Подати оголошення

ЖК Одесский бульвар | Атлант | Новоселки, ул. Пригородная

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2018 - 2023 р.
Планування
від 19 700 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
204з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 101.
14/14%
4/4%
30/30%
22/22%
31/31%
1. . .7173. . .122
12 лип 2020 05:08
Опять половина камер сдохли :mad:
21 лип 2020 10:23
Никто не в курсе как продвигаются дела по 3 дому (1очередь) потому что судя по камерам уж очень темп снизили и по срокам с таким темпом точно не успеют ((( . Что там происходит и почему там медленно???
22 лип 2020 10:58
Здравствуйте! Работы идут активно. В отделе продаж обещают заселение третьего дома (первой очереди) в октябре-ноябре.
22 лип 2020 13:11
Ann333 Був там декілька днів тому. Ходив навколо по периметру. Робота кипіла з тієї сторони де немає камер. Багато робітників було. З іншої сторони крутився кран, чув голоси та звуки.
23 лип 2020 06:51
Здравствуйте! Работы идут активно. В отделе продаж обещают заселение третьего дома (первой очереди) в октябре-ноябре.


а по вводу в эксплуатацию что-то слышно?
в ЖК Атлант 2, например, ввели во втором квартале, как и было заплонировано.
23 лип 2020 11:17
22.07.2020
фото 22.07.2020
23 лип 2020 15:49
Ноябрь?! Я конечно инвестор не 3го дома, но чисто логически помыслите глядя на фото выше. Вы что реально оцениваете это состояние на "3 месяца до сдачи"? Тут только фасад доделать это месяц-два плотной работы. А по внутрянке я уверен что половина всего не готова. Раньше весны не ждите, это же ясно как день. Смотрите трезво на вещи, без истерик и фантазий. Почти все задерживают сдачу.
24 лип 2020 06:56
Ну фасад они быстро делают, за месяц-полтора могут закончить. Можно даже для сравнения посмотреть, как выглядила вторая секция в начале месяца и сейчас. А вот внутриние работы это конечно другое дело и обьемы.
И опять же меня все таки интересует ввод в эксплуатацию, так как по срокам там второй квартал 2020, тоесть еще в июне должны были ввсети. Сейчас уже заканчивается июль.
24 лип 2020 08:41
Это не я оцениваю. Написал о сроках которые озвучили в отделе продаж. Самому мало верится на счёт заселения в октябре-ноябре, посмотрим.
26 лип 2020 05:02
Я даже знаю что не в ноябре. Это будет гемор для всех. Застройщик подключив коммуникации обязан будет топить зимой за свой счет, так как прием квартир займет месяцы. А те кто в первых рядах приймут квартиры познают все прелести первого ремонта когда за окном зима (тепловые пушки, отслоения штукатурки, грибок и т.д). Весна это к лучшему.
26 лип 2020 08:18
Доброго времени суток!
Задумался над приобритением квартиры в 3 доме второй очереди!
Но, останавливает, то что у Атланта заканчивается срок действия лицензии в августе 2020. Ранее лицензия была аннулирована, но суд отменил это решение. На сегодня нет никакой информации по поводу намерений Атланта о продлении лицензии либо заключения договора с подрядчиком имеющим данную лицензию. Представители отдела продаж не могут прокомментировать данную ситуацию, написал директору через сайт тоже тишина. При этом атлант открытая компания все документы размещены на сайте, почему бы не разместить хотя бы заявление о продлении лицензии или копию договора с подрядчиком, который ее имеет. Я думаю такая позиция бы послужила успокоением для сегодняшних инвесторов и располагала бы к себе потенциальных инвесторов.
Надеюсь представители компании просматривают сообщения в данном форуме и смогут прокомментировать! Также буду благодарен за конструктивные комментарии от реальных инвесторов.
За ранее спасибо!
26 лип 2020 11:05
Интересный вопрос. Как то в СМИ проскочила инфа что Зеленский планирует то ли реформировать, то ли вообще упразднить ДАБІ. Типа очень корумпированная организация. Может этого и ждут. Но посмотреть что представитель Атланта скажет было бы интересно.
26 лип 2020 17:59
Mityi Наскільки пам'ятаю в форумі мого ЖК "Атлант" декілька разів питання ліцензії піднімалося. Дійшли до думки що оскільки суд виграний то ліцензія автоматично пролонгується на якийсь відрізок часу, можливо на рік. Але враховуючи близькість терміну, це десь до середини серпня 2020 року, дуже бажано щоб питання було прокоментоване керівництвом компанії "Атлант" скажімо на сайті в новинах або в іншому розділі, у відділах продажу не добитися відповіді. На жаль...
27 лип 2020 12:21
Всім доброго дня.
Були на вихідних в ЖК. За місяць прогрес помітний у всіх напрямках.
Роботи велися активно, була присутня велика кількість робітників.
Затори в напрямку Києва були орієнтовно до Чабанів.
Біля II будинку повністю зняли огорожу, відкрили виїзд машин на бокову доріжку.
Активно ведуться роботи по зведенню нежитлового приміщення (музей, галерея, тощо) в самому початку ЖК.

Фото будуть окремими групами.
Спочатку - III будинок I черга.
27 лип 2020 12:40
IV будинок I черги.
Ми нарахували вже 13 поверхів.
Поряд активно зводиться ТП для даного будинку.
27 лип 2020 12:45
ІІ черга ІІІ та ІІ будинок.
В ІІІ будинку активно ведуться роботи по остекленню.
27 лип 2020 12:47
На самому початку ЖК активно будують нежитлове приміщення.
Велись роботи над опалубкою.
27 лип 2020 12:55
Окремо зазначу зміни в прибудинковій території.
З боку липової алеї з'явились лави, зона біля супермаркету "Фора" - пішохідна, відгороджена бетонними напівсферами. До речі, "Фора" вже набирає працівників, про це йде мова в оголошенні на їх дверях.
Парковка під липами заповнюється все щільніше.
Виїзд від ІІ будинку на бокову дорогу відкрито, добре видно ліс.
За парканом ІІ будинку встиг вирости газон.
27 лип 2020 13:05
mrinmiro Знову дякую за фото! Коли був недавно у відділі продажів то попросив їх збільшити кількість щомісячних фото по всіх ЖК, особливо всередині будинків. Саме Ви надихнули.
27 лип 2020 13:29
Раніше багаторазово піднімалось питання про вузеньку асфальтовану доріжку вздовж відбійника в напрямку метро.

Так от, ЖОДНОГО прогресу в цьому питанні немає.
Мешканці ЖК як місили ногами грязюку після дощу, так і місять.
Крім того, мені досі не зрозуміло якого дідька було різати дуби вздовж стежки, наражатись на конфронтацію з активістами з Чабанів та еко-активістами і в результаті ТАК обісратись з тією злощасною стежиною.

Про те, що "джунглі" займають не всю дорогу до метро, добре знаємо. За розібраним блокпостом є більш зручна доріжка. Бракує лише якихось 300-400 м більш-менш цивілізованої доріжки.

Для тесту обійшли по надземному переходу навпроти АТБ і йшли помірним темпом доріжкою з протилежного боку проспекту. Така подорож зайняла 35 хв. (від відділу продаж до турнікету ст.М.Теремки). Кожного дня я не готовий так ходити.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .7173. . .122
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx