Подати оголошення

ЖК Пражский квартал 2 | BD Holding | Петропавловская Борщаговка

ЗабудовникBD Holding
Здача ЖК2020 - 2022 р.
Планування
Карточка Домік
Індекс надійності
-20з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 32.
16/50%
2/6%
4/13%
3/9%
7/22%
1. . .57. . .34
06 груд 2016 13:42
Садова 51Б
07 груд 2016 16:15

Будівництво “Празького кварталу-2” 7 грудня зупиняють на час проведення експертизи проектної документації. Про це сьогодні на зустрічі ініціативної групи Петропавлівської і Софіївської Борщагівок повідомив представник забудовника Building Development Holding Максим Татаров:

“Результати експертизи будуть представлені 15 грудня 2016 руку”.

Вот знайшов, шо пишуть. Так шо якщо тиждень буде без двіженія - то просто бумаги провіряють.
//kv.hromady.com.ua/2016/12/07/zhk-prazk yj-kvartal-2-v-petropavlivskij-borshhagi vtsi-zamorozyat/

07 груд 2016 16:37

Чього так погано застройщики виложили експертізу землі і води? Нема чим пишаться?
//www.prazhsky.com.ua/news/news27
Написано шо виявили важкі металли і даже пробу брали другий раз послє рекультівациї.
Уважаємі застройщики виложіть в нормальному качестві еспертізу пожалуйста.

09 груд 2016 08:06
инвесторы, что думаете по поводу приостановления стройки?
09 груд 2016 09:25
Как остановят так и будем думать, пока работы идут
09 груд 2016 09:50
З наданням офіційної інформації у забудовника складно. Це призводить до маніпуляцій і перекручувань. На даний момент будівництво не зупинено а призупинено на час проведення експертизи. Очікуємо поки 15-го числа. Краще звичайно офіційна інформація. Але причин для хвилювання я особисто не бачу.
09 груд 2016 09:55
Ну поэтому я и написала, что приостановлено, а не остановлено. Но застройщику лучше бы дать оф.информацию, надоело выпрашивать и выискивать на форумах хоть что-то. Экспертиза же не просто так проводится, значит был повод, хочу понимать насколько веский этот повод и насколько высоки риски, что после 15го может что-то решиться не в сторону инвесторов.
Насколько, мне известно - работы все-таки приостановлены, к моему огромному сожалению.
09 груд 2016 09:57
Такой холдинг огромный, столько домов построено, а с PR менеджером не сложилось видимо. Дали бы оф.информацию, было бы проще и легче всем
09 груд 2016 10:36
Согласна, что хочется больше официальной коммуникации от застройщика. Я понимаю, что это может дать лишний повод для активистов обсуждать и пиарить эту тему еще больше, но хотя бы инвесторам давать официальные уведомления о сложившейся ситуации.
09 груд 2016 11:03
Цитата "MaIIIa":
Согласна, что хочется больше официальной коммуникации от застройщика. Я понимаю, что это может дать лишний повод для активистов обсуждать и пиарить эту тему еще больше, но хотя бы инвесторам давать официальные уведомления о сложившейся ситуации.

да. і проби грунта тоже інтересні а виложилі нечитаємо вобще
09 груд 2016 11:27
Посмотрите в группе Пражского квартала на Facebook, там эти же документы, но в лучшем качестве.
09 груд 2016 11:42
Цитата "MaIIIa":
Посмотрите в группе Пражского квартала на faceboоk, там эти же документы, но в лучшем качестве.

о. спасіба. гляну.
09 груд 2016 12:08
Цитата "MaIIIa":
Согласна, что хочется больше официальной коммуникации от застройщика. Я понимаю, что это может дать лишний повод для активистов обсуждать и пиарить эту тему еще больше, но хотя бы инвесторам давать официальные уведомления о сложившейся ситуации.



Да, хотя бы для того, чтоб инвесторы панику не разводили;)
09 груд 2016 13:32
Цитата "ya86":



Да, хотя бы для того, чтоб инвесторы панику не разводили;)

Именно поэтому, тем более есть все контактные данные!!! А когда нет информации, то у инвесторов нет и аргументов, чтобы оправдать действия застройщика в этом море манипуляций и перекручиваний (как писали ранее). В то время как инвесторы уж точно на стороне застройщика.
09 груд 2016 17:31
Цитата "ya86":
инвесторы, что думаете по поводу приостановления стройки?

Моя думка. Призупинили на час проведення експертизи яка має встановити до якої категорії відноситься будівництво. При зміні категорії на вищу забудовнику необхідно буде провести експертизу проекту (можливо теперішня нею і є) і отримати новий дозвіл у ДАБІ. Це час і гроші. Ми з вами це відчуємо максимум затримкою в здачі, хоча і цього може не бути.
09 груд 2016 17:50
Цитата "Ljova":

Моя думка. Призупинили на час проведення експертизи яка має встановити до якої категорії відноситься будівництво. При зміні категорії на вищу забудовнику необхідно буде провести експертизу проекту (можливо теперішня нею і є) і отримати новий дозвіл у ДАБІ. Це час і гроші. Ми з вами це відчуємо максимум затримкою в здачі, хоча і цього може не бути.

Согласен с Вами на 100%, аналогичный ответ дали в ОП
09 груд 2016 18:37
Цитата "Ustym":
Чього так погано застройщики виложили експертізу землі і води? Нема чим пишаться?
//www.prazhsky.com.ua/news/news27
Написано шо виявили важкі металли і даже пробу брали другий раз послє рекультівациї.
Уважаємі застройщики виложіть в нормальному качестві еспертізу пожалуйста.

12 груд 2016 08:56
Цитата "VADJUST":

:hi:

да. спасіба! я уже найшов документи. мене кстаті насторожило що найшли тяжкі металли. одну із проб брали другий раз послє рекультівациї (це ж як должно перевищувати шо надо було делать рекультівацию) А іще інтересно то що проби води предоставив сам застройщік. Там про це мєлкім шріфтом написано.
12 груд 2016 09:32
Цікаво до чого ви клоните? Тяжкі метали є в грунті у будь якому випадку. Не бачу нічого страшного у повторній пробі одного з десяти зразків. І не видумуйте інфу про сховану інформацію. Те що проби взяті і надані замовником написано у першому ж рядку загальним шрифтом. Проби грунту також надав замовник. І заключення "За результатами аналізу можна зробити висновок, що проби надані на дослідження з будівельної ділянки с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова, 51 не викликають занепокоєння з точки зору екологічних та радіоекологічних міркувань" доводить що будь який пошук негативу в даному аналізі безпідставний.
15 груд 2016 07:23
Если у кого-то появится инфо по поводу востановлении строительства сегодня, напишите плз.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .57. . .34
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx