Подати оголошення

Житлово-комунальні та інші послуги - ЖК "Ярославичи"

Тема закрита

1. . .5759. . .90
09 лют 2016 08:22
Я согласна с Vladocaster и igor440.
09 лют 2016 08:32
Цитата "Родя":
Муж ходил в ЖЕК сегодня, так вот, потребление корпуса 1 - 420 гкал по 19.77, корпуса 3 (у них 2 счётчика на 3 и на 2 парадных), на 3-х парадном потребление 470гкал, что есть на 50 гкал больше, и сумма за кв.м меньше +-16 грн. Теперь самое интересное площадь отапливаемая дома на 360 квартир равна 27000 м.кв. математика простая 420*708:27000=11грн.за м.кв это 1 корпус
470*708:27000=12.32 за м.кв это 3 корпус 3 парадный дом
Где вы видели в платежках такие цифры?
Допускаем, в 1 корпусе много счётчиков, в 3 их практически нет,у них лучше проводить расчёты, вот и хочу пойти в теплосеть и задать вопрос про "ціноутворення" м.кв в корпусе1, это элементарно плюсуем потребление гкал квартир со счётчиком + моп + их отапливаемая площадь квартир, и отнимаем оставшийся метраж, вот и выйдет сумма за м.кв.
А теперь вопрос, они в праве мне отказать?


Почему вы делите на общий отапливаемый метраж?
Дело в том, что в 1 корпусе уже у многих давно стоят счетчики (консьержки говорят, что у трети второго парадного), и эти люди (включая меня) экономят, либо вообще не пользуются теплом, прикручивая батареи.

А что касается того, чтобы докопаться до истины, я на Вашей стороне, если меня что-то волнует, я стараюсь найти ответ на вопрос.
Реально сходите в расчетный отдел на 2 этаж в тепломережу, пусть поотнимают квартиры со счетчиками и покажут Вам реальные цифры гигокаллорий на м кв.
Лично у меня мои подсчеты расходов за тепло ВСЕГДА совпадают с тепломережей, тьху-тьху, чтобы не сглазить..
09 лют 2016 08:39
В 3 корпусе, я так понимаю, инд. счетчиков не много, поэтому и экономящих индивидуально мало, поэтому там можно приблизительно поделить общую цифру гкал на общую отапливаемую площадь.
09 лют 2016 08:51
Цитата "Yelena_1":
...Лично у меня мои подсчеты расходов за тепло ВСЕГДА совпадают с тепломережей, тьху-тьху, чтобы не сглазить..

У Вас какая-то волшебная формула есть? Посвятите, плиз, во все тонкости точного рассчёта...
09 лют 2016 08:52
Цитата "SVR":

У Вас какая-то волшебная формула есть? Посвятите, плиз, во все тонкости точного рассчёта...




Когда устанавливаете счетчик, представитель тепломережи рассказывает, как считается стоимость 1 м кв. И это есть в примере ТУ.
Я же Вам высылала вроде по почте...
09 лют 2016 08:54
Цитата "Yelena_1":



В личку после прогулки с ребенком скину.

СПАСИБО!
формула в проекте-то есть, но там нет средней температуры, о которой выше упоминал Игорь
09 лют 2016 09:05
Цитата "Yelena_1":

Когда устанавливаете счетчик, представитель тепломережи рассказывает, как считается стоимость 1 м кв. И это есть в примере ТУ.
Я же Вам высылала вроде по почте...


Наскільки мені відомо, усі приклади в проектах були актуальними у жовтні та листопаді. Вже з грудня вони не беруться до уваги при підрахунках оплати за МЗК, так як усі ппроекти були перераховані за принципами, які я наводив у попередньому своєму повідомленні.
09 лют 2016 09:30

Вітаю всіх! Трошки прихворів, тому, поки за компом можу попрацювати, залишу тут два посилання на актуальні щодо тепломережі документа.

Постанова №630 Кабміну

Постанова №1037 Кабміну

Абзац 3 пункту 21 " з централізованого опалення - з розрахунку за 1 кв. метр
(куб. метр) опалюваної площі (об’єму) квартири (будинку садибного
типу) та з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря і
фактичної кількості днів надання цієї послуги в місяці, який є
розрахунковим. { Абзац третій пункту 21 в редакції Постанови КМ
N 1037 ( 1037-2015-п ) від 30.10.2015 } "

Я так розумію, тепломережа зобов'язана перераховувати МЗК (МОП)за фактичною температурою. Це може бути не вигідно нам у разі дууууже холодної зими, але вигідно в разі трошки теплої зими.

Я правильно розумію?

09 лют 2016 10:01
У повідомленнях від 22-23 грудня цієї теми уже обговорювалася проблема нарахування за МЗК за новими правилами. Прошу відгорнути 5-6 сторінок назад та ознайомитися.

Узагалі-то посадових осіб тепломережі можна зрозуміти. Раніше вони зняли показники будинкового лічильника, виставили рахунок ЖЕКу, отримали гроші і далі розкладають пасянс "Косинка" до кінця наступного місяця. А тут - стільки роботи раптом додалося :faceoff:
09 лют 2016 10:14
Цитата "igor440":
...А тут - стільки роботи раптом додалося :faceoff:

Ну так в Європу ж вони також хотіли!? ))
Чому б не робити перерахунок по завершенню опалювального періоду, коли вже відома середня температура за весь опалювальний період? Не бачу проблеми
09 лют 2016 10:16
Люди установили счетчики на МОП, нам сюда нужно двигаться.
09 лют 2016 10:50
Цитата "igor440":
У повідомленнях від 22-23 грудня цієї теми уже обговорювалася проблема нарахування за МЗК за новими правилами. Прошу відгорнути 5-6 сторінок назад та ознайомитися.

Узагалі-то посадових осіб тепломережі можна зрозуміти. Раніше вони зняли показники будинкового лічильника, виставили рахунок ЖЕКу, отримали гроші і далі розкладають пасянс "Косинка" до кінця наступного місяця. А тут - стільки роботи раптом додалося :faceoff:


Відгорнув, почитав, але як зрозумів, що братимуть до уваги середню температуру минулорічну за звітний місяць? :notsure:
09 лют 2016 11:25
Цитата "igor440":


Наскільки мені відомо, усі приклади в проектах були актуальними у жовтні та листопаді. Вже з грудня вони не беруться до уваги при підрахунках оплати за МЗК, так як усі ппроекти були перераховані за принципами, які я наводив у попередньому своєму повідомленні.



Отопительный сезон - половина октября по март (максимум апрель).
Теплых месяцев почти нет, поэтому платить за МОП разные цифры, как мне кажется, не особо выгодно.

Игорь, у Вас в ТУ прописан пункт о возможности оплаты за МОП зависимо от среднемесячной температуры?
У меня идет стандартный 0,186 Гкал за 70,2 кв.м. За декабрь и январь мне пришли платежки согласно моим ТУ.
09 лют 2016 13:03
Згідно моїх розрахунків, кожного місяця опалювального сезону за 70,3 м2 опалювальної площі я маю платити 0,193 Гкал за МЗК.

Давайте виходити із твердження, що Тепломережі глибоко начхати на те, хто у якій пропорції оплатить їм загальну суму. Їм аби розрахунки були якмога простіші. Але не начхати тим, хто встановив лічильники, витративши із сімейного бюджету ~5000 грн та хто готовий після цього прикручувати батареї, щоб економити у подальшому свої кошти та державні енергоресурси.

Бо, не зважаючи на розуміння того, що при надлишковому опаленні та високій температурі у квартирі потрібно підкрутити регулятори на батареях, а не відкривати настіж вікна при -10 і нижче, багато хто із мешканців без лічильників тепла вибирає другий метод боротьби із задухою узимку. А потім усі разом дивуємося надто високим тарифам на опалення у січні.
09 лют 2016 13:35
Цитата "igor440":
Згідно моїх розрахунків, кожного місяця опалювального сезону за 70,3 м2 опалювальної площі я маю платити 0,193 Гкал за МЗК.

Давайте виходити із твердження, що Тепломережі глибоко начхати на те, хто у якій пропорції оплатить їм загальну суму. Їм аби розрахунки були якмога простіші. Але не начхати тим, хто встановив лічильники, витративши із сімейного бюджету ~5000 грн та хто готовий після цього прикручувати батареї, щоб економити у подальшому свої кошти та державні енергоресурси.

Бо, не зважаючи на розуміння того, що при надлишковому опаленні та високій температурі у квартирі потрібно підкрутити регулятори на батареях, а не відкривати настіж вікна при -10 і нижче, багато хто із мешканців без лічильників тепла вибирає другий метод боротьби із задухою узимку. А потім усі разом дивуємося надто високим тарифам на опалення у січні.


:yes: :super:
ВОТ ИМЕННО!
09 лют 2016 15:36
Могут ли жильцы корпусов #1 и #2 у кого 70 метров написать, какие у них суммы за тепло в январе? Интересно со счетчиком и без.
09 лют 2016 15:46
Цитата "mixture":
Могут ли жильцы корпусов #1 и #2 у кого 70 метров написать, какие у них суммы за тепло в январе? Интересно со счетчиком и без.

2 корпус, 73,2 оплач. цена за 1 Гкал. 708,41
со счетчиком, 534,35 грн, но было бы меньше, просто в прошлом месяце немного не правильные цифры подали (случайно).
Квартира угловая, тепло, включена только батарея в спальне, и все-равно там прохладнее чем в остальных комнатах (окна на лес, видимо ветер влияет)
09 лют 2016 17:05
Цитата "mixture":
Могут ли жильцы корпусов #1 и #2 у кого 70 метров написать, какие у них суммы за тепло в январе? Интересно со счетчиком и без.


Мої показники за період 24 грудня - 22 січня: 10,26 грн/м.кв, сумарно 714,10 грн з лічильником.

Торцева 2-кімнатна квартира на 20-му поверсі 2-го корпусу. Не надто сильно економив, але батареї прикручував по можливості. І, як писав, квартира порожня, старі двері, штор на вікнах нема і незасклений балкон.
09 лют 2016 18:47
Тоже писал раньше, что со счётчиком получилось 609 грн. (8.69 за квадратный метр). 1-й корпус, 20-й этаж.
09 лют 2016 22:18
А у меня батареи открыты, но температура 18-20...
И счетчик будет нужен, чтобы не платить за якобы тепло.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .5759. . .90
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше