ЖК "Сімейний", Струмівка, вул. Андріївська

Обговорення новобудов у Луцьку, відгуки о забудовниках.
Новостройки Луцка. Обсуждение, отзывы по застройщикам.

Ответить
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Репутація: 273
18108.jpg

Житловий комплекс "Сімейний"
Струмівка, вул. Андріївська
Термін здачі: 4 кв. 2017
щойно зареєструвався
Репутація: 0
Хочу залишити відгук, можливо він буде для когось корисним. Ми з чоловіком - молода сім'я і нарешті вирішили купувати квартиру. Грошей у нас небагато, тому вибирали довго і ретельно . Напевно все в Луцьку подивилися. Але все не подобалося, то дорого, то видно, що неякісно ... Та й жити у висотці, де навіть неба не видно зовсім - не хотілося ((((Потім чоловікові на роботі порадили подивитися Сімейну Фортецю, в Струмівці. Я спочатку була категорично проти передмістя, розглядали тільки Луцьк. Але все-таки вирішили на вихідних з'їздити, подивитися. Я була здивована! Це зовсім недалеко від міста, як здається! Нас зустріла люб'язна менеджер і провела детальну екскурсію по ЖК.
Дуже цікаво все розповідають, такого підходу немає ні у одного забудовника. Скажу чесно, я мріяла про двокімнатну квартиру, але реально по грошах ми потягнули б тільки однушку. В Сімейній Фортеці зручно, що відразу можна подивитися вживу квартиру, навіть якщо будинок ще будується - є здані будинки. Двокімнатних в готових будинках у них вже немає - все продано. Це мене дуже засмутило. Розглянули однокімнатні - гарне наповнення, впринципі, практично -відразу можна заїхати і поступово робити ремонт, тому що наповнення квартир, напевно, максимальне з того, що ми бачили (стяжка, штукатурка, електрика, тепла підлога, котел, навіть сигналізація!) Я все ніяк не могла зрозуміти яка квартира підходить нам ... і тут спасибі! допомогла менеджер з відділу продажів! Вона порадила для нас найбільшу однушку, 47 квадратів, яку потім, коли з'являться дітки, ми зможемо перепланувати в двокімнатну! Те, про що я мріяла! Звичайно через квадратури ціна вийшла трохи більша, ніж ми розраховували, але і тут пощастило! Забудовник дає розстрочку на 3 роки без % при 70% першого внеску. Ми і не помітимо цього щомісячного платежу, зате тепер будемо жити в просторій квартирі і спокійно робити ремонт. Район тихий, повітря свіже, краса!
Єдине не дуже розвинена поки інфраструктура.
Але Струмівка зараз активно забудовується. Думаю скоро тут буде поруч і школа, і садок, і лікарня і все-все-все. Спасибі Сімейній Фортеці, що втілили нашу мрію в життя =) рекомендую :yes:
Ответить

Вернуться в Новобудови Луцька

dsf

цена: от 19 278 грн./м2
тел: (044) 379 46 97

цена: от застройщика
тел: (044) 390 40 40

цена: от 18 673 грн./м2
тел: (044) 379 46 97

цена: от 29 407 грн./м2
тел: (044) 290 73 55

цена: от застройщика