ЖК "Green Life" (Грин Лайф), Ирпень, ул. Мечникова, 104а

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
7
13%
Плохо
0
Голосов нет
Нормально
15
28%
Хорошо
9
17%
Отлично
22
42%
 
Всего голосов : 53
новий користувач
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Investor30 писал(а):Доброго дня всім сусідам :))!!! Підготувала свою редакцію Статуту на розсуд і обговорення (як член ініціативної групи). Прошу віднестися з розумінням до можливих орфографічних, пунктуаційних чи інших помилок. Могла щось і пропустити. Інші документи поступово також готую. Буду викладати.

Я видно зі змісту зміненого статуту, в ньому виключено такі важливі розділи як третій Майно об*єднання, п*ятий Порядок скликання та проведення загальних зборів,сьомий Порядок прийняття кошторису , створення та використання фондів об*єднання, включаючи резервні , а також порядок оплати спільних витрат,восьмий Порядок та умови укладення договорів між об*єднанням та кожним власником квартири , приміщення,дев*ятий Перелік питань , які можуть вирішуватись , зборами представників десятий Порядок прийняття у члени об*єднання та виключення з нього.Замість цього в зміненому статуті до розділу 3 внесено частину даних викладених в розділах 3,5,7,8,9,10, і доповнено новими даними , що не відповідає змісту типового статуту , та закону як за формою так і за змістом, що виключає можливість реєстрації статуту в такій редакції. Розділ 11 (первісної редакції) Права і обов*язки членів об*єднання, не вірно змінений в зміненому статуті , визначеному в розділі 5, на "Права і обов*язки співвласників" Але в статуті повинні визначатися саме права та обов*язки членів об*єднання а не співвласників , які не обов*язково можуть бути членами ОСББ.п.7 розділу 3 зміненого статуту,пропонується обмежити права власнинів декількох квартир , незалежно від плоші квартири та кількості квартир , шляхом надання лише одного голосу, що є також неприйнятним з точки зору закону. Право одного голосу незалежно від плоші є можливим , але обмеження одним голосом власника декількох квартир є неприпустимим , оскільки власник декількох квартир володіє , декількома об*єктами нерухомості, у відміну від власника одного об*єкту, а тому власник декілької об*єктів має право голосу від кожного такого об*єкту, а тому таке обмеження є протиправним.Це є очевидним і підтверджується тим що після продажу своїх квартир іншим власникам , кожен з власників окремої квартири має право одного голосу.
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Investor30 писал(а):Доброго дня всім сусідам :))!!! Підготувала свою редакцію Статуту на розсуд і обговорення (як член ініціативної групи). Прошу віднестися з розумінням до можливих орфографічних, пунктуаційних чи інших помилок. Могла щось і пропустити. Інші документи поступово також готую. Буду викладати.

Тому власник декількох квартир має право одного голосу , пропорційно кількості квартир , якими він володіє.
Розілом ТРИ первісної редакції статуту , визначено майно об*єднання та вірно зазначено перелік майна того майна що знаходиться у власності та управлінні об*єднання, окрім відсутності такого дуже важливого неподільного майна як ЗЕМЛЯ, на якій збудовано об*єкти житлового комплексу та прибудинкова територія. Але у зміненій редакції, відсутній цей роздір,з докладно викладеними в первісній редакції даними щодо неподільного майна об*єднання. Замість цього в зміненій редакції статуту ,до розділу 4 пунктом 3 внесено дуже скорочені відомості про майно об*єднання, що також не відповідає вимогам статуту як за формою так і за змістом. В зміненій редакції,статуту , також мова не йдеться про ЗЕМЛЮ, на якій збудовано житловий комплекс з прибудинковою територією(двір,парковка, дитячий майданчик тощо). В той час як це є дуже важливим пунктом і необхідно обов*язково внести до статуту ЗЕМЛЮ як неподільне майно, яке обов*язково повинно бути передано теперішнім власником ЗЕМЛІ, у власність ОСББ .В іншій частині розділ 3 первісної редакції статуту,слід залишити незмінним , оскільки він містить важливі дані.Також ми вважаємо що первісна редакція статуту набагато більше відповідає вимлогам закону, типоволму статуту,як за формою так і за змістом а тому усі розділи первісної редакції повинні бути залишені , з деякими змінами та доповненнями , які ми маємо намір запропонувати. Внесення ж до статуту завідомо неприйнятних даних до нової редакції статуту не сприяє а навпаки перешкоджає реєстрації статуту та найшвидшому створенню ОСББ. Продовження тяганини з створення ОСББ, сприяє передачу в управління житлового комплексу та прибудинкової території до приватного ЖЕКУЮ який є прибутковою організацією, що може призвести до значно більших платежів за послуги, в порівнянні з управлінням ОСББ.
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Investor30 писал(а):Доброго дня всім сусідам :))!!! Підготувала свою редакцію Статуту на розсуд і обговорення (як член ініціативної групи). Прошу віднестися з розумінням до можливих орфографічних, пунктуаційних чи інших помилок. Могла щось і пропустити. Інші документи поступово також готую. Буду викладати.

Вище наведено лише частину зауважень щодо недосконалості проекту статуту в новій редакції. Даних що не відповідають закону ,в новому проекті значно більше, але ми вважаємо недоцільним перераховувати їх в повному обсязі оскільки недоліків дуже багато.. Замість цього ми маємо намір запропонувати для обговорення свій варіант проекту статуту Ми з порозумінням ставимося до ініціативи створення більш досконалого змісту статуту членами ініціативної групи в наданні пропозицій щодо внесення змін до запропонованої первісної редакції статуту. Але ми вітаємо та підтримуємо лише розумні ,та передбачені законом пропозиції щодо змісту оновленого проекту статуту ОСББ. Вважаємо неправильним та шкідливим , внесення до пректу статуту завідомо неприйнятних даних які не відповідають нормам права та виключають можливість реєстрації такого статуту уповноваженими органами.Слід зауважити що велика кількість пропозицій , щодо внесення змін до оновленого статуту, не містить необхідності таких внесень, і порушені питання можуть бути вирішені протокольно загальними зборами, вже після створення ОСББ. Пропонуємо ініціативній групі, при внесенні пропозицій змін до статуту, все ж в більшій мірі вносити такі зміни з дотриманням норм права, замість побажань що грунтуються здебільшого на емоціях та власних амбіціях ніж на нормах закону. Вважаємо що для створення більш досконалого проекту статуту, окрім обговорення на форумі чи зборах не завадить і може бути корисною думка фахівців в галузі права, що може прискорити реєстрацію статуту та створення ОСББ. Ми вважаємо що необхідно створення саме ОСББ,для забезпечення ефективного управління житловим комплексом та прибудинковою територіжєю а не передачу в управління житловим комплексом та прибудинковою територією приватному ЖЕКУ, не тільки через більшу сплату послуг в майбутньому, але ще й через меншу якість надання послуг приватними управляючими компаніями (ЖЕКами) як показує практика управління іншими житловими комплексами. Окрім цього , передача в управління приватним ЖЕКам,надає можливість не передавати у власність ОСББ ,ЗЕМЛЮ, теперішнім власником ЗЕМЛІ, на якому збудовано житловий коплекс та розташована прибудинкова територія, що в майбутньому може створити значні проблеми та негативні наслідки для власників квартир у взаємовідносинах з приватною управляючою компанією (ЖЕКом) а також з власником ЗЕМЛІ на якій збудовано житловий комплекс і розташована прибудинкова територія.Окрім цього , створення ОСББ, передбачає можливість накопичення резервного фонду , з метою забезпечення в подальшому проведення капітального ремонту та ефективного фінансування непередбачуваних витрат об*єнання в інтересах його членів.Наші критичні зауваження просимо прийняти також з порозумінням і зробити відповідні висновки з подальшого вдосконалення проекту статуту, оскільки це відповідає нашим спільним інтересам. Висловлюємо повагу та подяку за ініціативне та активне ставлення до вирішення наших спільних проблем. Сподіваємося на плідну співпрацю в подальшому.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Дякую, пане (пані) Advokat888, перепрошую, бо не знайомий особисто.
Питання про землю саме складне з усього і теперішній її власник уникає прямих відповідей на питання щодо подальших дій в цьому, нажаль, це не сприяє прискоренню обговорювань, та створення осбб.
Другим, по складності, є питання скликання загальних зборів, технічно зібрати людей до купи дуже важко. Доречі, вище вірно розтлумачено про плутанину ініціативної групи в поняттях "збори представників" та "загальні збори". Це не пройде при реєстрації, бо не відповідає Закону, та лише змарнує і відтягне час самої реєстрації, з відповідною необхідністю знову створювати "проекти" і виносити їх на загальні збори, а там по колу.

Маю надію, що Advokat888 надасть свій варіант статуту, окрім того, вкаже на відмінності від типового статуту, та надасть зрозумілі коротенькі коментарі до тих змін. Це, на мою думку, прискорить розуміння, та скоротить час на прийняття рішень при голосуванні 29-го числа.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Vladimir_V писал(а):.. Ваше мнение по люстре и низком напряжении в домах Гринлайфа?

Если это изначально (конструктивно) полностью светодиодная, то моё мнение об этом положительное, не зависимо от напряжения в сети или от цвета плафонов этой люстры.
Владельцам же обычных люстр, бра и голых патронов расстраиваться не стоит по этому поводу, потому, поделюсь одним наблюдением:
Чем больше суммарная мощность светодиодных ламп в люстре, тем меньше вариант возникновения "мерехтения" при пониженном напряжении. Иными словами, две лампочки по 7Вт в одной люстре (бра) будут работать устойчивее, чем одна лампочка на 10Вт. Утомлять толкованием, почему это так, не буду, просто примите на веру опыт последних месяцев в доме на Мечникова 104а (где был установлен 13.10.16 новый рекорд - 139В в розетке).

При таком напряжении (140 Вольт) вытяжной вентилятор ванной вращался еле-еле, светодиодный светильник работал без видимых изменений, но одиночные светодиодные лампы уже пребывали в тоске.

Кстати, вспомнился ещё нюанс:
Если вы поставили выключатели с "подсветкой" внутри, то приготовьтесь к тому, что светодиодная лампочка в 5-7Вт мощности будет тускло мерцать даже при отключенном положении. Тока через внутреннюю подсветку выключателя хватит для зажигания светодиодов лампочки. Но, если вы читали абзац выше, то выход очевиден и состоит в том, чтобы использовать такой выключатель при коммутации светодиодных лампочек суммарной мощностью от 10Вт и выше. Опять же, иными словами, одна лампа на 5 или 7 Ватт, через выключатель с подсветкой, будет мерцать при положении "отключено", а две лампочки в одной люстре (плафоне, бра) будут нормально работать.
Про спектры-цвета свечения не пишу, а то опять длинно.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Дякую, Advokat888, за конструктивну критику статуту. Хоча хотілося б почути не порівняння двох редакцій, а все ж пропозиції внесення змін до однієї з них. Крім того, поняття "не відповідає за змістом","не пройде реєстрацію",тощо бажано було б застосовувати з посиланням на статті чинного законодавства, які є порушеними. Рада чути, що Вами буде запропоновано власну редацію, яка відповідатиме букві закону за формою та змістом. На останніх зборах власників бажаючих працювати в напрямку реєстрацію ОСББ виявилося зовсім не багато, а точніше 4-5 осіб, які готують кошториси, повідомляють власників про проведення загальних зборів, відправлють листи тим, хто не зможе бути присутнім, тобто проводять роботу, без якої обговорення редакції статуту та подальша реєстрація ОСББ є просто не можливою. Раді будемо будь-якій допомозі. Критикувати завжди легше ніж активно діяти.
А тепер з приводу висловлених зауважень. Запропонована мною редакція статуту на 99,9 % відповідає Типовому Статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, затвердженому наказом ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА від 27.08.2003 № 141 (зі змінами та доповненнями). Єдина відмінність полягає у надаленні правом одного голосу власників декількох квартир у наших будинках. Я думаю, що внести зміни в статут в цій частині не складе мені ніякої роботи. Після внесення цих змін моя редакція на 100% відповідатиме типовій, що не можна сказати про редакцію запропоновану Віталієм на зборах. Статут - документ, який вирішує загальні питання створення та організації діяльності ОСББ. Всі питання передачі у спільне користування землі чи іншого майна членам обєднання як і інші організаційні питання, що постійно виникатимуть в ході діяльності ОСББ будуть врішуватися на загальних зборах. Тому, в подальшому, прошу, висловлюючи свою думку, спочатку ознайомлюватися з нормами чинного законодавства, що регулюють діяльність ОСББ, а потім робити висновки про відповідність документа "за формою і змістом". Дякую.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Сводки с полей для территориально удаленных собственников
на 14.10.16:

Электричества нет, связи нет, житья в этом жк, похоже, тоже нет.
Три дня напруга была от 150 до 170 Вольт, а теперь все сдохло окончательно. Тьма. И будет устав ОСББ или не будет его, пожалуй, не так актуально, на данный момент.
Зима. 21-й век ;)

п.с.
включилось! шестой раз за вечер.. боремся - заряжаем гаджеты, пока не поздно!
Стираем вручную, холодильник открываем пореже, котлом быстренько греем и набираем по ведрам и банкам. Быстренько моем-моемся, и, - под одеяло. (не забудьте успеть заварить чаю в термосе).

Сноровка в этом деле - необходимый аксессуар. Такая, вот, Зеленая Жизнь.
Удачи!
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Fansa.я волком бы выгрыз бюрократизм!А вообще-то надо сходить к ворожке и все узнать.Будет новая подстанция или нет?
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Действительно, какие прогнозы по тп. Почему молчат представители застройщика. Бо терпець уже урвався даже у больших оптимистов. А за статут fansa a я с вами согласна он мне сейчас меньше всего волнует. Хотя хочется надеяться на лучшее.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Хорошая новость для 106 дома. Нам дали газ!!!!
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Kcu29 писал(а):Хорошая новость для 106 дома. Нам дали газ!!!!

Поздравляю!

Покупайте под котел стабилизатор, а ещё лучше - поставить под него дополнительный УПС (компьтерный пойдет), Ватт на 500.
Этого хватит котлу продержаться около 10 минут при отключении электричества, за это время можно успеть спокойно отключить отопление вручную и дать вентилятору и насосу котла корректно завершить работу по дымоудалению и прокачке горячей воды в системе. Ну, может ещё за 10мин, кто-то успеет добежать до рубильника и снова его включить. ;)
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Привіт! Fansa,мається на увазі компютерний безперебійник? Зрозуміло,що на 1000вт(УПС) кращий буде.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Vladimir_V писал(а):Привіт! Fansa,мається на увазі компютерний безперебійник? Зрозуміло,що на 1000вт(УПС) кращий буде.

Звісно, що краще тисячник, але ж мова про найменше, що потрібно,
або про те, що вже є у доброго газди у запічку. :)
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Вести с полей:
Позвонили, есть рекорд, в одной фазе 113 Вольт.
Из всех приборов работают только светильники LED и ноут. :)
Молодцы.
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Информация устаревшая. Зафиксировали напряжение 103. Даже стабилизатор не помогает некоторые приборы (котел например) вытягивать, а у него граничный минимум 90. Плюс ставшее уже регулярным отсутствие электричества как такового.
У меня вопрос к застройщику и его представителям: сколько нас еще будут " кормить завтраками" касательно подстанции? Иван Дмитриевич говорил и о конце августа, и сентября.... "А воз и ныне там..."
Невозможно жить в таких условиях!
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Anvin, возможно, и 103В, Вы наблюдательны. :)
Только вопрос по ТП, видимо, не по адресу, застройщик только коробку выгнал, остальное - дело за облэнерго.
Хотя, от этого и не легче жильцам, согласен.

Баиньки?
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 11
Репутація: 0
А я почему-то думала, что одно из обязательств застройщика - сдать дома в эксплуатацию с полным набором коммуникаций (т.е. с постоянным электричеством в частности) ... :)
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Fansa и Anvin наверное из дома 104?? В доме 106 вчера бь|ло временами 15-20 вольт.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Большая просьба к представителю застройщика разъяснить нам о продвижении дел с тп и как нам дожить с таким напряжениям до этого счастливого дня.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Kcu29 писал(а):Большая просьба к представителю застройщика разъяснить нам о продвижении дел с тп и как нам дожить с таким напряжениям до этого счастливого дня.

Здравствуйте уважаемые жильцы и инвестора. Ситуация с напряжением вчера и сегодня объясняется тем, что произошла авария на одной из городских линий электропередач к которой подключены дома по адресу Мечникова 106г, 104а и 106.
Дела по продвижению дел с ТП обстоят следующим образом: ведется согласование з Киевоблэнерго, по выбору подрядной организации, которая будет вести монтажные работы связаны с установкой и подключением трансформаторов и домов.
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в ЖК "Green Life"dsf

 
цена: 20 500 грн./м2
тел: (044) 391 03 64
 
цена: от застройщика
тел: (044) 390 93 84
 
цена: от 22 700 грн./м2
тел: (044) 3794258
 
цена: от 12 500 грн./м2
тел: (067) 190 16 61
 
цена: от 37 100 грн./м2
тел: (044) 333 60 77
 
цена: от 17 004 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 24 000 грн./м2
тел: (044) 391 04 97
 
цена: от 21 550 грн./м2
тел: (044) 490 35 35