Подать объявление

Киевскую набережную хотят раздерибанить на кв. метры

08 сен 2006 07:43
Развлекательные центры, гостиницы, кафе, рестораны, офисы и жилье - вот что появится в Киеве прямо над Днепром.

Читать дальше >>
08 сен 2006 07:43
Це жахливо. Я корінна киянка. І мені страшно за те як останнім часом плюндрується наш Київ, наша гордість, місто-сад. Я сподівалася що хоча б з приходом до влади Черновецького щось зміниться. Адже він толковий. Якщо треба щось будувати хай забудовують околиці м. Вишневе, Бориспіль, Бровари. Інколи здається, що все це робиться навмисне для того щоб знівелювати обличчя Києва, щоб наша столиця стала (не дай Боже) одним з безликих мегаполісів таких як Нью-Йорк та інші. Я кожен день їду через Дніпро на роботу і не перестаю милуватися краєвидом зелене буяння та золоті верхівки. Це надзвичайно. Якщо, я буду бачити скляні монстри, пластик, хромований метал та інші "дарунки цивілізації" в мене почнеться депресія. Я цього не витримаю. Я живу в Києві з народження і не хочу втрачати свою маленьку Батьківщину.
08 сен 2006 07:52
2 Мах не смеши мои тапки))
09 сен 2006 00:42
Мах вам треба лікуватися )
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx