ЖК "Сирецькі Сади" ("Сырецкие Сады"), вул. Маршала Гречка, 10б - "ІнтерГал-Буд"

Ответить
Спостерігач новобудов Модератор Domik.ua
Ответов: 34559
Профиль
Репутация:    269
2017-07-14.jpeg


Житловий комплекс "Сирецькі Сади" ( "Сырецкие сады" )
Київ, вул. Маршала Гречка, 10-б
Забудовник: "ІнтерГал-Буд"
Термін здачі: 4 квартал 2018

Сайт проекта

1 черга: 4 будинка - 12,14,16,22 поверхів, 8 секцій, 667 квартир.

«Сирецькі сади» – житловий квартал зі своїм унікальним мікрокліматом, де поєднані затишне розташування з високими стандартами якості сучасного життя.

Комплекс буде мати свою зелену територію дозвілля та відпочинку: сквери та зелені зони, авторський ландшафтний дизайн, сад кованих дерев, фруктові сади та сад плакучих дерев, сухий ручай, водойма з декоративним містком.
Справжньою перлиною «Сирецьких садів» стане головна алея з величезними ялинками, яка гармонійно перейде в центральну площу – центр відпочинку і дозвілля майбутніх мешканців кварталу.

Свій унікальний мікроклімат і повну автономію житловому комплексу надасть продумана до дрібниць власна багатофункціональна інфраструктура: продуктовий супермаркет, магазини, поштове відділення, аптеки, салони краси та SPA-центр, хімчистка, ремонт одягу, взуття, ключів, кав’ярні, закусочні та кондитерські, банківське відділення, юридична консультація, зоомагазини, майданчики для вигулу та тренування домашніх улюбленців.

Також на території «Сирецьких садів» буде дитячий садок, центри дитячого розвитку, школи танців та малювання, дитячі майданчики, лавки з навісами для матусь з малюками.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 240
Профиль
Репутация:    6
Архитекторов, которые лепят к домам маленькие нестекленные балкончики- сарайчики надо сразу лишать дипломов и отправлять в село, там дизайнить колхоз. Вот так выглядят их проекты на самом деле, это новый дом, а вид хуже 20-летней 9 этажки.
fasad1.jpg
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 2051
Профиль
Репутация:    26
дому почти 10 лет :) это проблема управляющей компании. никто не хочет судиться.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 240
Профиль
Репутация:    6
это комплексная проблема, но в Киеве полно домов где архитектор думал головой в какой стране строит и в итоге сделал дизайн, который просто невозможно испортить.Хотябы не цеплять эти микро балкончики котрые превращают в кладовки закладывая кто соломой , кто пеноблоком , кто вагонкой.
Дом на картинке так выглядел через 2 года после сдачи.
Вернуться к началу
Спостерігач новобудов Модератор Domik.ua
Ответов: 34559
Профиль
Репутация:    269
Старт продаж ожидается 15 августа.
18004-728x546.jpg
18003-728x546.jpg
18002-728x546.jpg
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в "ИнтерГал Буд"dsf