Подать объявление

ЖК "IL Patio", ул. Радужная, 56

ЗастройщикСК Район Радужный
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
н/а
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 10.
4/40%
1/10%
3/30%
0/0%
2/20%
13 ноя 2017 13:31
Виходить, що законність цієї забудови стоїть під питанням, а інвесторам потрібно замислитись щоб не потрапити в чергову халепу :umnik:
22 ноя 2017 22:12
Обзор от Domik.ua в котором упоминается ЖК "IL Patio":
Законность строящихся новостроек на Борщаговке осенью 2017 года
16 дек 2017 15:10
Радужная 44, Радужная 50, две очереди Лисковская 23, Набережно-корчеватская 27. Все дома достроил, право собственности в реестре оформил. Квартиры перепродали через нотариусов, либо сами живут. Жалоб от собственников квартир нет. Территорию везде облагородил, качество хорошее.
16 дек 2017 15:27
Дійсно, поки все було тишком нишком, то через своїх нотаріусів лівим способом, без введення в експлуатацію і без присвоєння поштової адреси - реєстрували права власності, але якщо хтось захоче підняти ці питання - то вся реєстрація полетить коту під хвіст.
А так як будівництво там на слуху - то навряд чи більше ще получиться реєструвати права власності "по темному"
16 дек 2017 15:38
Вы несёте ерунду. Почтовые адреса присвоены. В электронном реестре забиты и номера домов и квартир. На корчеватом, например, заключают прямые договора на электроэнергию и воду. Я повторно продавал квартиры через нотариусов, которых указывали покупатели, или они все тоже свои, подставные? Умники про дизель-генераторы песни пели, про отсутствие канализации. Полный бред. Всё работает, всё есть.
16 дек 2017 15:46
По перечисленным мною домам кроме дядюка есть у кого-то претензии? У собственников, инвесторов, нотариусов? Нет. И с иль патио не будет.
16 дек 2017 16:22
Цитата "MRBIN":
Вы несёте ерунду. Почтовые адреса присвоены. В электронном реестре забиты и номера домов и квартир. На корчеватом, например, заключают прямые договора на электроэнергию и воду. Я повторно продавал квартиры через нотариусов, которых указывали покупатели, или они все тоже свои, подставные? Умники про дизель-генераторы песни пели, про отсутствие канализации. Полный бред. Всё работает, всё есть.



Можна взнати - якими розпорядженнями Дніпровської РДА присвоювались адреси?
16 дек 2017 16:25
Сделайте запросы по указанным домам, введенным в эксплуатацию.
16 дек 2017 17:05
17 дек 2017 07:41
Насправді - на цій карті лише незначна частина незаконних будівництв - це ті які "засвітились" у перевірках ДАБІ.
Я на минулій сторінці викладав відповідь ДАБІ, що по цій забудові декларації на будівництво скасовані, тому вона - незаконня
17 дек 2017 08:13
Александр, раз уж вы так печётесь об инвесторах, потрудитесь зайти в реестр судебных решений и найти там решение об отмене "скасування декларацii про будiвництво" по иль патио.
17 дек 2017 12:39
Цитата "MRBIN":
Александр, раз уж вы так печётесь об инвесторах, потрудитесь зайти в реестр судебных решений и найти там решение об отмене "скасування декларацii про будiвництво" по иль патио.



Ах ви через суд "порішали"?
Ну що ж подивимось
17 дек 2017 13:03
Кто вы? Я инвестор, о котором вы так заботитесь. Или у вас всё-таки другие причины препятствовать застройщику?
18 дек 2017 06:35
Цитата "MRBIN":
Кто вы? Я инвестор, о котором вы так заботитесь. Или у вас всё-таки другие причины препятствовать застройщику?



А чим я прэпятствую?
Я що огорожу на будівництві валив?
Перекривав з протестом дороги?
Десь подавав позови про його заборону?
Ні!
Я лише даю додаткову інформацію, перш за все потенційним інвесторам, щоб вони мали можливість зробити більш обґрунтоване і об'єктивне рішення щодо доцільності інвестицій в цей ЖК.
І нічого більше.
Принаймні покищо
20 дек 2017 06:34

Як це розцінювати?
//reyestr.court.gov.ua/Review/70143041

20 дек 2017 10:41
Цитата "Megabass":
Як це розцінювати?
//reyestr.court.gov.ua/Review/70143041

ну там достаточно ясно всё прописано:
виникла необхідність накладення арешту на незавершене та завершене самовільне будівництво, що здійснюється на земельних ділянках розташованих в м. Києві по вул. Райдужна 56, 58, 60 , із забороною розпорядження, користування, укладання попередніх договорів купівлі-продажу та проведення будь-яких будівельних робіт
то есть - строить и продавать там ничего нельзя
20 дек 2017 11:04
Уголовное дело закрыто. Документы в отделе продаж.
20 дек 2017 11:12
Цитата "julson":

ну там достаточно ясно всё прописано:
виникла необхідність накладення арешту на незавершене та завершене самовільне будівництво, що здійснюється на земельних ділянках розташованих в м. Києві по вул. Райдужна 56, 58, 60 , із забороною розпорядження, користування, укладання попередніх договорів купівлі-продажу та проведення будь-яких будівельних робіт
то есть - строить и продавать там ничего нельзя :titanic:



Важливо і те, що під загрозою уже і те, що раніш було продано і зареєстровано і тепер може бути скасовано
21 дек 2017 05:57
Цитата "MRBIN":
Уголовное дело закрыто. Документы в отделе продаж.



А можна якесь підтвердження, що кримінальна справа дійсно закрита?
21 дек 2017 06:04
Написал. В отделе продаж.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее