Отзывы о провайдере "Паутина.нет"

Отзывы о работе провайдеров. Обсуждение цен и качества обслуживания.

Ваше общее впечатление о Компании

Ужас
3
60%
Плохо
2
40%
Нормально
0
Голосов нет
Хорошо
0
Голосов нет
Отлично
0
Голосов нет

Всего голосов : 5
новий користувач
Ответов: 12
Про "Павутину" без негативу (спробую), лише констатація фактів :ded:
Я був кілька років підключений до "Теремків.лан", але оскільки "Павутина" регулярно заклеювала під'їзд і ліфти своєю рекламою - спокусився на тариф 29грн/міс ("теремкам" платив 50). Якість і стабільність інтернету від "Павутини" мене цілком влаштовувала. Здається, єдиний мінус (наскільки я пам'ятаю) був в незручності поповнення (чи то "приват" брав комісію, чи "Ощадбанк" - не згадаю зараз). Приблизно через пів-року зателефонував хтось з "Павутини" і повідомив, що до кінця місяця ще діє мій тариф, потім мене переведуть на тариф 49грн/міс зі збільшенням швидкості. Але для мене швидкість зовсім не важлива, торентів я не качаю, а форуми і новини спокійно можу читати навіть на швидкості 1мбіт. На що хтось з "Павутини" сказав, що нічим допомогти не може. На моє запитання, чи це останнє подорожчання, мені прямо заявили: можливо, ціна через місяців 3-4 ще зросте. Отже, рішення було єдиним: відключатись. Дякую, що "Воля" запропонувала акційний тариф 39грн. (це за їхні теоретичні 100мбіт). Користувався рік, і жодних претензій до "Волі" не мав ні по стабільності, ні по швидкості (от такий я везунчик :winky: ). Від "Волі" без проблем відключився у них в офісі за 5хв, бо захотіли перевести на тариф 89 грн/міс.
Зараз користуюсь послугами "Вега-Телеком" (23грн/100мбіт), і цілком задоволений. До "Павутини" може і повернусь, коли будуть адекватні тарифи.
І ще: не пишіть тут, що цінуєте кожного абонента. Коли я відключався від "Теремків" - вони мені телефонували, допитувались причину відключення, казали, що шкодують, що я відключаюсь... Після відмови від послуг "Волі" мені телефонували 7(!) разів, пропонували повернутись, обіцяли пільгові тарифи... Коли відключався від "Павутини" - тиша, жодних дзвінків, провайдеру просто пофіг :down:
новий користувач
Всі київські провайдери за тих чи інших умов пропонують безкоштовне підключення. І тільки "павутина" бере за свій "ексклюзив" 85грн.
Елітарний провайдер? :faceoff:
новий користувач
Акція у "Ланет": безкоштовне підключення + пів-року 100 каналів ТБ і 1 гбіт інету за 99грн/місяць.
Цікаво, що запропонує у відповідь "павутина"?
користувач форуму
Ответов: 187
Паутинка, какие у вас планы по Вернадского 24, Академ-Парк? А то люди уже негодуют...по переспективе вашей монополии.

Какие сервисы будут доступны (IPTV, телефония...кабельное)? Гарантируете ли вы стабильность и скорость ваших услуг (Интернет и ТВ)? На сколько качественно, профессионально и по стандартам ли будут выполнены монтажные работы по прокладке коммуникаций, без ляпухов и скруток все аккуратно в коробах и шахтах? Будете ли вы "спамить" МОПы своей рекламой?
користувач форуму
Ответов: 164
Также вопрос по Вернадского 24. Какой канал выделен на ЖК ? Будет ли доступно гигабитное подключение конечных пользователей. Гарантируете ли вы заявленную скорость в UA-IX сегменте ?
користувач форуму
Ответов: 101
AleksUA78 писал(а):І ще: не пишіть тут, що цінуєте кожного абонента. Коли я відключався від "Теремків" - вони мені телефонували, допитувались причину відключення, казали, що шкодують, що я відключаюсь... Після відмови від послуг "Волі" мені телефонували 7(!) разів, пропонували повернутись, обіцяли пільгові тарифи... Коли відключався від "Павутини" - тиша, жодних дзвінків, провайдеру просто пофіг :down:

Здається, пан любить, коли його вмовляють :winky: Я наприклад не витримав би, якби мене ще зо два місяці турбував колишній постачальник послуг - одного разу після або навіть під час відключення лише для уточнення причини - для мене було б достатньо - за бульшу кількість мого часу я б вже скаржився на спам.
новий користувач
Ответов: 13
У меня роблем особых не было. За три месяца не было перебоев или отключений.
щойно зареєструвався
Ответов: 1
ex-user писал(а):Паутинка, какие у вас планы по Вернадского 24, Академ-Парк? А то люди уже негодуют...по переспективе вашей монополии.

Какие сервисы будут доступны (IPTV, телефония...кабельное)? Гарантируете ли вы стабильность и скорость ваших услуг (Интернет и ТВ)? На сколько качественно, профессионально и по стандартам ли будут выполнены монтажные работы по прокладке коммуникаций, без ляпухов и скруток все аккуратно в коробах и шахтах? Будете ли вы "спамить" МОПы своей рекламой?

Будут доступны все сервисы, которые предоставляем(IPTV, телефония...кабельное)подробнее: https://pautina.ua
Гарантируем. Максимально качественно, профессионально и естественно по стандартам будут выполнены монтажные работы по прокладке коммуникаций, без ляпухов и скруток все аккуратно в коробах и шахтах. По другому и не делаем :yes:
Будем спамить специально отведенные места своей рекламой.

ojandi писал(а):Также вопрос по Вернадского 24. Какой канал выделен на ЖК ? Будет ли доступно гигабитное подключение конечных пользователей. Гарантируете ли вы заявленную скорость в UA-IX сегменте ?

Гигабитное подключение будет доступно, также по желанию можем подключить конечного пользователя оптоволокном. Всегда гарантируем, при подключении проводиться тест скорости для подтверждения заявленной. :bye:
Пред.

Вернуться в Провайдеры интернет, телевидения, связи

dsf

Обсуждение новостей