Подати оголошення

ЖК "Лидер", ул. Андрющенко, 6г - "Интергал Буд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 181.
28/15%
21/12%
51/28%
53/29%
28/15%
1. . .123125. . .142
14 черв 2015 17:55
Привіт всім сусідам ЖК"Лідер". Поділіться інформацією щодо необхідності встановлення кондиціонерів в двох кімнатних квартирах площею 67м2, вище шостого поверху в літній період.
14 черв 2015 19:00
Цитата "СВР":
Привіт всім сусідам ЖК"Лідер". Поділіться інформацією щодо необхідності встановлення кондиціонерів в двох кімнатних квартирах площею 67м2, вище шостого поверху в літній період.

А Ви не з 7 поверху? Необхідно чи ні, рішати Вам. Ліпше установити магістраль на етапі будівництва, так як дозволяється установка лише під вікнами середньої кімнати. А якщо Ви захочете потім поставити кондиціонер у великій кімнаті, То потрібно буде магістралі тягнути по всій квартирі(штробити, сверлити і так далі).В мене получилась магістраль до великої кімнати 7 метрів довжиною., дві штроби на двох стінах і штроба в підлозі.
15 черв 2015 05:59
Цитата "ValeriyH":
Добрый день. Хочу попросить владельцев внутренних трешек (107.71м) поделиться размерами комнат и кухни. Меня немного смущает, что на плане на сайте Лидера они выглядят немного "вытянутыми". Заранее благодарен.

В п'ятницю був в офісі Інтергалбуду - повідомлили що реальні заміри квартир ще тільки виконуються.
15 черв 2015 06:35
Цитата "Ruba4ok_A":

А Ви не з 7 поверху? Необхідно чи ні, рішати Вам. Ліпше установити магістраль на етапі будівництва, так як дозволяється установка лише під вікнами середньої кімнати. А якщо Ви захочете потім поставити кондиціонер у великій кімнаті, То потрібно буде магістралі тягнути по всій квартирі(штробити, сверлити і так далі).В мене получилась магістраль до великої кімнати 7 метрів довжиною., дві штроби на двох стінах і штроба в підлозі.

Наша квартира знаходиться на 7 поверсі в першому підізді. Дякую за відповідь
15 черв 2015 07:06
Цитата "Podlinikov":

Благодарю за отзыв. Про лифты: а они нормально работают? Без значительных сбоев?
Цитата "СВР":

Наша квартира знаходиться на 7 поверсі в першому підізді. Дякую за відповідь
. А ви на якому поверсі живете?
15 черв 2015 09:11
Цитата "ValeriyH":
Добрый день. Хочу попросить владельцев внутренних трешек (107.71м) поделиться размерами комнат и кухни. Меня немного смущает, что на плане на сайте Лидера они выглядят немного "вытянутыми". Заранее благодарен.
15 черв 2015 18:44
Цитата "СВР":
. А ви на якому поверсі живете?

Я Ваш сусід знизу 67кв.Чую що Ви ремонт почали(перфораторьробить) будуть питання пишіть Ruba4ok@mail.ru. Я зараз теж ще роблю.
15 черв 2015 19:38
Цитата "ValeriyH":
Добрый день. Хочу попросить владельцев внутренних трешек (107.71м) поделиться размерами комнат и кухни. Меня немного смущает, что на плане на сайте Лидера они выглядят немного "вытянутыми". Заранее благодарен.
16 черв 2015 05:15
Цитата "Ruba4ok_A":

Я Ваш сусід знизу 67кв.Чую що Ви ремонт почали(перфораторьробить) будуть питання пишіть Ruba4ok@mail.ru. Я зараз теж ще роблю.

Я ще нічого не починав робити. Це може в сусідів перфоратор працює. Я поки що планую,приглядаюся. В якій секції Ви маєте квартиру(2х кімнатну).
16 черв 2015 05:15
Цитата "Ruba4ok_A":

Я Ваш сусід знизу 67кв.Чую що Ви ремонт почали(перфораторьробить) будуть питання пишіть Ruba4ok@mail.ru. Я зараз теж ще роблю.

Я ще нічого не починав робити. Це може в сусідів перфоратор працює. Я поки що планую,приглядаюся. В якій секції Ви маєте квартиру(2х кімнатну).
16 черв 2015 06:15
Цитата "СВР":

Я ще нічого не починав робити. Це може в сусідів перфоратор працює. Я поки що планую,приглядаюся. В якій секції Ви маєте квартиру(2х кімнатну).

1 секція
19 черв 2015 15:34
Соседи, добрый вечер.

Продаю батарею которая была установлена застройщиком на куне 2-комнатной квартиры 500х600(22 тип) 1200 грн, в случае если Вас заинтересовало мое предложение пишите на почту mojul@mail.ru

Спасибо!
19 черв 2015 17:36
Продам плитку 17 кв м. Forest touch beige gres (Opoczno) відтінок сіра(C2)Ціна в Агроматі Інтернеті 255-290грн. Продам зі скидкою- за 190 грн квадрат. якщо покупець в Лідері, сам занесу в квартиру.Ruba4ok@mail.ru
21 черв 2015 20:24
Здравствуйте!) подскажите пожалуйста какой интернет можно подключить у нас в доме? Есть ли альтернатива undernet-у?
24 черв 2015 20:29
02 лип 2015 07:39
Господа,интересно а что собственно с заключением договоров купли продажи квартир?осталось 2 мес по предварит договору,и тишина.то с марта были сказки про болшущие проблемы с присвоением адреса дому,потом типа сразу будет как в сказке.сейчас вообще без объяснения,ожидайте.Может кто выяснил в чем проблемы интергала в этой связи?
02 лип 2015 08:07
Цитата "Chelov":
Господа,интересно а что собственно с заключением договоров купли продажи квартир?осталось 2 мес по предварит договору,и тишина.то с марта были сказки про болшущие проблемы с присвоением адреса дому,потом типа сразу будет как в сказке.сейчас вообще без объяснения,ожидайте.Может кто выяснил в чем проблемы интергала в этой связи?


Я звонила в отдел продаж на прошлой неделе. Вот ответ менеджера:
"Ожидаем получения почтового адреса. Процедура обычно занимает около 6 месяцев. Но на практике получается 8. Конкретных дат сказать не можем. Сами ждем. Как только дом получает почтовый адрес, обычно в скором времени начинается заключение договоров с инвесторами. Наберитесь пожалуйста терпения."

как то радужные перспективы начинают понемногу меркнуть(
02 лип 2015 12:35
Цитата:
Господа,интересно а что собственно с заключением договоров купли продажи квартир?осталось 2 мес по предварит договору,и тишина.то с марта были сказки про болшущие проблемы с присвоением адреса дому,потом типа сразу будет как в сказке.сейчас вообще без объяснения,ожидайте.Может кто выяснил в чем проблемы интергала в этой связи?

Почтовый адрес еще не получен, обещают в конце этого месяца. Выдача прав собственности в сроки прописанные в договоре не вписывается. Говорят, что сейчас прописывают для новых покупателей конец этого года, а тем у кого стоит август наверное предложат пролонгацию....
06 лип 2015 09:05
Отдам строительный козлик. 0975323497
06 лип 2015 09:20
Здравствуйте , кто может посоветовать хорошего прораба( бригаду), кто уже делал или заканчивает ремонт, буду делать ремонт трешки на Андрющенко. Можно ли зайти посмотреть? Спасибо
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .123125. . .142
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше