Подати оголошення

ЖК "Skycity", Борисполь, ул. Европейская, 16

ЗабудовникASTRUM BC
Здача ЖК2019 - 2022 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
110з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 10.
5/50%
0/0%
2/20%
1/10%
2/20%
1. . .46. . .8
12 трав 2019 15:43
Всім привіт, хто володіє інф щодо 1 будинку??? Коли нарешті його здадуть??? бо щось одні відмазки та обіцянки.
26 трав 2019 11:35
:hi: Привіт усім майбутнім сусідам та сусідкам! Був на будівництві в цю п'ятницю (24.05), побачив що в першій секції встановили котли і в другій почали встановлювати. Дуже дивно, що не закінчили фасадні роботи по будинку. Третій будинок стоїть, як було на фото місяць тому так і залишилось тепер. На майданчику майже не видно будівельників. Познайомився з двома інвесторами Олегом та Ігором, ходили до відділу продажу за роз'ясненням, що коїться з будівництвом, і нарешті, коли ж буде зданий в експлуатацію перший будинок? Як завжди заспокійливі відповіді але ніякої конкретики. Відчувається, що є якість проблеми але з різних причин їх не озвучують. В мене є пропозиція до тих кому це питання пече, давайте об'єднуватись і спільно вирішувати нагальні проблеми, можливо керівництво "Вегас буд" соромиться просити в нас допомогу, так давайте ми проявимо ініціативу, зберемось максимальною кількістю 31-го травня чи в інший день і поговоримо відверто (якщо вийде) про наші проблеми і що далі нам робити? :protest: :winky:
26 трав 2019 16:04
Те що проблемы існують це вже всі давно зрозуміли! Чому керівництво і працівники забудовника обманюють людей і не кажуть про те що коїться насправді, вони повинні були вже давно усіх інвесторів зібрати і пояснити всю ситуацію, а не брехати весь час😡🙄 нещодавно теж було в мене спілкування з майбутньою сусідкою і вона сказала що найближчим часом ніхто той 1 й будинок не буде здавати тому й не квапляться фасад доробляти і прибудинкову територію . Давайте звичайно збиратись , знайомитись і виясняти з забудовником що насправді відбуваеться . Може в когось є доступ до фейсбук спільноти Скай Сіті, то напишіть там про те що хочемо зібратись іншим інвесторам так як я не маю сторінки там.
28 трав 2019 19:11
Я ЗА! Сообщите, пожалуйста, дату и время. Можно, как вариант, договориться с руководством компании на субботу 08.06.2019, чтобы собрать всех заинтересованных.
29 трав 2019 08:16
Уточнял сегодня в Дабі Борисполя - ответили что документы находятся на рассмотрении в Киеве. Далее цитата "задерживают с ответом, наверное, что-то не так"
29 трав 2019 19:09
Згоден зібратися 8-го червня. Давайте назначим час зустрічі щоб запросили керівництво "Вегас-буд". Остання інфа від Катерини Дмитрівни, що документи передали в Київ в ГАСК і в кінці травня повинні отримати відповідь але вони знають наперед, що ГАСК з першого заходу ніхто не проходить. То б то давайте максимально збирати людей, нехай нарешті відкривають нам карти, що нас чекає і що нам далі робити.
30 трав 2019 11:19
Vasco, у Вас есть возможность договориться с руководством? Если да, будьте добры.
30 трав 2019 13:38
я мешкаю в Києві і спілкуюсь по телефону з працівниками ВП, але для мене це не проблема домовитись з керівництвом "Вегас-буд"про зустріч з керівництвом на 8 червня (субота) на попередньо 12.00 або на той час, який назначить керівництво будівництва. Але по активності на форумі я не бачу значну кількість людей. Питання, чи можемо зібрати чоловік хоча б 30?
30 трав 2019 14:20
Давайте активізуватися, хто як не ми буде вникати в проблеми будівництва та намагатися їх вирішити. Робимо підрахунок людей хто буде на зборах 08.06.2019, учасники ставлять «+»
30 трав 2019 16:22
+.
30 трав 2019 17:01
Я буду з дружиною ...
30 трав 2019 19:18
Шановні друзі ставимо відмітки, потрібно розуміти кількість людей, якщо буде 4 людини то це буде свідчити про те, що всіх все влаштовує, а прийшли лише “скандалісти» яким сумно сидіти вдома.
31 трав 2019 09:49
+ і в мене ще є мобільні 3-х людей.
31 трав 2019 10:46
Судя по активности у меня пропадает уверенность, что в доме проданы все квартиры ((
31 трав 2019 15:56
інформую всіх, намагання додзвонитися сьогодні до відділу продажу (ВП) ні до чого не призвели, повний ігнор. Мало того, що мене забанили у них, тепер ще й не відповідають на телефонні дзвінки. Ясна річ у нас не люблять тих, хто критикує, ставить не зручні питання. Буду пробувати ще телефонувати в понеділок але прошу кого не-будь, хто буде на будівельному майданчику в понеділок проінформувати про наші збори 8 червня о 12.00.
01 черв 2019 08:54
:hi: щойно розмовляв з представником забудовника, мені сказали, що вони згідні зустрітися з представниками від інвесторів в кількості 3-4 чоловіка в п'ятницю 7-го червня на 11.00 годин. Пропоную зібратись усім хто зможе і вибрати для спілкування 3 - 4-х людей, які потім розкажуть усім про результати зустрічі. Питання, чи всі бачать в Facebook на сторінці Skycity оновлений фото-звіт по будівництві? У мене відкривається фото-звіт тільки за 26 квітня. Прошу написати, хто зможе бути присутнім 07.06.2019 об 11.00? Зустрічатися у вихідні дні вони не згодні. :notsure: :???:
01 черв 2019 09:19
оновлений фото-звіт є тільки на сайті Skycity.
01 черв 2019 10:38
Цитата "giorgi ":
Судя по активности у меня пропадает уверенность, что в доме проданы все квартиры ((


Не все знаю об этом форуме((
01 черв 2019 11:08
Так те що не всі знають про форум це правда! Зустрічі із представниками забудовника підтримую, але як так що забудовник ставить умови що вони зустрінуться тільки з декількома людьми, всі інші що не люди ? Чи гроші не так само вони від усіх отримали? Жах!!!!!!!
01 черв 2019 11:23
Оцінюючи ситуацію всю і поведінку представників забудовника як би ми не чекали і не хотіли скоріше потрапити до своїх осель думаю того не буде скоро. Тому що чому боятись людей які поплатили гроші , чому боятись зустрічі з інвесторами? чому не брати трубки коли люди телефонують ? Чому кожен місяць казати що ось наступного місяця вже 100% усі отримають документи? А якщо навіть і е якісь дійсно проблеми чому не зібрати усіх людей а не 3-4 х і не сказати правду?! Це так буде піде 3-4 людини знову казочку послухають їх там заспокоять , розкажуть як усе добре , знову 100% наступного місяця в допобачення .
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .46. . .8
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше