Подати оголошення

ЖК Навигатор | ДБК-Житлобуд | пер. Балтийский

ЗабудовникДБК-ЖИТЛОБУД
Здача ЖК2020 - 2021 р.
Планування
від 22 500 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 178.
26/15%
12/7%
35/20%
65/37%
40/22%
1. . .325327. . .393
05 серп 2020 19:30
А чего второму дому нельзя выдать ключи даде без сертификата первому ж дому выдали.2й дом получаеться дольше всех ждет 1 дом должен был заселиться в декабре а по факту заселился в конце марта начала апреля 3-4 мес.задержка.А второй дом в марте болжен был заселиться уже август 5ий мес. хотя дом всего 4 подезда.Тянут кота за хвост.


Добрий вечір, шановна сусідко! Тут задача проста - у вас є 100 майстрів, які зробили свою роботу по першому дому на оцінку 4. Жителі декотрі вимагали оцінки 5. Тож частина майстрів була задіяна в роботах по першому домі. Тож серед запланованих 100 роботу по другому будинку робило цілих 50. Цим і пояснюється зволікання робіт на цьому будинку.

Я уявляю скільки буде чекати будинок номер 4.

Тим більше, що усі ремонти - це суть ручна робота. Обої клеїть машина - ні? Скільки квадратних метрів обоїв припадається на 1,2 та 4 будинок? Скільки майстрів потрібно для цього?

В четвертому будинку понад 700 квартир. Навіть, якщо одна квартира в день, то це 500 днів в середньому - бо там 1,2,3-х кімнатні. І так далі. Єдине, що не можна спланувати - це похибки виконання робіт, по яким власники будуть відволікати робочу силу.

У Вас звичайно виникне питання, що мали б виконувати відразу на оцінку 5. Відповідь проста - волога в межах дому з причини виконування внутрішніх робіт та погодних умов ззовні - в червні дощі в місті були ймовірні, планові, чи стихійні.

Технологія побудови не дозволяє включити вентилятори повітряні без введення в експлуатацію електромережі.

Я приблизно Вам виробничій бізнес-процес розписав. В будівництві таких моментів дуже багато. Й мета менеджменту будівництва ці питання вирішувати дуже скоро. Тому є відтерміновування. Маю надію, що здача другого будинку на якості робіт по 4-му не відобразиться!!!
06 серп 2020 05:07
В первом доме часть квартир - прокуратура, поэтому им ключи раньше сертификата и выдали.
Что за бред? Стереотипное мышление.
06 серп 2020 07:56
sashamal чего же их сразу не сдали на год раньше?
06 серп 2020 10:19
roof_, с удовольствием выслушаю ваш "не бред".
06 серп 2020 12:56
Добрый день! У меня общий вопрос по покупке однокомнатной квартире от ДБК-4 напрямую. Это реальная история и в какой момент стройки это возможно? Потому что на сайте уже давно ничего нет в ЖК Навигаторе а только переуступка по 38-43 тысячи в объявлениях от представителей. Так же смотрел ЖК Вудстория и там уже нет однокомнатных от застройщика хотя стадия строительства уж очень ранняя. Буду очень благодарен за разъяснения!
06 серп 2020 17:48
Сусіди, вітаю!
Є питання щодо виносу буд.сміття з 1ого будинку. Минулого тижня не було проблеми винести його до контейнеру з буд.сміттям, який переїхав у двір за 2им будинком. Сьогодні охоронець, а згодом і підбігший начальник охорони оголосили, що контейнер не для "вашого сміття з 1ого будинку".
Це якесь свавілля/забаганки охорони чи офіційна позиція ДБК (типу у вас було пару місяців, хто не встиг зробити ремонт - то його проблеми)?
Як-то кажуть "людоньки, порадьте" :)
06 серп 2020 19:33
Будівельне сміття за вас ніхто і не повинен утилізувати. Той хто має його багато зазвичай наймає машину. Той хто трошки, тихенько може в чорному пакеті як звичайне винести на смітник. Все елементарно
07 серп 2020 04:47
Цитата:
Добрый день! У меня общий вопрос по покупке однокомнатной квартире от ДБК-4 напрямую. Это реальная история и в какой момент стройки это возможно?

Наилучший момент с минимальной ценой - это покупка в офисе ДБК на старте строительства. Но на старте еще ничего нету, обьект существует только на бумаге и в виде макета, а платить деньги нужно. И тут у инвесторов возникают вопросы типа: "За что я плачу?", "А не случится ли со мной такая же история как с Укрбудом?". Поэтому Вы или покупаете готовое за дорого, или рискуете, инвестируете дешевле, но с возможностью "прогореть" в случае форс-мажорных обстоятельств.
07 серп 2020 06:51
Будівельне сміття за вас ніхто і не повинен утилізувати. Той хто має його багато зазвичай наймає машину. Той хто трошки, тихенько може в чорному пакеті як звичайне винести на смітник. Все елементарно

Контейнер встановив забудовник (увага!) для мешканців, які роблять ремонти. Якби не було такої опції, то і питання не було. Про "тихенько" навіть коментувати не хочу.
07 серп 2020 08:34
наскільки я знаю, позиція ДБК: контейнер для будівельників, люди мають вивозити самі
07 серп 2020 08:52
Цитата "UGRO » 03.08.2020 19:17":


Навіщо з"єднувати сан-вузол? З точки зору гігієни - це просто нікчемний проект. Тим більше при розділеному сан-вузлі можливе розділене прибирання. В туалеті частіше, у ванні рідше, наприклад. Потім далі, різниця в волозі, тому в туалеті можна зробити якусь кладову, але це теж така застара есесерівщина.. Але проблеми можуть бути при продажі житла, отримати дозвіл в панельці на перебудову, коли в ній усі стіни несучі. Хто у вас таку придбає?

Так в однушках почти во всех санузлы и так совмещены
07 серп 2020 09:31
Darvin_kiev, зараз я живу з сім"єю в квартирі де санвузол суміщений. Тож, дуже радію, що тут він буде роздільний. :smile:
07 серп 2020 10:10
Цитата "SoUR » 06.08.2020 19:48":
Сусіди, вітаю!
Є питання щодо виносу буд.сміття з 1ого будинку. Минулого тижня не було проблеми винести його до контейнеру з буд.сміттям, який переїхав у двір за 2им будинком. Сьогодні охоронець, а згодом і підбігший начальник охорони оголосили, що контейнер не для "вашого сміття з 1ого будинку".
Це якесь свавілля/забаганки охорони чи офіційна позиція ДБК (типу у вас було пару місяців, хто не встиг зробити ремонт - то його проблеми)?
Як-то кажуть "людоньки, порадьте" :)

В каждом парадном висит объявление: мусор вывозим сами. Контейнер был инициативой ДБК, т.к. тогда не было сертификата и дом был в статусе "стройка". Нам при выдаче ключей еще в апреле говорили чтобы строймусор вывозили сами.
07 серп 2020 10:46
Кто знает? В случае если изначально балкон не застеклён, после того как застеклить, меняется ли назначение, метраж и плата за него . Знакомые сказали что без стекл площадь считается по меньше фактической..
07 серп 2020 11:25
abst,
Дякую! Мені при видачі ключів казали лише не плутати контейнери для будівельного і побутового сміття.
07 серп 2020 12:57
roof_, с удовольствием выслушаю ваш "не бред".
Возможно резкий ответ, ничего обидного не подразумевалось. Тогда третий дом должен быть уже заселён, если следовать Вашей логике, либо хотя бы полностью готов. Аргументирую именно так, потому что имею прямое отношение к выше обозначенным Вами. Успехов!
07 серп 2020 16:36

08 серп 2020 10:51
Заметила, что 3ий дом нехило так выше 4го. Хотя они почти на одной линии по отношению к камере прямого эфира и 3ий дом даже немного дальше стоит. Этажа на 3 выше наш третий ; Я так и не поняла до сих пор точную высоту потолков у нас. У ДБК в описании ЖК сказано - высота потолков от пола до потолка - 2.7 и 3. Понимай как хочешь. По мне- это значит что в одних домах ЖК высота от пола до потолка 2,7 , а в другом (третьем доме) - 3 метра. Они же не написали Просто высота потолков 2.7 и 3. Тогда бы это значило от пола до потолка и от пола до пола.
09 серп 2020 06:22
Обратила внимание, что в третьем доме 26 этажей, первый скорее всего коммерция и потолки в нем выше, +25 жилых этажей + тех этаж. В четвертом 25 + тех этаж.
09 серп 2020 06:57
Комерческие помещения есть во всех домах с боку дома
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .325327. . .393
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше