной стоимости и как вариант взятка за что либо. И как в любой торговле это смотря как провести, "списание" 100 процентной скидкой, продажей с нерентабельной скидкой и т.д.Очень часто это просто договорённости устные и не скрепленными какими- то либо бумагами. Вот именно эти квартиры и пытается вернуть КГс, чтобы их потом продать, ведь это будут живые деньги. Несколько лет назад у одного застройщика видела списки покупателей квартир в одном ЖК, с фио, контактами, номерами квартир, комнатностьюти тата там!!! Суммами уплачеными из расчёта за м2 и вот на тот момент метр стоил 16,17,18 тыс с копейками, были юр. Лица которые выкупали квартиры этажами, были зашифрованные фио без контактов, а м2 по цене 3,5,7,8 тыс грн с копейками.
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 08.02.2020
Репутація: 0
Позвони на ФФС "житло капитал" 044-374-0308 там все расскажут. В том числе и количество оставшихся метров и коэффициент. Они остались все те же. Стремно конечно, но пока не пройдет инвентаризация работаем с ними
Вернуться к началу
Повідомлень: 61
Реєстрація: 01.12.2018
Репутація: 0
Хтось вже платив розстрочку на реквізити, вказані на сайті КМБ? Чи отримали свідоцтво? Платили через Укргазбанк чи через інший банк?
Вернуться к началу
Iнвестор
Повідомлень: 52
Реєстрація: 07.08.2018
Репутація: 0
Сегодня был на стройке, работает эксковатор...
Вернуться к началу
Повідомлень: 64
Реєстрація: 20.01.2019
Репутація: 0
Прокладка коммуникаций к дому.
изображение_viber_2020-02-18_14-49-59.jpg
фото Дианы.Прокладка коммуникаций к дому.
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в "Укрбуд"dsf

 
цена: от 26 604 грн./м2
тел: (044) 499 19 85
 
цена: от 25 750 грн./м2
тел: (044) 364 64 64
 
цена: от 21 609 грн/⁠⁠⁠м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 19 962 грн./м2
тел: (044) 499 13 20
 
цена: от 17 004 грн/м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 18 014 грн./⁠⁠⁠м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 32 000 грн./м2
тел: (044) 462 57 00
 
цена: от 23 531 грн./м2
тел: (044) 391 04 27