Недобросовестные услуги производителей мебели, кухонь

Сведения о халтурных ремонтниках, строителях, прорабах, производителях. Мошенничество и обман в сфере ремонта, услуг сбыта и товаров.
Правила форума

Информация, не подтверждённая доказательствами может быть недостоверной

| Подробнее |
Повідомлень: 16
Реєстрація: 30.10.2013
Репутація: 0
Ссылка на сайт о нем https://sites.google.com/view/tyutyunnik-alexey-0973893931/
Реальные фото и отзывы его работ и новые обьявления на ОЛХ. Он поменял номер телефона 0973893931.
Будьте внимательны и не попадайте в этот лохотрон
Вернуться к началу
Повідомлень: 16
Реєстрація: 30.10.2013
Репутація: 0
Новые объявления ФОП Тютюнник А.Г. https://www.olx.ua/obyavlenie/dver-mezhkomnatnaya-mdf-krashenaya-IDtoBs0.html
И новый номер телефона 0663308196.
Вернуться к началу
Повідомлень: 4
Реєстрація: 11.05.2018
Репутація: 0
Коротко про те, як я вирішила підтримати "українського" виробника кухонь - WoodSystems, який позиціонує себе як високоякісного, що наче б то конкурує із якістю Італії та Німеччини.
На сьогодні я переконана, що вони ШАХРАЇ і ХАЛТУРЩИКИ ( woodsystems com ua ), мета яких обманом заволодіти якомога більшою сумою грошей, вдаючи, що вони виготовляють якісні меблі індивідуального замовлення.
Все почалось з того, що я надивилась та повірила красивим фото та відео Woodsystems в соц.мережах та "театральним декораціям" на їх "виробництві". На ці 2 напрямки вони витрачають шалені бюджети... краще б купляли Європейські матеріали, які мають сертифікати якості. На сторінках соц.мереж вудсістемс "малюють" у фотошопі та знімають на відео декорації у своєму ангарі так - що вам здається що це "реальність", Hollywood певно їм би позаздрив.

«Обрати українське» - саме з такою метою я звернулась у компанію Woodsystems. Чоловік був проти - але я ж ще той патріот )) тому - підтримуйте українське, але будьте пильні, якщо читаєте Договір і він НЕ рівноправний - задумайтесь - виробник просто ховається від податків, чи може він хоче ошукати саме вас?!

На зараз певна, що єдина мета цієї контори красивими фото (оброблені фотошопом), повірте я бачила їх вироби наживо та "солодкими" улесливими обличчями менеджерів видурити у вас 80% авансу та підписати лоховський договір (вживаючи слово "лох" я усвідомлюю, що я теж серед них... це був мій вибір, а тепер маю наслідки, бо я «сліпо» повірила їх картинкам та обіцянкам).

Все почалось у вересні 2017 року, на той час жодного негативного відгуку я НЕ знайшла, повірте я шукала, але лише зараз я знаю чому, бо Ірина Бужанська, Ксенія Пахомова, Юрій Пахомов, Олег Крючков витрачають багато сил та грошей і майстерно їх чистять (навіть в Google, для мене це відкриття ), а натомість купують величезну кількість 5 зіркових у жителів Росії та деяких областей України. Шукайте їх відгуки у GOOGLE - Екатеринбург, Краснодарский край, Минск, Білорусь, Волжский, Волгоградская обл., Уфа, Респ. Башкортостан і тд. і тп. - Woodsystems купляє "пачками" відгуки і навіть не заморочується, щоб відгуки були хоча б із України...

У своєму ангарі на вул. Ивана Сергиенка 18 ( "виробництві", так звучить у рекламних постах соц.мереж, в дійсності це величезний пустий холодний та вологий ангар, який точно не призначений для виробництва, але ми це зрозуміли лише, як приїхали до них взимку, коли там тхнуло пліснявою ) менеджери Wood Systems демонструють ідеальні зразки Європейських матеріалів, але після того як ви перерахуєте 80% грошей на їх рахунок та підпишете лоховський договір, який вас ніяк від них не захищає - ПОЧНЕТЬСЯ ПОВНИЙ ТРЕШ!!!

Директор контори, який вас вів до сплати вами грошей ( вона ж Ірина Бужанська ) - ЗНИКНЕ! На її місце з'явиться псишний пан технолог, якому НЕ передали абсолютно ніякої інформації - і все почнеться з початку... і те що вам обіцяли і прописали в Договорі - ВЖЕ не має ніякого сенсу - бо технолог вам скаже - "она же менеджер, что она понимает?" або "и так нельзя и так НЕвозможно, а это вообще кто вам такое обещал" (а ви то всі ці обіцянки вже ОПЛАТИЛИ на їх рахунок) і у підсумку, від вашого дизайн-макету та готових креслень від проф.студії дизайну і того, що ви хотіли - НЕ лишиться і сліду. І весь процес займе 8 місяців, замість обіцяних 6 тижнів...

Проте ми все ж таки чекали, бо кухня потрібна, і були певні, що якщо виробник так довго «тягне» час, то, мабуть, наша кухня буде ідеальна.
Ні! У березні 2018року нам написав Олег Крючков, представився робітником по відвантаженню готового товару (ще один НОВИЙ персонаж, про існування якого ми раніше не знали ) і запросили нас на контрольний перегляд матеріалів нашої кухні. Те, що ми побачили - не передати словами, це був набір дешевих роздовбаних наче б/у матеріалів, які на мою думку не вартують і 10% тієї суми, що ми їм заплатили. А ціни у них... оййооооййййой. Окрім того матеріали були рознесені по всьому ангарі, мабуть, щоб ще більше нас ввести в оману.
На наше обурення Олег Крючков сказав, що це ж просто перегляд, що все помиють, почистять, скрутять, підкрутять, підфіксять і все буде добре. В стані шоку ми поїхали додому.

На наступний ранок я зв’язалась із пані Бужанська Ірина, адже саме вона мені давала ОБІЦЯНКИ і саме їй я віддавала ГРОШІ і якщо коротко, то вона мені відповіла «нічого не знаю, нічого не бачила, я в Германії, вирішуйте через Крючкова і більше мене не турбуйте». Станом на сьогодні директор (як стало відомо в ході розслідування) Ірина Бужанська так і не вийшла з нами на зв‘язок.

Ще через день Крючков нам скинув контакти підрядчиків МДФ панелей і повідомив, щоб ми розбирались саме з ними. А ще через декілька днів повідомив, що якщо ми хочемо хорошу якість - ми маємо ще доплатити їм грошей. Якщо сказати, що це нахабство нас обурило - це нічого НЕ сказати...

Не маючи сил терпіти весь цей БРЄД - ми запропонували розірвати з ними договір.
Ну ну )) 80% грошей вже їхні (аванс)!
- Всі робітнички Woodsystems ЗАБЛОКУВАЛИ нас у всіх можливих засобах зв'язку
- ВИЧИСТИЛИ все листування у всих меседжерах
- Вийшли з усих чатів, де велись робочі питання
А ще за тиждень почали надсилати листи із штрафами на придумані ВЕЛИЧЕЗНІ суми за те, що вони зберігають нашу «ДАРАГУЮ» кухню, яку ми в очі НЕ бачили у ГОТОВОМУ вигляді. І наче ми їм за це "збереження" вже винні біля 300 000 тис.грн

Що далі? А далі я витратила БАГАТО (!) часу і все ж знайшла залишки ПРАВДИВИХ відгуків РЕАЛЬНИХ клієнтів, які вже роками судяться із даними шахраями. І ми прийняли рішення теж піти цим шляхом!

Якщо все ж таки хтось наважиться зв’язатись із даною конторою (чи вже це зробив) - беріть з собою диктофон і ВСЕ записуйте, шкода, що нам так пізно порадили це робити.

Також УВАЖНО читайте договір, до нас лише зараз "дійшло" , якщо виробник 5 разів у договорі згадує про:
"Cтягнення штрафів із сторони Замовник, якщо той відмовиться прийняти готовий (з точки зору виробника) товар"....
- то це не пусті слова - це означає, що НЕ ми перші не ми останні відмовляємось забирати "хлам" від них.

Також із Договору :
"Якщо ви НЕ надіслали завчасно власні ПИСЬМОВІ вимоги до якості, «виробник» визначає якість виробу на власний розсуд"

Нижче додаю товаришів по нещастю, що відшукала:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/75894303

Кухня - це лише половина історії, є ще історія №2 про меблі для Сан.вузол, але там все гірше... навіть до етапа підписання виробничих креслень не дійшло - Woodsystems надіслав нам на підпис креслення із таким текстом:
"Покупатель дает право продавцу вносить любые изменения в конструкцию мебели на свое усмотрение, если это потребуется с его точки зрения" - зісно ми НЕ підписали... це вже ні в який здоровий глузд не вкладалось!

Що маємо на сьогодні - жоден із шахраїв НЕ з'явився до слідчого на допит, Бужанська Ірина (яка брала в нас гроші) видалила сторінку. За вимогою Дніпровського суду НЕ надають ніякі документи.

Сором, що малий бізнес може дурити споживача і залишатись безкарним. :protest:
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 29.11.2018
Репутація: 0
Ребята. Осторожно. Ни в коем случае не заказывайте мебель у Мысько Евгения, тел. 050-317-06-97, Wood Master. Настоящие кидалово. Заказывал у него стенку под в гостиную.Делал по срокам три месяца, хотя в договоре стоял строк один месяц.С Евгением оговаривали совсем другую стенку, а когда доставили, оказалась некачественная и дешевая.Когда устанавливали ошибочно наделали ненужных ). Когда устанавливали в стенке и стене наделали много ненужных дырок(жалко ремонта и дорогих обой).Когда начал возмущаться, пообещали переделать. Через неделю привезли доску, которая имела другой оттенок. Мысько снова пообещал исправить все через неделю. Позвонив ему в строк, он отказался все исправлять, регламентируя, что у меня проблемы с глазами и ничего переделывать не собирается. Если где-то сведет с ним Вас судьба, обходите стороной мошенника Мысько Евгения
Вернуться к началу
Повідомлень: 20
Реєстрація: 15.02.2017
Репутація: 0
Добрый день!
Хочу тоже рассказать об одном халтурщике - Десык Александр, телефон - (050)218-22-33, номер счета в Приватбанке на который предлагает оплатить: 5168757346441340. У него заказывали шкаф и прихожую.

Делал он шкаф и прихожую месяц. Когда устанавливали, не установил цепочки на двери (чтобы двери о стены не бились), не установил полочку. Попросил заплатить остаток и пообещал доделать работу в понедельник. Когда пришел домой с работы, оказалось что половина полочек шатается, а через месяц и часть пуш-ап открывателей перестала нормально работать. Обещания доделать работу в понедельник ждал месяц, на звонки сначала отвечал и кормил завтраками, потом трубку перестал брать и перестал отвечать. Решил просто отморозиться.

Но пока он деньги не получит, поет соловьем, что мол зачем Вам договор, если что-то не так, то доделаю-переделаю, та я же не обманываю. Набирает много заказов, и потом затягивает сроки. Как понял с его разговоров у него постоянно возникают вопросы с заказчиками по задержкам заказов.

Не рекомендую с ним связываться. Если что-то у него заказали отдавайте вторую часть, когда все абсолютно сделано, иначе он ничего доделывать не будет. Если мебель через месяц поломается будете все исправлять за свой счет.
Screenshot_20181221-115434.png
Screenshot_20181221-115410.png
Screenshot_20181221-115400.png
Screenshot_20181221-115338.png
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 19.01.2019
Репутація: 0
Горе-перетяжка мебели в Запорожье (0631313974). Заказ выполнили не в оговоренные сроки(5дней) , а через два месяца ! Качество выполнения оказалось на ужасном уровне ! Внутрь изделия вместо качественных новых материалов поставили поролон б/у и какую-то старую вату !
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 25.07.2015
Репутація: 0
НЕ заказывайте у Woodsystems мебель! Основные проблемы, с которыми мы столкнулись разместив заказ на корпусную мебель у Woodsystems:
1. Изначальный обман заказчиков о возможностях фирмы.
2. Плохое качество мебели.
3. Нарушение всех сроков изготовления.
4. Завышенная стоимость мебели (на 25-30%) по сравнению с реальными производствами.
5. Безграмотные, изматывающие заказчика, бизнес-процессы внутри компании.
6. Открытое хамство и вопиющая непорядочность руководства.
7. Покупка положительных отзывов.
Обязательно внимательно читайте договор! Там сразу прописано, что вы потенциальный «потерпевший»!
Ищите отрицательные отзывы во всех гугл и обязательно в Google! Пока это единственный не продающийся источник информации!
Это не « мебельная мастерская». Там нет производства! Там только красивые фото и все! Искала среди киевских производителей корпусной мебели классных, а нашла этих шарлатанов по их фоточкам!
Вы хотите, чтобы мебель вам изготовили качественно и в срок? БЕГИТЕ! Вам точно не в «WOODSYSTEMS».
Здесь могут сделать качественно только фотографии криво-косо собранной мебели.
Никакого производства нет! Все заказывается на разных производствах, а монтируют, как умеют!
В октябре 2017 года, попала через поиск в Google обработанные в Фотошоп фотографий интерьеров на сайте в гугл «WOODSYSTEMS». Прочитала положительные отзывы ботов. Это была огромная ошибка - нас ждал впереди полтора года издевательств от « WOODSYSTEMS»!
СЕЙЧАС МАЙ 2019 ГОДА И Woodsystems до сих пор исправляет брак мебели. Директор крючков патологический врун!
Вернуться к началу
Повідомлень: 1
Реєстрація: 12.06.2019
Репутація: 0
Купил кухню в люкс-мобили. Привезли БРАК. После 3-месячной переделки, привезли снова БРАК.
Написав отзыв в Google, переименовывались в Lux-Mebel. Позорище!
Подал на эту шарашкину контору в СУД.
Скажите пожалуйста, как можно вести так бизнес? :faceoff:

Попросил IT-шников сделать сайт для описания моей истории: http://www.goremobili.com

Никогда и никому не порекомендую таких бессовестных мебельщиков.
Вернуться к началу
Пред.

Вернуться в Недобросовестные рабочие, строители, производителиdsf

 
цена: от 20 800 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от 28 450 грн./м2
тел: (044) 494 11 11
 
цена: от 47 707 грн/м2
тел: (044) 290 33 40
 
цена: от 73 718 грн./м2
тел: (044) 592 53 28
 
цена: от застройщика
тел: (044) 390 93 84
 
цена: от 25 000 грн./м2
тел: (044) 391 77 77
 
цена: от 16 500 грн./м2
тел: (044) 353 02 02
 
цена: от 21 128 грн/⁠⁠⁠м2
тел: (044) 379 46 97