Подати оголошення

Дом №11 - вул. Ломоносова, №85-Б

1. . .4749. . .69
05 черв 2018 12:49
Цитата "tiki_mbo":


Я теж вважаю, що телеканал - погана ідея. На Аркаду діють тільки юридичні чинники. Як показує ситуація з "фантомною" перевіркою. Якщо це правада, що вона була, то очевидно, що її результатом стало пришвидшення робіт.

А яка буде користь від журналістів в цій ситуації?


Вы предлагаете ждать 2050года?
Человек хоть пугает, но делает шаги, чтобы сдвинуть менеджмент Аркады с мягких кресел.
05 черв 2018 13:48
На 816 сторінці основної гілки 1Yurik росписав стан справ по Нашому будинку, після походу ініціативної групи.А тут вже телебачення хочуть запрошувати, позапланової перевірки від ГАСКУ мало? Ну звісно, це все пришвидшить отримання ключів від квартири...
05 черв 2018 18:02
Цитата "UkrAndrey":
[list=][/list]
Я, например, против всяких ньюзвани и интеров. Эти каналы берутся за любой трешак и расчлененку.
Советуйтесь, прежде чем вступить в такое говно.

Зачем привлекать интер? Кто его смотрит из нормальных людей?

+1
06 черв 2018 10:25
Цитата "UkrAndrey":

Зачем привлекать интер? Кто его смотрит из нормальных людей?


Моя бабушка смотрит, а потом звонит и пересказывает эту помойку мне, мол где-то там показали, что застройщик людей кинул, технологию строительства не соблюдал, теперь проблемы, люди митингуют и т.д. И каждый раз говорит, что я тоже так останусь ни с чем. При этом ни района, ни застройщика, ни ЖК бабуля назвать не может.
Так что подумайте хорошо, нужна ли нам всем очередная помойка "Интера". Когда сдадут наши дома, кто-то сможет этот "Интер" привлечь, чтобы канал, ссылаясь на предыдущий сюжет про "зраду", рассказал об успешно сданном доме, т.е. про "перемогу"?
06 черв 2018 11:28
Шановні, саме для спільного узгодження питання Інтеру і було винесено сюди. Так сталося, що є можливість організувати виїзд знімальної групи. Така можливість є, але я не писав, що вони завтра (післязавтра) вже їдуть. І так...вони зацікавлені в сюжеті.
Мені здається, ми живемо в цивілізованому світі (хоча, виходячи з форуму, це мені тільки здається) де а) діє презумпція невинуватості (це я про закиди "імєть голаву на прєчах"), б) принцип узгодженості - дії повинні бути узгоджені з громадою. Щодо останнього у мене теж питання - забагато людей з'явилося, які захищають Аркаду. З'явилися вони в останній час і без попередньої історії. У мене великі сумніви, що ви мої майбутні сусіди і що я саме з вами повинен щось узгоджувати.
Саме тому, я просив через приват зв'язатися з ініціативною групою. Поки тиша.
06 черв 2018 11:56
Съёмки кина про Аркаду крайне не выгодна инвесторам готовых домов, т.к. шансы получить жильё в обозримом будущем выше без публичного скандала. А если возникнет шумиха - то неизвестно что аркада сперепугу под давлением сможет сделать
06 черв 2018 12:26
Цитата "ovonext":

Квартиру ми і так отримаємо, навіть якщо Аркада буде сильно проти цього, а з приводу організму, скажу так, Ви просто з клану такого типу людей, яким прийде квитанція щодо заборгованості з електричної енергії, то ви скоріше за всього підете ісплатите цей борг, хоча він взагалі не ваш, а от я з породи таких хто спочатку робереться, чому виник борг, а потім ще й заставить компанію здійснити перерахунок. і в кого по вашому відсутність сірої речовини. А гроші, які Аркада хоче заробити потрібно відпрацювати, а не кидати інвесторам кістку замість шматка м'яса.

"Квартиру ми і так отримаємо, навіть якщо Аркада буде сильно проти цього" - ви хоч самі розумієте, що ви пишите? Навряд чи.Чомусь з квітанціями, де васали Ахметова накручують грощі за е/енергію якої ми не використовували, ви розібрались, а яка функція у інвестора - ні. Це вже для вас складно. Тут ви навпаки самі собі шкодите своїми діями.
06 черв 2018 12:27
Цитата "Dagda":
Шановні, саме для спільного узгодження питання Інтеру і було винесено сюди. Так сталося, що є можливість організувати виїзд знімальної групи. Така можливість є, але я не писав, що вони завтра (післязавтра) вже їдуть. І так...вони зацікавлені в сюжеті.
Мені здається, ми живемо в цивілізованому світі (хоча, виходячи з форуму, це мені тільки здається) де а) діє презумпція невинуватості (це я про закиди "імєть голаву на прєчах"), б) принцип узгодженості - дії повинні бути узгоджені з громадою. Щодо останнього у мене теж питання - забагато людей з'явилося, які захищають Аркаду. З'явилися вони в останній час і без попередньої історії. У мене великі сумніви, що ви мої майбутні сусіди і що я саме з вами повинен щось узгоджувати.
Саме тому, я просив через приват зв'язатися з ініціативною групою. Поки тиша.


Что-то я уже сомневаюсь, что Вы наш будущий сосед.
06 черв 2018 12:44
Цитата "Dagda":
...Але, щоб не втрачати часу, попередньо домовився про можливий виїзд знімальної групи Інтер.


Судячи із Ваших слів, ви вже щось вирішили, як що вже є "попердні домовленності" (дівіться, щоб вони Вас не випередили, і не приїхали на будівництво за смачненьким без повідомлення, себто - по-тихому)
Саме тому і з'явились запитаня з приводу запрошення представників смітника (що інтером зветься). :faceoff: (нехай простять мене усі порядні Журналісти)

Особисто мені, огидно навіть подумки увляти собі це "г" (інтер, ньюз ван тощо) на нашому комплексі.
Від мене жирний "-" якщо мова про названі "канали".

Але ж рішення все одно повинно бути колективним. Можливо більшість скаже "та пофіг. хоч сміття нехай буде".
06 черв 2018 14:34
Цитата "Emma_7":

"Квартиру ми і так отримаємо, навіть якщо Аркада буде сильно проти цього" - ви хоч самі розумієте, що ви пишите? Навряд чи.Чомусь з квітанціями, де васали Ахметова накручують грощі за е/енергію якої ми не використовували, ви розібрались, а яка функція у інвестора - ні. Це вже для вас складно. Тут ви навпаки самі собі шкодите своїми діями. Інвестор - це для вашої сірої речовини - колапс.

Добре, живіть і далі в своїй раковині, як це роблять Вам подібні равлики :yes: :yes: :yes:
06 черв 2018 17:40
Також категорично проти саме інтера.
07 черв 2018 07:58
Пока спорят тут про канал, уже лето а сертификата нет и заселения нет!
07 черв 2018 08:04
Цитата "nafedserg":
Також категорично проти саме інтера.

Как никак общенациональный канал, нравится или нет кому его программа, на вкус и цвет фломастеры разные!
Считаю что его помощь будет не лишней.
07 черв 2018 09:02
Цитата "Pobedim_tvorogiv":

Как никак общенациональный канал, нравится или нет кому его программа, на вкус и цвет фломастеры разные!
Считаю что его помощь будет не лишней.

Тут дело не в программе, а собственниках (Левочкин).
https://korrespondent.net/ukraine/3778133-avakov-razohnat-maidan-prykazal-levochkyn
07 черв 2018 09:08
Цитата "Oleg49":

Тут дело не в программе, а собственниках (Левочкин).
https://korrespondent.net/ukraine/3778133-avakov-razohnat-maidan-prykazal-levochkyn


И что? Мы тут о политике беседуем? Нет.
У остальных каналов собственники точно такие же.
Любой канал из топ-10 это большое дело и может Аркаде напомнить о её обязательствах.
07 черв 2018 10:31
Т.е. хотите сказать, что если бы собственником Интера был бы тот же Аваков, все было бы гуд?
07 черв 2018 10:51
Цитата "Nat_B":
Т.е. хотите сказать, что если бы собственником Интера был бы тот же Аваков, все было бы гуд?

Аваков тоже не вариант. :)
07 черв 2018 12:18
Цитата "Pobedim_tvorogiv":
Пока спорят тут про канал, уже лето а сертификата нет и заселения нет!

Это правда, а остальное рычаги воздействия для того, что бы квартира была летом.
07 черв 2018 13:22
"Судячи із Ваших слів, ви вже щось вирішили"- я вирішив діяти (але тільки погодивши з іншими). Ми скільки могли продовжували контракт з теперішньої оренди, але в серпні мусимо заселятися або шукати нове помешкання для тимчасової нової оренди і волокти туди всі наші речі. Чекати ми вже стомилися.
Щодо Інтера - так канал з самим високим рейтингом в Україні, на якому працюють різні люди, іноді з діаметрально протилежними поглядами. Щодо попередніх домовленостей, вони так і залишаться домовленостями, без нашої з вами згоди.
Що ж поганого у тому, що я пропоную варіанти? Що поганого у тому, що я виношу їх на обговорення?
Погано якраз те, що як би обережно і лояльно я не намагався узгодити питання, найдуться ті, які обізвуть зрадофілом.
Що ж, нічого нового...
07 черв 2018 14:33
Это кто вас так дезинформировал про рейтинг Интера? Они на 6-м месте по доле телесмотрения с показателем 5,6%. На 1-м месте Украина (12,8%), далее ICTV, СТБ, 1+1, Новый
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .4749. . .69
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx