Подати оголошення

ЖК Chehov Парк Квартал | Чехов | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Чехова, 27

ЗабудовникОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП, Molodist
Здача ЖК2022 р.
Планування
від 24 600 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
34з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 72.
18/25%
8/11%
13/18%
9/13%
24/33%
1. . .1517. . .172
19 вер 2017 20:41
Цитата "RBKA":



Супер! Знвайшлися близькі сусіди) Скільки у вас кімнат? А діти є? )))


У нас 2 комнаты. Да, есть ребенок) А у вас?
20 вер 2017 06:20
Спасибо за фото :)
20 вер 2017 07:04
Цитата "Julia_11":


У нас 2 комнаты. Да, есть ребенок) А у вас?

У нас тоже ребетенок)) Толкьо мы в 3 доме)
20 вер 2017 07:14
Цитата "Chieff":
Привіт усім. Ось порція свіжих фото,зроблeні сьогодні в вeчeрі. Робота йдe,сварка,крани,всі працюють,що і радує.


Спасибо за фотки!!!! Темпы радуют!!!!
20 вер 2017 09:05
кто-нибудь слышал или может быть видел проект, как будут выглядеть парадные внутри, холлы, лесничные клетки, какие цвета, какая отделка? я нигде не встречала такую информацию
20 вер 2017 09:08
Усім будь ласка. Що хочу сказати,що роботи вeдутся навіть у вeчeрі,у всіх трьох будинках. Тeмпи радують,нeхай так і продовжується. Рядом почав будуватися щe один будинок,алe цe нe 4 будинок Орлана,цeй трохи в строні. Тeмпи там тeж нормальні,пару тижнів тільки подушку бачив,а вжe і стіни погнали.
20 вер 2017 09:12
Цитата "Chieff":
Усім будь ласка. Що хочу сказати,що роботи вeдутся навіть у вeчeрі,у всіх трьох будинках. Тeмпи радують,нeхай так і продовжується. Рядом почав будуватися щe один будинок,алe цe нe 4 будинок Орлана,цeй трохи в строні. Тeмпи там тeж нормальні,пару тижнів тільки подушку бачив,а вжe і стіни погнали.


Это наверное Сити Парк Синергии
20 вер 2017 10:09
Цитата "IRA-S":
кто-нибудь слышал или может быть видел проект, как будут выглядеть парадные внутри, холлы, лесничные клетки, какие цвета, какая отделка? я нигде не встречала такую информацию

Я тeж хотів задати такe питання,алe пришла думка,що ми можeм побачити всe у ЖК New York,будинки ідeнтични,алe цe для 16 повeрхових.
20 вер 2017 11:36
Кому цікаво зайдіть на форум ЖК New York,там є свіжі фото квартир 16 повeрхового будинку. Я очікував звичайно кращого,алe маємо,що маємо. Звeрніть увагу на шахти в кухні,щось іх там багато,мeні здається.
20 вер 2017 12:05
Доброго дня шановні! Сьогодні я став інвестором.
Давайте дружити. 3 будинок 16 поверх))))
20 вер 2017 12:11
Цитата "Julia_11":


У нас 2 комнаты. Да, есть ребенок) А у вас?


У нас двоє. Дівчинка 5 років, хлопчик 3 місяці. Треба якось погуляти в парку разом, познайомитись ближче
20 вер 2017 12:12
Цитата "IRA-S":


Это наверное Сити Парк Синергии


це Сіті Парк точно!
20 вер 2017 12:13
Цитата "Byte-Service":

У нас тоже ребетенок)) Толкьо мы в 3 доме)


Давайте погуляємо якось разом у парку
20 вер 2017 12:35
кто будет делать перепланировку? какие у вас идеи? я планирую перепланировку кардинальную)))
20 вер 2017 12:44
Цитата "IRA-S":
кто будет делать перепланировку? какие у вас идеи? я планирую перепланировку кардинальную)))

У меня тоже огромное желание все перепланировать... Давайте делиться вариантами :) у кого какая квадратура? кто то брал две квартиры рядом?
20 вер 2017 12:50
у меня 57,3 кв. Я хочу совместить коридор и комнату и сделать там кухню-студию, а там где по плану кухня, будет комната. Один сан узел и гардеробная. Правда не знаю пока, где лучше сделать лоджию, хочется чтобы панорамное окно было в комнате не закрытое. У кого еще какие идеи - делитесь.
20 вер 2017 12:53
Цитата "demonarh666":
Доброго дня шановні! Сьогодні я став інвестором.
Давайте дружити. 3 будинок 16 поверх))))

О мы соседи по дому, 9 этаж))
20 вер 2017 12:55
Цитата "RBKA":


Давайте погуляємо якось разом у парку

Мы в Ирпене бываем очень редко(( Но будем рады погулять, если приедем в ближайшее время.
20 вер 2017 13:13
Цитата "IRA-S":
у меня 57,3 кв. Я хочу совместить коридор и комнату и сделать там кухню-студию, а там где по плану кухня, будет комната. Один сан узел и гардеробная. Правда не знаю пока, где лучше сделать лоджию, хочется чтобы панорамное окно было в комнате не закрытое. У кого еще какие идеи - делитесь.

//clip2net.com/s/3NU8WaP Я так понял эта Ваша квартира? а вытяжка как? тянуть ее до кухонного стояка? У меня 2кв //clip2net.com/s/3NU9YAb но есть условия 2 детские раздельные... уже устал перерисовывать, когда был непосредственно в доме (жк NY) как то легче было, были идеи, а сейчас растерялся.
20 вер 2017 13:18
Цитата "Sergii_1":

//clip2net.com/s/3NU8WaP Я так понял эта Ваша квартира? а вытяжка как? тянуть ее до кухонного стояка? У меня 2кв //clip2net.com/s/3NU9YAb но есть условия 2 детские раздельные... уже устал перерисовывать, когда был непосредственно в доме (жк NY) как то легче было, были идеи, а сейчас растерялся.
+

Холл хочу совместить с комнатой, которая 10,47м. Дверь в комнату, которая слева перенести к окну, а на месте двери сделать рабочую зону. Вытяжку тянуть по потолку к кухонному стояку.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .1517. . .172
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше