Подати оголошення

ЖК "Софиевская сфера", Софиевская Борщаговка, ул. Гетьманская

ЗабудовникСфера житлобуд
Здача ЖК2015 - 2022 р.
Планування
від 25 500 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
132з 220
Ваше общее впечатление о Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 67.
7/10%
5/7%
21/31%
23/34%
11/16%
1. . .810. . .348
17 черв 2015 11:24
Кстати. Время ремонтов неуклонно приближается, кто какие места "Силы" знает, кроме Епицентра и Обойного рынка, ессно в сторону уменьшения цены :)
17 черв 2015 11:44
Цитата "Sergey_SAS":
Кстати. Время ремонтов неуклонно приближается, кто какие места "Силы" знает, кроме Епицентра и Обойного рынка, ессно в сторону уменьшения цены :)

Ваш друг - Інтернет. Шукаємо кожну дрібничку окремо, бо на одному сайті одне дешевше,на іншому - інше. А в Епіцентрі влаштовуємо "зирінг", щоб помацати, побачити "на живо". Кажуть в Леруа Мерлен дешевше і краще,ніж Епік
17 черв 2015 13:52
Також кому цікаво я дізнавася скільки коштує поставити верхній замок. Це обійдеться десь в 300-400грн. якщо буде десь 5 дверей то зроблять скидку кожному(принаймні так обіцяли). Кому цікаво пропоную об'єднатися та разом встановити. Замок обирає кожен сам собі. Моніторив ціни на замки, коштує нормальний від 1000грн...це Іспанія, а Також є дешевші і навпаки. ))))Якщо хтось знає гарного виробника замків то підскажіть))
17 черв 2015 19:17
Цитата "Sancho_S":
Також кому цікаво я дізнавася скільки коштує поставити верхній замок. Це обійдеться десь в 300-400грн. якщо буде десь 5 дверей то зроблять скидку кожному(принаймні так обіцяли). Кому цікаво пропоную об'єднатися та разом встановити. Замок обирає кожен сам собі. Моніторив ціни на замки, коштує нормальний від 1000грн...це Іспанія, а Також є дешевші і навпаки. ))))Якщо хтось знає гарного виробника замків то підскажіть))

Я ЗА!
18 черв 2015 06:49
Цитата "Sancho_S":
Також кому цікаво я дізнавася скільки коштує поставити верхній замок. Це обійдеться десь в 300-400грн. якщо буде десь 5 дверей то зроблять скидку кожному(принаймні так обіцяли). Кому цікаво пропоную об'єднатися та разом встановити. Замок обирає кожен сам собі. Моніторив ціни на замки, коштує нормальний від 1000грн...це Іспанія, а Також є дешевші і навпаки. ))))Якщо хтось знає гарного виробника замків то підскажіть))


I am in))) тоже на днях гуглила замки
18 черв 2015 06:56
Цитата "MarinaKoval":


I am in))) тоже на днях гуглила замки

ОООО...нас вже 3 є, лишилось ще 2 чи більше. І що по замкам знайшли цікавого?)
18 черв 2015 07:01
Цитата "Sancho_S":

ОООО...нас вже 3 є, лишилось ще 2 чи більше. І що по замкам знайшли цікавого?)


та я так.. посмотрела) я ж в них не разбираюсь, смотрю какой красивей :shuffle: :@-:
если посоветуете - буду очень благодарна))
18 черв 2015 07:05
Цитата "MarinaKoval":


та я так.. посмотрела) я ж в них не разбираюсь, смотрю какой красивей :shuffle: :@-:
если посоветуете - буду очень благодарна))

Якщо щось дізнаюсь то обов'язково дам знати :)
Хоча напевно далеко ходити не треба, більшість замків які зроблені за кордоном будуть певно кращі ніж наші,вітчизняні :) :)
18 черв 2015 08:01
Я також з вами на рахунок замка :yes:
18 черв 2015 09:12
замки KABA ExperT, электронные мультилок..
18 черв 2015 09:16
А двери под стать таким замкам? :) Предполагается, что сейчас стоят "строительные" двери, и наверняка менять захочется. Ну а в новой двери и замок уже выбрать толковый. Но это субъективное мнение.
18 черв 2015 09:37
Цитата "Sancho_S":

Ваш друг - Інтернет. Шукаємо кожну дрібничку окремо, бо на одному сайті одне дешевше,на іншому - інше. А в Епіцентрі влаштовуємо "зирінг", щоб помацати, побачити "на живо". Кажуть в Леруа Мерлен дешевше і краще,ніж Епік


Я имел в виду оптово\розничные базы, про которые в интернете нет информации в силу разных причин. По сути те места, в которых берут те самые "интернет компании", они же сами не возят из Китая...
18 черв 2015 09:42
Цитата "Sergey_SAS":


Я имел в виду оптово\розничные базы, про которые в интернете нет информации в силу разных причин. По сути те места, в которых берут те самые "интернет компании", они же сами не возят из Китая...


Ми знайшли одну. Але чекаємо інформації по цінам і наявності. Як тільки нам вишлють, можемо і Вам надіслати на пошту.
18 черв 2015 10:49
Новость от отдела продаж. Ключи планируют давать по плану 30-го. Воду уже подключили.
18 черв 2015 10:53
Цитата "Sserg81":
Новость от отдела продаж. Ключи планируют давать по плану 30-го. Воду уже подключили.


Урааа!!!!! залишилося ще трішки!!! :leb: :bis:
18 черв 2015 11:15
Цитата "Sancho_S":


Урааа!!!!! залишилося ще трішки!!! :leb: :bis:


+1 к УРАААААА!!!!!!!!!!!!!!! Совсем скоро рога в ремонт замочим!!!! :)
18 черв 2015 11:34
По поводу дверей,то на первый взгляд они ничего такие, не как консервная банка :)
18 черв 2015 11:42
Цитата "NastyaKo":
По поводу дверей,то на первый взгляд они ничего такие, не как консервная банка :)


Я думаю, поставити ще один замок - і нормально. Двері справді не найгірші. Нормальна якість.
19 черв 2015 09:22
Всім вітання. Вчора моніторив ціни та який замок краще поставити, більшість фірм які встановлюють замок рекомендують два варіанти: 1) Це Росія ТМ "Гардіан" як мені розповіли ,що це виготовляють в росії але обладнання та технології якщо не помиляюсь то Чехія чи якась інша країна, модель замка 3001, це точно записав, та ще деякі є, ціна від 650 і до 1000 з роботою. 2) Це Італія ТМ "Mottura" модедь замків 701,751 (це з якими вони особистро працюють) ціна від 1100 до 1400 з роботою.
Також можуть поставити будь-який замок, який ми самі оберемо,але треба щоб цей замок відповідав характеристикам наших дверей. Для цього треба знати товщину металу,товщину дверей та зазор між дверима та рамою. Я поки не дізнавався про ці характеристики. :)
19 черв 2015 11:56
Доброго дня ! Дякую за актуальну інформацію! Ми теж готові встановити надійний замок. Але зможу під іхати на наступному тижні. Може за цей час якраз і дізнаємось про параметри дверей. Так що прошу включити до списку бажаючих на замок кв. № 154.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .810. . .348
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше