Подати оголошення

Дом №15, ЖК "Эврика"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 50.
9/18%
2/4%
12/24%
13/26%
14/28%
1. . .3133. . .154
18 трав 2017 06:48
Цитата "Torden":
Доброго ранку, всім!
Можливо, хтось був не в курсі - коли інвестор підписує договір ФФБ - йому надається також пароль доступу в особистий кабінет (6 латинських літер) сайту аркади.
Там можна знайти інформацію (хоча і загальну) про стан будівництва Вашого будинку.

...спасибо! Но если бы еще эта информация была бы полезной((( :faceoff:
А шесть латинских букв можно найти на последней странице Вашего договора(слева) :yes:
18 трав 2017 07:04
Цитата "ALena.P":

...спасибо! Но если бы еще эта информация была бы полезной(


Принаймні, зазначена інформація про стан будівництва відповідає дійсності, на відміну від фото на оф.сайті, які обновляються із запізненням. :faceoff:
18 трав 2017 11:20
был только что на Ольгинской, народу что на первом этаже что на втором куча. На втором даже столик свободный не сразу нашел :yes:
18 трав 2017 12:06
Цитата "Roman_a":
был только что на Ольгинской, народу что на первом этаже что на втором куча. На втором даже столик свободный не сразу нашел :yes:


Это они за Эврикой или за Патриотикой пришли?
18 трав 2017 12:37
Цитата "Рональд":


Это они за Эврикой или за Патриотикой пришли?

та как бы не бегал не спрашивал) может еще Кассиопея даже, но акции-скидки только в Эврике
18 трав 2017 12:45
Цитата "Roman_a":

та как бы не бегал не спрашивал) может еще Кассиопея даже, но акции-скидки только в Эврике


там на днях какой-то новый дом в Патриотике выставили на продажу, может это за ним такой ажиотаж
18 трав 2017 15:06
Подскажите будущие жители 15 дома, возможно здесь уже появился владелец 3к квартиры во второй секции, планировка 3-Б на 10 этаже. В прайсе аркады уже квартиру забрали. Хотим уточнить по обесшумке полов. Сосед отзовись😉
18 трав 2017 15:10
Цитата "Jullyt":
Подскажите будущие жители 15 дома, возможно здесь уже появился владелец 3к квартиры во второй секции, планировка 3-Б на 10 этаже. В прайсе аркады уже квартиру забрали. Хотим уточнить по обесшумке полов. Сосед отзовись😉


Говорят, ее купил какой-то рок-музыкант под студию :)
18 трав 2017 15:40
Цитата "Рональд":


Говорят, ее купил какой-то рок-музыкант под студию :)

Давайте без троллинга
18 трав 2017 19:09
В первой секции уже 7 этаж растет, во второй полностью накрыли 13
19 трав 2017 05:00
Вчора був біля будівництва - зробив кілька фото.
Невеличкий (детальніший) фотозвіт.

Станом на вчора на 18-45:
- 1-ша секція: повністю завершено спорудження стін 7-го поверху, частково зроблено перекриття поверху
- 2-га секція: закінчено спорудження стін і перекриття 13-го поверху
- електро-підстанція: зроблено фундамент.

Активно працював кран над 1-ою секцією, в 2-й чути звуки "болгарки". Було приємно бачити, що роботи ведуться. Якщо так триватиме і надалі, то, можливо навіть встигнуть дотриматись планів на цей місяць:super:

Всім гарного дня ;)
Підстанція
19 трав 2017 05:27
Трохи оффтопа
Шановні наші папарацці! :umnik:
Фото нашого будинку можна було робити з невеличкої драбини (зроблена з тоненьких рейок) що стояла в кутку біля існуючої підстанції.
Ну так от, хтось, на жаль, не розрахував свою вагу і зламав кілька сходинок. Залишилось буквально 3 верхні сходинки на які залізти вже не так просто.
У мене невеличке прохання - якщо невпевнені що вашу вагу витримає ця драбина - будь-ласка - не лізьте. Інакше доламаємо те що залишилось і тоді робити інформативні фото для ознайомлення громади буде набагато складніше (самі бачите наскільки фото з футбольного майданчика або з прибудинкової автопарковки не є достатньо інформативними самі по собі).
Завчасно дякую за розуміння :thanks:
19 трав 2017 05:30
Цитата "Рональд":
Говорят, ее купил какой-то рок-музыкант под студию :)

Мені здається у Вас застаріла інформація, пане Рональд :call: Її купила сім'я скрипалів з Національної Філармонії :ded:
19 трав 2017 05:58
Цитата "Torden":
Вчора був біля будівництва - зробив кілька фото.
Невеличкий (детальніший) фотозвіт.

Станом на вчора на 18-45:
- 1-ша секція: повністю завершено спорудження стін 7-го поверху, частково зроблено перекриття поверху
- 2-га секція: закінчено спорудження стін і перекриття 13-го поверху
- електро-підстанція: зроблено фундамент.

Активно працював кран над 1-ою секцією, в 2-й чути звуки "болгарки". Було приємно бачити, що роботи ведуться. Якщо так триватиме і надалі, то, можливо навіть встигнуть дотриматись планів на цей місяць:super:

Всім гарного дня ;)

Я вижу что только начали 7, 6 оконных проемов и с торца только пару плит 7 этажа
19 трав 2017 05:59
Цитата "Torden":
Якщо так триватиме і надалі, то, можливо навіть встигнуть дотриматись планів на цей місяць:super:


Откуда такие выводы?
Планы на этот месяц: 1-я 9 этажей и 2-я 15 этажей.
19 трав 2017 06:27
Цитата "Jullyt":

Я вижу что только начали 7, 6 оконных проемов и с торца только пару плит 7 этажа

Так - визнаю помилку - перепрошую.
Ех, по ходу підсвідомість працю - спроба видати бажане за дійсне :faceoff:
19 трав 2017 06:46
Думаю что графики которые мы видим в личном кабинете не информативные, хотелось бы видеть полный график строительства. И понимать на сколько отстаем. Возможно ли это? Куда идти за графиком в Аркаду или к прорабу?
19 трав 2017 06:50
Цитата "Jullyt":
Думаю что графики которые мы видим в личном кабинете не информативные, хотелось бы видеть полный график строительства. И понимать на сколько отстаем. Возможно ли это? Куда идти за графиком в Аркаду или к прорабу?


Представитель из Аркады тут в общей ветке периодически выкладывает планы работ на ближайший месяц. Следите за обновлениями. А то что в личном кабинете - это не планы, а отчет о проделанной работе.
19 трав 2017 06:53
Цитата "Рональд":


Представитель из Аркады тут в общей ветке периодически выкладывает планы работ на ближайший месяц. Следите за обновлениями. А то что в личном кабинете - это не планы, а отчет о проделанной работе.

Для меня такие планы ни о чем не говорят, я не знаю сколько они времени тратят на облицовку и отделку по плану и по факту, потому и хочу увидеть полный график строительства нашего дома. Возможно ли это кто то интересовался?
19 трав 2017 07:19
Цитата "Jullyt":

Для меня такие планы ни о чем не говорят, я не знаю сколько они времени тратят на облицовку и отделку по плану и по факту, потому и хочу увидеть полный график строительства нашего дома. Возможно ли это кто то интересовался?


Если в договоре не написано, что они обязуются предоставлять вам полный график строительства, то ничего от них не добьетесь.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .3133. . .154
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше