Подать объявление

ЖК Illinsky House | Ильинский | Cityconsult Development | ул. Ильинская, ул. Набережно-Крещатицкая

ЗастройщикАльянс Новобуд
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 90 172 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
175из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 12.
4/33%
1/8%
3/25%
0/0%
4/33%
04 июль 2018 12:15
Отзывы о жилом комплексе


Жилой комплекс Illinsky House | Ильинский
Киев, ул. Ильинская, ул. Набережно-Крещатицкая
Застройщик: Cityconsult Development, ТОВ "ЖК "Іллінський"
Планируемая сдача: 1 квартал 2022


ЖК «Іллінський» передбачає два будинки з кількома секціями різної поверховості. Будується на перетині Набережно-Хрещатицької та Почайнинської вулиць. Поруч з Дніпром, зеленими скверами та давніми пам’ятками архітектури. На території житлового комплексу «Іллінський» передбачений просторий підземний паркінг. З холом і житловими поверхами комплексу «Іллінський» паркінг будуть з'єднувати сучаснi ліфти.


10 апр 2019 08:08
Кто-то уже знает какие-то инсайды?) кто застройщик будет, что почем?
10 апр 2019 16:07
думаю стоит равняться на Монреаль, строят они же
10 апр 2019 21:01
Интересно, спасибо :yes:
А вы что-то находили уже где-то по этой теме? Почитать бы
12 апр 2019 15:09
Цитата "vonkott":
Кто-то уже знает какие-то инсайды?) кто застройщик будет, что почем?


Мене теж це цікавить насправді. Поки цін ніде не бачила. Тільки загальна інформація щодо комплексу.
12 апр 2019 15:11
Цитата "like.munich":
думаю стоит равняться на Монреаль, строят они же


А звідки у вас інформація, що будують ті ж, хто і Монреаль? Я знайшла їх сайт, але там ніде про це немає інформації.
22 май 2019 14:11
А кто застройщик???
22 май 2019 16:45
альянс-новобуд же. ну или какая-то аффилированная компания
23 май 2019 16:52
Доброго дня, почалося! На старті від 38К.
27 май 2019 07:25
Ви вже були у відділі продажів чи вас по телефону консультували?
03 июнь 2019 22:18
Объявлен старт продаж недвижимости в ЖК Illinsky House

Минимальная стоимость квадратного метра жилья на старте продаж – 38 000 грн.
11 июнь 2019 08:29
Був у центрі продажу. Дозвільна документація в наявності, все гарно розповідається, а от в запропонованому договорі нічого не гарантується. Договор повністю захищає забудовника який не бере на себе ніякої відповідальності. Новий амбітний забудовник у Києві, який має добру репутацію в Броварах і пропонує сучасні проектні рішення та чомусь висуває «варварські» умови для потенційних інвесторів.
14 июнь 2019 12:45
Я вже теж нарешті доїхала до відділу продажів. Що можу сказати - так, дозвільна документація є і це великий плюс. Договір як договір. Насправді доволі типові умови, як у більшості київських забудовників, це реалії ринку. Тут або приймаєш, або купуєш готове дорожче.
05 сен 2019 21:14
28.08.2019
06 сен 2019 09:14
Ужасный риск. Уже пол года продает а готова только ямка для мусора. Молодец застройщик, так держать, скоро вообще никто не будет инвестировать. Будет у родственников денюжки на стройку одалживать. Честное слово, ну что за ерунда. Начали продавать, начинайте и строить!!!!
11 сен 2019 12:43
Я перепрошую - а ви висновок про ризик зробили тільки на основі останнього звіту про будівництво? Коли будинок буде у історичній частині міста, будівництво поруч із старим житловим фондом, з підземним паркінгом, то там не так швидко почнуть стіни виганяти. Як на мене більший ризик - коли починають будувати, а документи на будівництво в процесі намагаються отримати.
11 сен 2019 14:00
Tani_a, хорошо, но для чего тогда денюжки начали "так швидко" просить? Может сначала стулья? Или.... "но деньги впреред"с
17 сен 2019 14:54
Не до кінця зрозуміла, що ви маєте на увазі під фразою "сначала стулья". Дійсно - це інвестиція у будівництво. Наскільки мені відомо - це не поодинокий випадок у Києві, коли продажі починаються на такому ранньому етапі.
17 сен 2019 17:10
Цитата "Tani_a":
Не до кінця зрозуміла, що ви маєте на увазі під фразою "сначала стулья". Дійсно - це інвестиція у будівництво. Наскільки мені відомо - це не поодинокий випадок у Києві, коли продажі починаються на такому ранньому етапі.

Не поленитесь узнать, что значить «стулья вперёд». Тогда вам будет понятнее суть моих сообщений. Пока что ильинский это не инвестицию, а риск. Со временем и опытом вы это поймёте.
28 сен 2019 16:39
29.08.2019
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее