Подать объявление

ЖК "Голосеевский дворик", ул. Володи Дубинина, 2 - "Киевгорстрой"

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой, Гранд ЛУОЛ
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 34.
9/26%
3/9%
5/15%
7/21%
10/29%
1. . .474950
25 май 2019 10:33
Мені якось однаково, кажу що з вікон видно що вже меблі стоять і гулянка
26 май 2019 19:51
в бинокль или оптический прицел?
26 май 2019 21:26
В карі очі, шановна
Чи ви думали будинок далеко від сусідніх? Ні, шановно, видно як на долоні перші поверхів 4-5
28 май 2019 09:33
кінець травня, а основну угоду схоже ніхто так і не підписував, право власності ні в кого немає. Схоже у БудКапітала (забудовника) якісь проблеми.
28 май 2019 10:11
Добрый день! А вы звонили в Будкепитал, что они сказали, какая причина, что до сих пор не оформляют право собственности на инвесторов?
28 май 2019 12:52
Відповідь/обіцянка їх менеджера по телефону не має ніякої юридичної сили.
Виходячи з досвіду попереднього спілкування, коли менеджери обіцяють одне,
а по факту відбувається інше, я втомився їм дзвонити і отримувати чергову
обіцянку, в цьому немає сенсу.
Скільки було цих обіцянок і яка ціна і ще однієї?

Мені цікаві факти, а саме,
- отримання сертифікату
- отримання поштової адресу
- підписання основної угоди (яку схоже ще ніхто не підписував).

буду дуже радий коли вони або хтось інший напише,
що вже почали підписувати угоди.

пс:
оскільки договори не підписують, то
- або їм ця ситуація вигідна, потрібна.
- або в них якісь проблеми.
28 май 2019 13:50
Что будем делать, стоит уже волноваться?
29 май 2019 05:03
Доброе утро!
, кто уже начал делать ремонты подскажите :
1- бригада для Ремонта у вас своя или вы обращались к строителям застройщика?
2- Использование только машинной штукатурки , как указано в договоре или ...?)) какой контроль над этим ?
03 июнь 2019 06:08
Застройщик рекомендует своего прораба, который уже набрал кучу клиентов и не справляется со сроками. За 2 месяца сделана маленькая перепланировка, оштукатурили стены, провели трубы под сантехнику и протянули провода.Потолки не сделаны, к укладке плитки не приступали.
04 июнь 2019 08:32
"Использование только машинной штукатурки, как указано в договоре" - нав"язування послуг. Що з цим робити - треба думати.
14 июнь 2019 08:43
за останньою інформацією укладення основних угод знов переноситься,
зараз на кінець цього місяця, це в найкращьому випадку.

ніяких адекватних пояснень в чому затримка BudCapital поки не дає.
14 июнь 2019 09:31
у кого есть знакомый нотариус - можете проверить по адресу, зарегистрировали ли право собственности в реестре на дом. Все очень серьезно, надо разбираться и узнавать, настоящую причину.
27 июнь 2019 05:58
Вчера общался с КГС , по их словам стали обзванивать инвесторов для подписания Договора на право собственности. Кто-то звонки получал ?
27 июнь 2019 07:31
Нет! Обманывают
27 июнь 2019 09:36
Никому не звонили.
27 июнь 2019 09:46
мне не звонили
27 июнь 2019 17:09
Не звонили никому, как минимум из двух десятков опрошенных инвесторов нет ни одного, кому бы звонили по поводу оформления права собственности
04 июль 2019 13:13
Цитата:
Не звонили никому, как минимум из двух десятков опрошенных инвесторов нет ни одного, кому бы звонили по поводу оформления права собственности



Шановні учасники форуму, на сьогодні готуються взаєморозрахунки. Вам будуть телефонувати співробітники ВudCapital. З питаннями ви можете звертатися за номером телефону: 333-60-01, за яким вас переключать на відповідальну особу, аба дадуть номер відповідальної особи.
08 июль 2019 06:26
Доброго дня!

А номер tel:333-60-01 працюючий? Хтось вже намагався додзвонитись ? Особисто пробував - таке враження, що номеру не існує.
08 июль 2019 08:51
Добрий день! Існуючий, я одразу дзвонила, все марно, ніякої конкретики: не знаю, ні, ще не готово, передзвоніть через два тижні,.......
Люди, невже ви не бачите, що вони не будуть нічого робити, поки ми мовчимо і не добиваємося своїх законних прав. Вже скоро 8-й місяць, як будинок введено в експлуатацію та та 3-й з присвоєння поштової адреси! Будинок невеликий, маса часу була підготувати усе ...
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .474950
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее