ЖК "Абрикосовый", ул. Абрикосовая, ул. Жулянская - "Киевгорстрой"

Голосеевский р-н

. Изображение
. kmb.ua

Відповісти

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
2
7%
 
Показать голоса
Плохо
3
11%
 
Показать голоса
Нормально
10
37%
 
Показать голоса
Хорошо
4
15%
 
Показать голоса
Отлично
8
30%
 
Показать голоса
 
Всего голосов : 27
Повідомлень: 7
Реєстрація: 26.01.2019
Репутація: 0
Регистрация сегодня только ровно год назад))
Вы можете мне что угодно доказывать, но как это повлияет на темп стройки?
Некоторые инвесторы не приносят никакой полезной инфы на форум(фото и тд тп), только плачут и жалуются на КГС
На початок сторінки
Повідомлень: 5
Реєстрація: 25.01.2020
Репутація: 0
Центральный офис это на Б. Васильевской или на Павленко ?
На початок сторінки
Повідомлень: 3
Реєстрація: 24.01.2020
Репутація: 0
Inesa писал(а):Центральный офис это на Б. Васильевской или на Павленко ?

На Павленко 😊
На початок сторінки
Повідомлень: 10
Реєстрація: 27.11.2019
Репутація: 0
invest.19 писал(а):Некоторые инвесторы не приносят никакой полезной инфы на форум(фото и тд тп), только плачут и жалуются на КГС

Вангую что это связано либо с инвестицией с целью перепродажи или же люди живут в съемном жилье. В этих случаях критичны сроки сдачи.
ПС: грех не обернуть деньги клиентов на депозите пол года - год. И этим грешит украинский бизнес повально, ничего личного.
На початок сторінки
Повідомлень: 9
Реєстрація: 23.01.2020
Репутація: 0
Хто був на зустрічі напишіть будь ласка про що говорили. Цікаво дізнатись коли почнуть будувати 2 та 3 будинок.
На початок сторінки
Повідомлень: 108
Реєстрація: 14.05.2015
Репутація: 4
Хтось добре сказав тут на форумі: гроші за квартири кмб бере чітко в прописаний термін, а житло цей же інвестор отримує в дату, яку ніхто не знає. Причому порушення терміну здачі будинку кмб, може досягати і 70% загального терміну будівництва заявленого на початку. І нічого зробити не можна. Всі інвестори знають про цю проблему, але якщо ви скажите її кмб то він вам просто відповідає, що могли б не інвестувати в нас а могли б обрати іншого забудовника, який не порушує термінів. Але питання де є такі забудовники? Якщо хтось і здав об'єкт чи секцію вчасно, це зовсім не означає, що наступну секцію він здасть вчасно без затримок або взагалі здасть... Нажаль кмб зловживає своїм положенням "самого надійного". Ринкової економіки в первинному будівництві у нас дуже мало при таких лозунгах: "ми самі надійні", "ми побудували Київ", "не інвестуй окрім кмб" і тд. Ситуація з укрбудом показала, що бізнес, навіть великий, не захищений у нас і з приходом нових людей до влади чи навіть старих людей у тебе можуть просто віджати бізнес або зробити так, що він перестане функціонувати. Кмб тепер може робити з своїми інвесторами що завгодно. Може внести в односторонньому порядку зміни до основного договору про зміну терміну здачі, про комплектацію квартири, висоту вікон, висоту стелі, кількість ліфтів, може жек свій нав'язати з тарифами Відня, загальний вигляд будинку змінити, що він вже зробив і тд. І саме головне, що ви нічого не зробите і нічого нікому не докажите. Будете на кухні сидіти і з піною з рота розказувати, який кмб поганий але наступну свою інвестицію зробите знову з кмб, тому альтернативи майже не має, тому що кмб функціонувати може тільки в таких умовах, які є сьогодні. Він надіється не на ринкову економіку, де клієнт іде до найкращого по якості і ціні, а скоріше керується своїми страхами.
На початок сторінки
Повідомлень: 3
Реєстрація: 24.01.2020
Репутація: 0
Сьогодні відбулася зустріч з представниками КМБ а саме з Шевчук Е. На питання які я готувала я отримала такі відповіді:1)Початок будівництва 2-3буд.Будівельники були у відпусці з 24.01 до 15.01 ( вони з Западної України і вних довго свята) тільки приїхали. На цій неділі планують установку крана на 3буд.і 2 будинок гнати перші поверхи, обіцяють по 2-3п.в місяц. З травя обіцяють перші вікна. 2) Паркінгів не буде, тільки гостєвий-Дорого для покупців. 3)корзини для кондиціонерів-БУДУТЬ є в проекті. 4)ТУ на воду, світло, і тепло погоджені проблем з підключенням не буде. 5) Дороги будуть 2, одна біля ТРЦ Республіка інша яка зараз є вона буде розширена і відремонтована( зараз її використовують як тимчасову, після закінчення будівництва ЖК Республіка і наш забудовник будуть ремонтувати). 6 ЖЕК - вони вибирають самі, ми можемо проконтролювати після введення в експлуатацію. Наступна зустріч через 3 місяці на будівництві для контролю будівництва з Шевчуком.
На початок сторінки
Повідомлень: 658
Реєстрація: 08.03.2015
Репутація: 8
Artpos писал(а):Хтось добре сказав тут на форумі: гроші за квартири кмб бере чітко в прописаний термін, а житло цей же інвестор отримує в дату, яку ніхто не знає. Причому порушення терміну здачі будинку кмб, може досягати і 70% загального терміну будівництва заявленого на початку. І нічого зробити не можна. Всі інвестори знають про цю проблему, але якщо ви скажите її кмб то він вам просто відповідає, що могли б не інвестувати в нас а могли б обрати іншого забудовника, який не порушує термінів. Але питання де є такі забудовники? Якщо хтось і здав об'єкт чи секцію вчасно, це зовсім не означає, що наступну секцію він здасть вчасно без затримок або взагалі здасть... Нажаль кмб зловживає своїм положенням "самого надійного". Ринкової економіки в первинному будівництві у нас дуже мало при таких лозунгах: "ми самі надійні", "ми побудували Київ", "не інвестуй окрім кмб" і тд. Ситуація з укрбудом показала, що бізнес, навіть великий, не захищений у нас і з приходом нових людей до влади чи навіть старих людей у тебе можуть просто віджати бізнес або зробити так, що він перестане функціонувати. Кмб тепер може робити з своїми інвесторами що завгодно. Може внести в односторонньому порядку зміни до основного договору про зміну терміну здачі, про комплектацію квартири, висоту вікон, висоту стелі, кількість ліфтів, може жек свій нав'язати з тарифами Відня, загальний вигляд будинку змінити, що він вже зробив і тд. І саме головне, що ви нічого не зробите і нічого нікому не докажите. Будете на кухні сидіти і з піною з рота розказувати, який кмб поганий але наступну свою інвестицію зробите знову з кмб, тому альтернативи майже не має, тому що кмб функціонувати може тільки в таких умовах, які є сьогодні. Він надіється не на ринкову економіку, де клієнт іде до найкращого по якості і ціні, а скоріше керується своїми страхами.

До чого Цей месидж? Щоб всі сиділи і мовчали? Вас влаштовує, що Ваш будинок не будується на протязі року? Якщо так, то можете мовчати, тому "що на ринку зараз всі такі". Мене не влаштовує та ситуація на будівництві, яка є на даний момент і сидіти просто мовчати, я не збираюсь. Треба робити певні кроки, для того щоб змінити ситуацію.
На початок сторінки
Повідомлень: 857
Реєстрація: 06.06.2013
Репутація: 30
С паркингом, конечно, жесть. Особенно, хороша отмазка про цену. Нам никто не звонил и цену не озвучивал
На початок сторінки
Повідомлень: 202
Реєстрація: 01.10.2018
Репутація: 0
invest.19 писал(а):Регистрация сегодня только ровно год назад))
Вы можете мне что угодно доказывать, но как это повлияет на темп стройки?
Некоторые инвесторы не приносят никакой полезной инфы на форум(фото и тд тп), только плачут и жалуются на КГС

Извините,ошибся с датой Вашей регистрации))
Я ничего не доказываю,я привожу факты! А факты не нуждаются в доказательстве.
Что фоткать,если стройка топчется на месте? А инфа полезна для людей,любящих розовые очки и самоуспокоение...или для людей слабо вникающих в тему.Нужно понимать,что для огромного количества инвесторов-это покупка,на которую собирают годами и у них нет права на ошибку.
На початок сторінки
Повідомлень: 5
Реєстрація: 25.01.2020
Репутація: 0
Предлагаю назначить встречу Шевчуку Э на стройке не через 3 месяца, а через месяц и пусть покажет по 3 этажа на втором и третьем доме. Ждать 3 месяца в условиях такой задержки нет смысла. Кто поддерживает пишите. Предлагаю назначить встречу на конец февраля
На початок сторінки
Повідомлень: 33
Реєстрація: 13.10.2019
Репутація: 0
Я з Вами! Нам потрібні не обіцянки, а три поверхи до кінця лютого на 2 і 3 будинку
На початок сторінки
Повідомлень: 30
Реєстрація: 01.12.2015
Репутація: 0
Год назад рассматривал этот ЖК, зашел в тему посмотреть что поменялось за год - и в общем-то ничего(
Одни обещания от КГСа.
На початок сторінки
Повідомлень: 9
Реєстрація: 23.01.2020
Репутація: 0
Год назад там только собаки бегали. А теперь два фундамента и монолит до 10 этажа.
На початок сторінки
Повідомлень: 419
Реєстрація: 18.12.2018
Репутація: 4
IMG_20190128_140143568.jpg
IMG_20190128_140143568.jpg (5.43 Кб) Просмотров: 1097вот год назад.
На початок сторінки
Повідомлень: 857
Реєстрація: 06.06.2013
Репутація: 30
Valentin_86 писал(а):Год назад там только собаки бегали. А теперь два фундамента и монолит до 10 этажа.

До 12 этажа монолит.
Кстати, стрела крана вчера была замечена в нескольких положениях, но конкретно работу я не заметила
На початок сторінки
Повідомлень: 5
Реєстрація: 04.04.2019
Репутація: 0
Всем привет
У КГС сейчас реально проблемы с ресурсами (рабочих, техники)
Что мне удалось узнать , так это то, что рабочих они перевозят по объектам и строят потихоньку каждый объект/Сами понаблюдайте как идет стройка на разных объектах и все станет очевидно/ Все объекты кгс задерживаются и когда сдадутся вопрос большой/
По многим объектам уже были по два/три раза перенос сроков сдачи и этому нет не конца ни края/
Кстати представитель кгс сам того не скрывал что у них нехватка ресурсов? мол все разъехались по Европе, а мы вынуждены искать и обучать новых/
Такие вот пироги. Перед тем как будете инвестировать, подумайте хорошо и все взвесьте/
На початок сторінки
Повідомлень: 577
Реєстрація: 15.11.2014
Репутація: 28
Коли я інвестував, я зважив і добре все обдумав.
Для мене було очевидно, що КМБ здасть Абрикосовий із затримкою в 6-12 місяців. Зараз практично всі забудовники затягують. Та і законодавство позволяє здавати із затримкою в 6 місяців.
Зате я отримую свою однушку біля метро в 12 хв пішки, у будинку за ціною нижче ринка і з якістю чуть вище середньої.
На сьогоднішній день хотілося б інвестувати у ще одну однушку, для батьків. Однак однушки розібрали ще минулого року...
Планую почати ремонт в 2021 році.
На початок сторінки
Повідомлень: 9
Реєстрація: 23.01.2020
Репутація: 0
Може хтось знає як буде проїзд через же республіка, якщо в них закрита територія? Чи дорога буде відкритою? Я щось сумніваюсь що вони будуть розділяти забором свій жк.
На початок сторінки
Повідомлень: 857
Реєстрація: 06.06.2013
Репутація: 30
Yulkina писал(а):Всем привет
У КГС сейчас реально проблемы с ресурсами (рабочих, техники)

Все пропало, Лёлик, все пропало 🤣🤣🤣
У Вас случайно, пару вариантов хрущёвок с тараканами и мышами нет к предложению?
Отток строительных трудовых ресурсов это реальность нашего времени, и странно предполагать, что человек заработавший на квартиру, этого не поминает.
В чем конструктивность Вашего сообщения?
Надо диалог с ответственным за стройку человеком строить. И контролировать стройку. Но это цена, которую надо заплатить инвестору в нашей стране
На початок сторінки
Відповісти
Попередня сторінкаНаступна сторінка

ЖК "Абрикосовый", ул. Абрикосовая, ул. Жулянская - "Киевгорстрой"

Голосеевский р-н

Вернуться в "Киевгорстрой"dsf

 
цена: от 20 436 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 22 206 грн./м2
тел: (044) 390 27 59
 
цена: от 24 098 грн./м2
тел: (044) 391 04 27
 
цена: от 21 021 грн./м2
тел: (044) 459 26 36
 
цена: от 25 469 грн./м2
тел: (044) 499 35 60
 
цена: 36 517 грн./м2
тел: (044) 499 17 74
 
цена: от 33 350 грн./м2
тел: (044) 3794258
 
цена: от 19 400 грн./м2
тел: (044) 206 01 11