Подати оголошення

ЖК "Жуляны", Кольцевая дорога, ул. Добробутная

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 89.
41/46%
18/20%
13/15%
8/9%
9/10%
1. . .1315. . .31
09 бер 2016 15:36
Цитата:
а ну скажите мне этот ли ЖК на сайте мониторинга красным горит и не пора ли его отдельную ветку?
1700 Житловий Комплекс «Жуляни» вул. добробутна, 1-3

Проект светится красным на сайте городского мониторинга. Но имеет статус "проверяется".
Этот статус горит уже полгода. Когда Госмониторинг, наконец, определится со статусом строительства, на форуме будут произведены соответствующие действия.
20 трав 2016 13:16
Класс. Я чуть не влез к ним...
03 черв 2016 14:17
Кто-что знает, как сейчас обстоят дела? Проезжал недавно, вроде строят или это не на долго?
09 черв 2016 10:46
Коробку і дах будинку вигнали, вікна теж стоять. Можна заселятися (жартую). Тільки обережно з ринком каміння навколо цього шедевру, можна увечері ноги зламати.
09 черв 2016 12:12
Так рынок там на всегда? это не очень привлекательно
07 лип 2016 18:10
Станом на початок липня.
15 лип 2016 11:47
Градостроительных условий нет, декларация на начало строительства отсутствует, декларации на окончание строительства никогда не будет, земля не принадлежит застройщику и имеет совершенно другое целевое назначение... А так все хорошо, сад камней из окон виден! :bis:
25 лип 2016 20:32
01 серп 2016 20:19
29 серп 2016 13:29

Всем доброго времени суток!
Спешу поделится хорошими новостями, которые обнаружил на сайте https://monitor.mkk.kga.gov.ua/.
Тем кто не в курсе напомню, что на данном сайте все проблемные стройки отмечены красным, так вот по ЖК "Жуляны" изменился статус!
Очень положительный сигнал, надеюсь и дальше будут радовать хорошими новостями

30 серп 2016 10:50
радість-коли зеленим.
07 жовт 2016 09:32
Как идут дела на стройке? А то нет возможности приехать в Киев
11 жовт 2016 13:24
Где свежие фотоотчёты????

убрали даты со старых фоток, новых нет? это новая стратегия?
когда сдача? я абсолютно никуда не спешу, но знать было бы неплохо.

Я когда покупал знал ситуацию на 100%, но то что вы убрали фотоотчёты меня злит.
11 жовт 2016 19:31
был на стройке на той неделе, сделали первый лифт, вроде-бы есть какие-то движения, рабочие по крыше лазили, чето крутили. Их скорость не особо радует, ну хоть на сайте мониторинга перестали светиться красным. В отделе продаж обещают, что через неделю начнут черепицу ставить и стяжку пола делать, заеду поглядеть на это. Чето мне кажется, что не успеют они до конца года :faceoff:
12 жовт 2016 12:24
Цитата "Xandr78":
был на стройке на той неделе, сделали первый лифт, вроде-бы есть какие-то движения, рабочие по крыше лазили, чето крутили. Их скорость не особо радует, ну хоть на сайте мониторинга перестали светиться красным. В отделе продаж обещают, что через неделю начнут черепицу ставить и стяжку пола делать, заеду поглядеть на это. Чето мне кажется, что не успеют они до конца года :faceoff:


Подскажите, пожалуйста, а вы не видели, как там идут дела по второму дому?
19 жовт 2016 08:06
Цитата "Irina.Ovdienko":
Подскажите, пожалуйста, а вы не видели, как там идут дела по второму дому?
я не смотрел на вторую секцию, но на днях заеду в жуляны, посмотрю :yes:
25 жовт 2016 21:20
Посетил сегодня стройке, и сегодня картина меня обрадовала.
Кладут черепицу



Цитата:
Подскажите, пожалуйста, а вы не видели, как там идут дела по второму дому?


Для вас тоже сделал фото :hi:
26 жовт 2016 09:09
Да, по второй секции особо продвижения не видно. :???:
04 лист 2016 14:30
Доброго времени суток.
Залили стяжку на втором этаже. На данный момент идут работы на третьем этаже по стяжке пола.

Будем рады видеть Вас на объекте.
Добробутная 1, ОП ЖК "Жуляны".
09 груд 2016 09:32
Цитата "Saygoni":
Всем доброго времени суток!
Спешу поделится хорошими новостями, которые обнаружил на сайте https://monitor.mkk.kga.gov.ua/.
Тем кто не в курсе напомню, что на данном сайте все проблемные стройки отмечены красным, так вот по ЖК "Жуляны" изменился статус!
Очень положительный сигнал, надеюсь и дальше будут радовать хорошими новостями


Не важно какой там цвет,
Прикак ГАСКа о отмене декларации о начале работ никто не отменял, информации о ней до сих пор нет в реестре ГАСКа //91.205.16.115/declarate/list.php (можно проверить по Киеву за январь 2015 г.), а это значит что оснований для продолжения работ нет.
Напоминаю, что декларацию отменили за завышение в разы этажности!
//www.reyestr.court.gov.ua/Review/536442 33
наказом департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві від 08.06.2015 №74 «д» скасовано реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт «Будівництво житлового будинку на вул. Добробутній, 1, 3 (мікрорайон Жуляни) у Солом'янському районі м. Києва» від 17.01.2015 за №КВ083150170071, у зв'язку із зазначенням недостовірних даних.
З огляду на викладене вище, враховуючи те, що позивачем не заперечувався факт порушення поверховості об'єкта будівництва, що не відповідає декларації про початок будівельних робіт, зареєстрованої 17.01.2015 за №КВ083150170071, та проекту будівництва, суд дійшов висновку, що оскаржувана постанова є правомірною.

Также до сих пор не отменено решение суда о остановке стройки:
//www.reyestr.court.gov.ua/Review/487704 95
Державна архітектурно-будівельна інспекція України звернулась з позовом до Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Жуляни", за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Київбуд Інжиніринг» про зупинення виконання робіт із будівництва житлового будинку на вул. Добробутній, 1,3 (мікрорайон Жуляни) у Солом'янському районі м. Києва.
Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 червня 2015 року адміністративний позов задоволено повністю.

//www.reyestr.court.gov.ua/Review/487704 57
Відповідачем здійснюється будівництво багатоповерхового монолітно-каркасного житлового будинку, а саме: виконуються роботи з влаштування монолітного перекриття четвертого поверху, що в свою чергу свідчить про те, що роботи виконуються із істотними порушеннями вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, в частині узгодженості зазначеної проектної документації з основними показниками об'єкта будівництва фактично виконаним будівельним роботам, тобто завищена поверховість житлового будинку (замість двох поверхів зведені чотири), що будується, чим порушено норми ст. 34, ст. 36 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". Таким чином, будівельні роботи, що виконуються фактично містять ознаки самочинного будівництва.
Апеляційну скаргу Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Жуляни" залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 червня 2015 року - без змін.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .1315. . .31
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше