Подати оголошення

ЖК На Озерній | Атлант | Новосілки, вул. Озерна

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 20 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
204з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 36.
4/11%
6/17%
5/14%
9/25%
12/33%
1. . .3739. . .41
17 квіт 2024 13:35


Пропоную провести акцію "стань моїм сусідом". Розіслати по усм соцмережам де зареєстровані, що є вільні кваритри в ЖК і можна в майже готовому будинку придбати не за усі гроші світу квартиру і стати моїм сусідом.
Cкинули Фото, що будують. В другому будинку за 2,5 місяці 6 поверхів моноліту збудували. Залишилось 2 і будуть фасад робити, мабуть :
Новосілки

ЖК на Озерній

1 будинок

- почали встановлювати шафи для труб і лічильників

- встановлюють кріплення для подальшого монтажу радіаторів опалення

- продовжується укладка плитки

- продовжуються сантехнічні роботи в підвалах

- продовжуються роботи з монтажу дверей

- продовжуються роботи по встановленню стяжки

- почалась підготовка під благоустрій

- 2 будинок

- монолітні роботи

- камʼяна кладка



18 квіт 2024 17:25

Мені здається, що потрібно бути конкурентом, або безрозсудним інвестором, щоб протидіяти продажу квартир в будинку, де ще не отримав ключі від квартири. Наберіться терпіння і донатьте на ЗСУ, так буде більше продажів квартир і будинки в комплексі швидше здадуть. 

19 квіт 2024 09:09

abdaazra

Мені здається, що потрібно бути конкурентом, або безрозсудним інвестором, щоб протидіяти продажу квартир в будинку, де ще не отримав ключі від квартири. Наберіться терпіння і донатьте на ЗСУ, так буде більше продажів квартир і будинки в комплексі швидше здадуть. 

Терпіння на скільки років ще? Ви розумієте, що наш будинок просто будується в останню чергу? Питання чому? Чи ви не платили кошти? Я, наприклад, взяла у лютому 22 і мені одразу в квітні перерахунок, мені ці стіни вже золоті стали. І не відомо коли він ще побудується, вже другий рік кажуть навесні сдамо. І так, до чого ЗСУ?

19 квіт 2024 09:09

Salesman Rain


Пропоную провести акцію "стань моїм сусідом". Розіслати по усм соцмережам де зареєстровані, що є вільні кваритри в ЖК і можна в майже готовому будинку придбати не за усі гроші світу квартиру і стати моїм сусідом.
Cкинули Фото, що будують. В другому будинку за 2,5 місяці 6 поверхів моноліту збудували. Залишилось 2 і будуть фасад робити, мабуть :
Новосілки

ЖК на Озерній

1 будинок

- почали встановлювати шафи для труб і лічильників

- встановлюють кріплення для подальшого монтажу радіаторів опалення

- продовжується укладка плитки

- продовжуються сантехнічні роботи в підвалах

- продовжуються роботи з монтажу дверей

- продовжуються роботи по встановленню стяжки

- почалась підготовка під благоустрій

- 2 будинок

- монолітні роботи

- камʼяна кладка



Цікаво, а нічого, що всі квартири в 1 будинку вже давно продані? Що рекламувати?

19 квіт 2024 17:36

Myfamilyshoping123@gmail.com

Цікаво, а нічого, що всі квартири в 1 будинку вже давно продані? Що рекламувати?

Да ви що??? Правда? Дивиться уважніше на сайті забудовника, ще 34 квартири в наявності.

19 квіт 2024 17:37

Myfamilyshoping123@gmail.com

Терпіння на скільки років ще? Ви розумієте, що наш будинок просто будується в останню чергу? Питання чому? Чи ви не платили кошти? Я, наприклад, взяла у лютому 22 і мені одразу в квітні перерахунок, мені ці стіни вже золоті стали. І не відомо коли він ще побудується, вже другий рік кажуть навесні сдамо. І так, до чого ЗСУ?

Більш за все, що у вас відсутнє розуміння причинно-наслідкових зв'язків. І не факт, що їх роз'яснення допоможе у вашому емоційному пориві на увесь Інтернет. Перерахунок - це логічно, якщо ви брали квартиру не зі 100% оплатою. В договорі про це вказано, якщо ви його читали. ЗСУ - чим більше впевненості у завтрашній день, тим більше буде охочих вкладатись в нерухомість.

19 квіт 2024 17:37

Myfamilyshoping123@gmail.com

Цікаво, а нічого, що всі квартири в 1 будинку вже давно продані? Що рекламувати?

Не продані, подивіться сторінку ЖК. У 2х під'їздах там більше 10 квартир вільних.

19 квіт 2024 17:37

Myfamilyshoping123@gmail.com

Цікаво, а нічого, що всі квартири в 1 будинку вже давно продані? Що рекламувати?

Ви дуже обізнані в питанні усіх проданих квартир.
Я навіть не полінився та порахував. у першій секції 22 квартири ще не продані, а у другій секції 12.
Не морочте голови людям та не перекладайте, як там говорять" "з однієї голони на іншу "не таку" голову".

https://atlant.build/obekty/zhk-atlant-na-ozernoj/vybor-doma/dom-1



19 квіт 2024 18:48
Черговий звіт Атланту я назвала  "Взагалі по загалям".
Судячи з моєї переписки вище, зрозуміло що в ній приймають участь представники забудовника, тобто зацікавлені в цьому -дуже довгому будівництві люди. Знов немає чіткого звіту. Тому я прошу Атлант відповідально та професійно поставитись до  надання  інформації інвесторам.
1.Які роботи виконано на 100 %?
2. Вхідні двері ще не встановлено, і чому так довго?
3. Скільки ще будуть укладати стяжку?
4. Коли будуть закуплені та встановлені  радіатори?
5.  Скільки взагалі потрібно часу для виконання всіх необхідних умов для тепло, електро та  водопостачання?
6. Який час потрібен для фарбування?
7.  За який час зроблять прибудинкову територію?
Та ще багато, багато іншого. На ці питання може відповісти тільки забудовник.
І врешті решт.
КОЛИ БУДИНОК ДІЙСНО ДОБУДУЮТЬ, СДАДУТЬ В ЄКСПЛУАТАЦІЮ, ТА ВИДАДУТЬ КЛЮЧІ ІНВЕСТОРАМ?
Я хочу бачити чітку відповідь  стосовно 1 будинку ЖК на Озерній.


19 квіт 2024 18:52

Myfamilyshoping123@gmail.com

Шавновні інвестори, може почнемо якось діяти, щоб прискорити терміни здачі будинку? 

Йди плитку класти, або електрику розводь - дій

20 квіт 2024 08:55

The Psyche Zenobia

Черговий звіт Атланту я назвала  "Взагалі по загалям".
Судячи з моєї переписки вище, зрозуміло що в ній приймають участь представники забудовника, тобто зацікавлені в цьому -дуже довгому будівництві люди. Знов немає чіткого звіту. Тому я прошу Атлант відповідально та професійно поставитись до  надання  інформації інвесторам.
1.Які роботи виконано на 100 %?
2. Вхідні двері ще не встановлено, і чому так довго?
3. Скільки ще будуть укладати стяжку?
4. Коли будуть закуплені та встановлені  радіатори?
5.  Скільки взагалі потрібно часу для виконання всіх необхідних умов для тепло, електро та  водопостачання?
6. Який час потрібен для фарбування?
7.  За який час зроблять прибудинкову територію?
Та ще багато, багато іншого. На ці питання може відповісти тільки забудовник.
І врешті решт.
КОЛИ БУДИНОК ДІЙСНО ДОБУДУЮТЬ, СДАДУТЬ В ЄКСПЛУАТАЦІЮ, ТА ВИДАДУТЬ КЛЮЧІ ІНВЕСТОРАМ?
Я хочу бачити чітку відповідь  стосовно 1 будинку ЖК на Озерній.


Шановна! Ваш крик на весь Інтернет не дасть ніякої відповіді. Ще можна ямку викопати та покричати в неї. В договорі є контакти для листування з забудовником. Є Закон "Про інформацію" згідно з яким отримувач інформаційного запиту зобов'язаний відповісти на нього на протязі 5 робочих днів. Закон "Про звернення громадян". Ну на самий край можна замовити адвокатський запит за 1000 грн. Це усе паралельно можна робити з прийомом магній антистрес.

20 квіт 2024 20:06
Інформативно:
Кожен має робити свою справу:
- шукати нам сусідів повинні менеджери відділу продажів, бо вони отримують за це зп.
- класти плитку  та проводили электрику повинні працівники забудовника, бо забудовник має на це ліцензію та всі необхідні документи.
- інвестори в свою чергу сплатили вартість своїх квартир, чи продовжують сплачувати згідно договору.
Якщо є труднощі з продажем квартир, то це потрібен вирішувати Атлант, бо вони на будівництві заробляють гроші! Для цього потрібно заохочувати нових інвесторів вкладати гроші в це будівництво. А для цього потрібно здати довгоочікуваний 1 будинок ЖК на Озерній в експлуатацію. Забудовник повинен бути в цьому зацікавлений. Бо не всі ризикнуть вкласти гроші в невідомо коли добудований будинок.


20 квіт 2024 20:06

Покупецъ

2 відгуки від людини з однаковим імʼям і прізвищем ще не свідчить про накрутку.

Якщо після того як я вказав на цю банальну помилку накрути та цей відгук був видалений, то це вже 100% свідчить про накрутку. Адже я не можу залишити свій чесний відгук. А відповідальний  забудовник повинен відстежувати відгуки та відповідати на них


20 квіт 2024 20:06

8Rus88

Да ви що??? Правда? Дивиться уважніше на сайті забудовника, ще 34 квартири в наявності.

  1.  Подивіться ви уважніше сайт.  Судячи з нього будинок вже зданий
20 квіт 2024 20:06

abdaazra

Більш за все, що у вас відсутнє розуміння причинно-наслідкових зв'язків. І не факт, що їх роз'яснення допоможе у вашому емоційному пориві на увесь Інтернет. Перерахунок - це логічно, якщо ви брали квартиру не зі 100% оплатою. В договорі про це вказано, якщо ви його читали. ЗСУ - чим більше впевненості у завтрашній день, тим більше буде охочих вкладатись в нерухомість.

ви не маєте права давати оцінку емоційному стану людини та оцінювати спроможності її рівня розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Я цілком підтримую людину яка як і я чекає на отримання квартири. Пишіть обережніше.

20 квіт 2024 20:06

8Rus88

Боже яке кон..е.....вибачаюсь, до чого тут цей шлак інформаційний. Якісь корпорації, теорії....а про війну знайшли щось??? 

Шановний пане. ДУЖЕ ПОГАНО... НЕ МОЖНА ОБРАЖАТИ ЛЮДЕЙ, ПІДБИРАЙТЕ СЛОВА.

20 квіт 2024 20:06

Знаєте, мені ці вкиди нагадали славнозвісну українську бабусю з Ютубу:
https://youtu.be/byJtPzXP38Q?si=qR1cxBEgXbaN2dfC
20 квіт 2024 20:07

abdaazra

Шановна! Ваш крик на весь Інтернет не дасть ніякої відповіді. Ще можна ямку викопати та покричати в неї. В договорі є контакти для листування з забудовником. Є Закон "Про інформацію" згідно з яким отримувач інформаційного запиту зобов'язаний відповісти на нього на протязі 5 робочих днів. Закон "Про звернення громадян". Ну на самий край можна замовити адвокатський запит за 1000 грн. Це усе паралельно можна робити з прийомом магній антистрес.

Зберігайте будь ласка субординацію. Бо хтось запропонує вам викопати ямку та покричати в нєї. Бо скоріш за все антістресс потрібен не тій людині, якій ви його пропонуєте.

21 квіт 2024 07:10

Так, в гру вступає "РЯТІВНИК" з книги "Ігри, в які грають люди" та намагається рятувати даму серця. Розкажіть, будь ласка, яка тут субординація мала бути, і хто кому підпорядковується.

21 квіт 2024 09:17

Та наче ж нікого не було наміру образити. Жіночка пропонує діяти, і що, їй не відповідати?! Виклав думку в мережу - будь готовий отримати відповідь. І не завжди вона буде приємна. Ви оперуєте інформацією не з перших джерел, та є підозра в навмисному введенні в оману інвесторів, та потенційних інвесторів. От як би ви сказали, що я подзвонив у відділ продажів і мені сказали, що там усе продано - так було б прийнятніше. А так усе наче по принципу "одна бабка сказала". Ви з баришнею робите якісь скріни та нічим необгрунтовані допущення. Люди вам навели аргументи, ви їх намагаєтесь спростувати. Максим з відділу продажів учора сказав, що є достатньо квартир у першій черзі будівництва. Звісно шкода тих, хто купив там квартиру у лютому 22 за декілька днів до війни і потрапив у форс-мажорні обставини які страхова не покриває. Зараз нерухомість стала дорожчою та її можна перепродати за вигідною ціною. Але ж усе таки є думка, що 34 квартири у готовому будинку усе таки комусь із конкурентів муляють очі і вони намагаються саботувати продажі. 

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .3739. . .41
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше