Подати оголошення

ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 6

ЗабудовникАТРІА ДЕВЕЛОПМЕНТ
Здача ЖК2021 - 2025 р.
Планування
від 29 200 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
197з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 35.
11/31%
4/11%
5/14%
5/14%
10/29%
1. . .424345
28 жовт 2023 11:16

Gunmetal

А першу чергу так і не здали повноцінно? Маєте на увазі не підключений газ? Чи щось інше?

Так, я про газ. Ну яка може бути повноцінна сдача якщо нема заявленного по проекту опалення. 

25 січ 2024 17:48

Доброго дня, є якась інформація по другій черзі?

02 лют 2024 17:14

Viktor 1991

Доброго дня, є якась інформація по другій черзі?

схоже що немає...

03 лют 2024 13:42

Viktor 1991

Доброго дня, є якась інформація по другій черзі?

На днях ходили якісь дуже поважні люди по території)). підрзрюю що то забудовники. 

Тому є ймовірність що планується відновлення будівництва.


Але це тільки здогадки 

03 лют 2024 13:42

iboichak

схоже що немає...

Доброго дня, нажаль все стоїть. Дій на будівництві немає(( Рухів не прогнозується, в першій черзі навіть не дороблений фасад, в МЗК. На першому поверсі не дороблена стеля, по поверхах не доробки стосовно освітлення (просто висять патрони для лампочок) тощо. Виходячи з продуктивності в першій черзі можу зробити висновки, що будівництво зупинили і поки не планують нічого відновлювати(((

06 лют 2024 16:27

nykrym

На днях ходили якісь дуже поважні люди по території)). підрзрюю що то забудовники. 

Тому є ймовірність що планується відновлення будівництва.


Але це тільки здогадки 

це було б добре)

06 лют 2024 16:27

PoDarka

Доброго дня, нажаль все стоїть. Дій на будівництві немає(( Рухів не прогнозується, в першій черзі навіть не дороблений фасад, в МЗК. На першому поверсі не дороблена стеля, по поверхах не доробки стосовно освітлення (просто висять патрони для лампочок) тощо. Виходячи з продуктивності в першій черзі можу зробити висновки, що будівництво зупинили і поки не планують нічого відновлювати(((

Напишіть, будь ласка, якщо побачите якісь зміни на будівництві.


07 лют 2024 14:10

Realinvest

Напишіть, будь ласка, якщо побачите якісь зміни на будівництві.


Без проблем) сама хочу щоб почався там рух і закінчили хоча б перший квадрат ЖК, а не бачити будівельні крани які гойдаються від вітру і звуки металевих пластин, коли вітер на вулиці...вночі буває і не можеш зрозуміти коли спиш чи щось прилетіло, чи то той метал поки не поглянеш у телефон і не знайдеш повітряну тривогу...

07 лют 2024 16:18

Підкажіть, а що з опаленням? Скільки виходить в перерахунку за метр квадратний?

19 лют 2024 14:52

Oleksii Kyiv

Підкажіть, а що з опаленням? Скільки виходить в перерахунку за метр квадратний?

Нажаль, думаю, скорiш за все по 300-400грн/м2. Якщо в квартирi не дуже холодно робити, по 17-18С. Тобто за квартиру в 40м2 думаю по 12-15тис грн/мiс за опалення набiгає.

20 лют 2024 09:54

skodaoctaviaa5

Нажаль, думаю, скорiш за все по 300-400грн/м2. Якщо в квартирi не дуже холодно робити, по 17-18С. Тобто за квартиру в 40м2 думаю по 12-15тис грн/мiс за опалення набiгає.

Нічого собі... Простіше тоді знімати щось ніж жити у власній. 

20 лют 2024 09:55

skodaoctaviaa5

Нажаль, думаю, скорiш за все по 300-400грн/м2. Якщо в квартирi не дуже холодно робити, по 17-18С. Тобто за квартиру в 40м2 думаю по 12-15тис грн/мiс за опалення набiгає.

Будь ласка, не розповсюджуйте неправдиву інформацію. За опалення в двохкімнатній квартирі (54 кв. м) у січні ми заплатили 4 037 грн. Без догрівання теплою підлогою температура була 20-21 градус. Опалення працювало постійно на трійці (середній показник).

20 лют 2024 11:28

Mayflower

Будь ласка, не розповсюджуйте неправдиву інформацію. За опалення в двохкімнатній квартирі (54 кв. м) у січні ми заплатили 4 037 грн. Без догрівання теплою підлогою температура була 20-21 градус. Опалення працювало постійно на трійці (середній показник).

Це звісно теж дуже багато, але вже не такі фантастичні цифри. 

20 лют 2024 14:41

Mayflower

Будь ласка, не розповсюджуйте неправдиву інформацію. За опалення в двохкімнатній квартирі (54 кв. м) у січні ми заплатили 4 037 грн. Без догрівання теплою підлогою температура була 20-21 градус. Опалення працювало постійно на трійці (середній показник).

Підкажіть, будь ласка, а яке опалення зараз в будинку? Планувалась своя газова котельня, я так розумію наразі її немає! А як опалюється будинок? За що ці платіжки? Завчасно дякую за відповідь!

20 лют 2024 15:39

Ivan-M

Підкажіть, будь ласка, а яке опалення зараз в будинку? Планувалась своя газова котельня, я так розумію наразі її немає! А як опалюється будинок? За що ці платіжки? Завчасно дякую за відповідь!

Нема газу ( Поставили електро котел, тому і суми такі. Я із за цього не приймаю квартиру. 

20 лют 2024 15:39

Ivan-M

Підкажіть, будь ласка, а яке опалення зараз в будинку? Планувалась своя газова котельня, я так розумію наразі її немає! А як опалюється будинок? За що ці платіжки? Завчасно дякую за відповідь!

У будинку стоять електрокотли, які колись обіцяють замінити на газові :)

20 лют 2024 15:39

Ivan-M

Підкажіть, будь ласка, а яке опалення зараз в будинку? Планувалась своя газова котельня, я так розумію наразі її немає! А як опалюється будинок? За що ці платіжки? Завчасно дякую за відповідь!

Доброго дня. Зараз електро котельні. Буде чи ні газова - не відомо. Опалюється по лічильнику на кожну квартиру в ГКал (куб води*на споживання енергії за звичайним тарифом 2,65). МЗК опалюється також. Там розраховують скільки накрутило на квартири за площею. Наприклад в нас 54кв.м вийшло опалювання МЗК минулого місяця 480 приблизно гривень. 1гКал коштує зараз на будинку 3,2тис+ приблизно. Скільки на квартиру набігло стільки і оплачується. 

21 лют 2024 06:24

Зрозуміло, дякую всім за відповіді! А до кого звертатись з приводу оформлення права власності і прийому квартири? Поділіться, будь ласка, контактами!

21 лют 2024 10:02

skodaoctaviaa5

Нажаль, думаю, скорiш за все по 300-400грн/м2. Якщо в квартирi не дуже холодно робити, по 17-18С. Тобто за квартиру в 40м2 думаю по 12-15тис грн/мiс за опалення набiгає.

"думаю, скоріш за все" - це дуже вагомі аргументи)

22 лют 2024 10:25

Mayflower

Будь ласка, не розповсюджуйте неправдиву інформацію. За опалення в двохкімнатній квартирі (54 кв. м) у січні ми заплатили 4 037 грн. Без догрівання теплою підлогою температура була 20-21 градус. Опалення працювало постійно на трійці (середній показник).

Підкажіть будь ласка скільки треба платити за утримання будинку та прибудинкової території. Дякую 

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .424345
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше