Подать объявление

ЖК Millennium State | Миллениум | Буча, ул. Ивана Кожедуба, 3А

ЗастройщикR-BUILDING
Сдача ЖК2017 - 2023 г.
Планировки
от 22 400 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
132из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 32.
2/6%
6/19%
4/13%
12/38%
8/25%
1. . .2022. . .36
03 июль 2019 20:07
Цитата "Serg2018":
Рух є. Я так розумію що сили розпорошуються ще й на дорогу. І мабуть на школу потрібно буде. Хоча було б непогано саме по будинкам темпи покращити))
"Розпорошувать сили" не можуть в принципі, якщо Ви про будівельні. Бо кладуть дорогу інші підрядник, інші кладуть цеглу. Про гроші, то дорога будується взамін пайових внесків. Тобто забудовник або віддає місту кв.м. або дорогу будує.. Спекулювати на цьому не варто, чи виправдовувати затримку.
05 июль 2019 12:16
Хочу почути достовірну інформацію від забудовника, чому 3 місяці заморожена секція Д ???
05 июль 2019 13:53
Новий фотозвіт щодо стану будівництва ЖК Millennium State.
Станом на 05.07.2019

В секції А
- йде цегляна кладка 9 поверху

В Секції Б
- завершується видача ключів

В Секції В
- триває підготовка до видачі ключів

В Секції Г
- монтаж облицювальної плитки в коридорах
- фасадні роботи

В Секції Д
- завершено цегляну кладку перегородок у підвалі

В Секції 4Д
- йде цегляна кладка 1 поверху

По вул. Назарія Яремчука ведуться земляні роботи з улаштування дороги.
08 июль 2019 09:39
Фото №2 настільки давнє, що на ньому ще навіть немає встановленого 2-го крана)) Дкяуємо за "оперативну" інформацію.
11 июль 2019 21:01
15 июль 2019 10:59
Купував квартиру наприкiнцi 2018 року забудовник казав до скоро отримаю документи на квартиру. Досі не отримав документи і коммунiкації не пiдлючили. Забудовник прикожнвй зустрiчі каже нову дату. Може комусь вiдомо що вiдбуваеться насправді, в чому причина? Знайомий казав, що мiсцева журналiстка писала Про те що Мiлленiум взагалі пiдлягае знесенню . Я вже не знаю в що вiрити і коли вже вирiшаться ці проблеми з отриманням документiв
15 июль 2019 16:21
Де саме була така інформація? Які джерела??? Зараз нагадує: "Одна баба на ринку казала..."
15 июль 2019 17:05
В секции Б есть свет и вода, газа пока нет, но надеюсь же будет. Документы пока не понятно, надо узнать на каком этапе.
15 июль 2019 17:15
Бажано побачити відповідь забудовника, адже попередній термін видачі документів -15 липня???!!!
16 июль 2019 15:00
Цікавить питання,хто завіряв попередній договір у нотаріуса?буду рада знайомству з сусідами -секція 4Д
19 июль 2019 09:06
Здравствуйте, я из 4Д. Нет не заверяли.
Кто владеет информацией, что со сдачей? Ключи получают, а что с документами? В чем проблема?
19 июль 2019 15:11
Цитата "Kirill... ":
Купував квартиру наприкiнцi 2018 року забудовник казав до скоро отримаю документи на квартиру. Досі не отримав документи і коммунiкації не пiдлючили. Забудовник прикожнвй зустрiчі каже нову дату. Може комусь вiдомо що вiдбуваеться насправді, в чому причина? Знайомий казав, що мiсцева журналiстка писала Про те що Мiлленiум взагалі пiдлягае знесенню . Я вже не знаю в що вiрити і коли вже вирiшаться ці проблеми з отриманням документiв


Шановні інвестори!

Компанія R-building напрацьовувала репутацію не один рік. За 6 років на ринку України девелопер успішно здав у експлуатацію всі свої проекти й завжди відповідально ставився до ходу будівництва та довіри своїх клієнтів.

Офіційно повідомляємо — почуті Вами коментарі журналістки не відповідають дійсності.

Ми закликаємо вас довіряти фактам, а не сумнівній інформації із соціальних мереж. Вона може не просто не відповідати дійсності, а й надходити від конкурентів. А Ви ненавмисно можете стати ланкою її розповсюдження.

Якщо до Вас надійшла неперевірена інформація, просимо спершу звертатися до відділу продажу та перевіряти почуте. Також нагадуємо, що якщо у Вас виникли запитання, які потребують офіційного підтвердження — Ви завжди можете звернутись до нашого відділу продажу. Ми відкриті до діалогу!

Ми раді, що Ви з нами!
19 июль 2019 15:27
Все ж таки необхідно почути відповідь, коли почнеться видача документів на житло?!
21 июль 2019 23:27
Доброй ночи, касаемо документов права собственности, правда есть небольшая затяжка, но вскоре мы исправимся. Хочу напомнить что ранее наша компания выдавала все документы даже раньше заявленных сроков. В связи с изменением в нормах строительства и сдачи в эксплуатацию, стала необходимость пересогласовывать абсолютно все документы, что в свою очередь потянуло немало времени. Люди уже зашли на ремонты в первые секции, параллельно дожидаясь права собственности. Хочу всех успокоить и сказать что они 100 проц. будут в ближайшем времени, работы выполняет подрядная организация, мы с ней постоянно в контакте и в курсе всего происходящего, во многих структурах пертурбации и порой приходится подождать. Касаемо сроков сдачи А Г секции мы уже ранее сообщали, работа идёт, планируем до НГ успеть под сдачу, компания и правда выполняет параллельно большой социальный кусок работы, это и строительство бульвара, строительство нового корпуса школы, также конкретно наша компания также проложила абсолютно все сети касаемо воды и канализации на весь микрорайон, профинансировала строительство станции обезжелезивание воды, затянула ГАЗ уже на все потребности комплекса до последней секции, потому может эти роботы не видно, но они есть и они очень важные для функционала комплекса. Имею надежду что хоть и с небольшими неудобствами в сроках, вы будете абсолютно довольны результатом и не пожалеете в своём выборе, так как я и моя команда трудимся на свой авторитет, и честность в отношениях ставим на первые места. Спасибо за терпение, будем радовать вас все больше новыми фотоотчетами и выполненными работами со строительства.
22 июль 2019 03:23
Дякую за відповідь!
26 июль 2019 07:03
Шановний забудовник. А ви не розглядали способи цивілізувати встановлення кондиціонерів, як наприклад це зробили в Контитненті. Оці коробки, які мостять кому куди в голову збреде руйнуючи цим красивий фасад будинку це якийсь жах. А ці шланги, які стричать в усі боки на довільну відстань і з яких буде капати і литися на голови? Може зобовязати вішати в одному місці і закривати їх решітко. в колір фасаду? А трубки виводити в якусь центральну сточну трубу?
29 июль 2019 09:59
Доброго дня!

Монтаж кондиціонерів на фасаді будинку узгоджується з ТОВ "Буча Комфорт Сервіс".
31 июль 2019 11:02
Цитата "Serg2018":
Шановний забудовник. А ви не розглядали способи цивілізувати встановлення кондиціонерів, як наприклад це зробили в Контитненті. Оці коробки, які мостять кому куди в голову збреде руйнуючи цим красивий фасад будинку це якийсь жах. А ці шланги, які стричать в усі боки на довільну відстань і з яких буде капати і литися на голови? Може зобовязати вішати в одному місці і закривати їх решітко. в колір фасаду? А трубки виводити в якусь центральну сточну трубу?


в акте приема/передачи квартиры который подписывает инвестор при получении ключей все написано... с кем согласовывать и где можно устанавливать.
01 авг 2019 06:31

Місцевий житель зняв відео райончика. Добре видно Міленіум.

04 авг 2019 03:55
М-м да. По видео, секции Д и 4Д стоят и не шевелятся 🙁
Буду на стройке в 10х числах, может кого-то ,что-то интересует могу посмотреть.
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .2022. . .36
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее