Подать объявление

ЖК Ярославичи-2 | ДБК-Житлобуд | Вышгород, ул. Кургузова

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
от 14 750 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 73.
10/14%
2/3%
16/22%
31/42%
14/19%
234. . .113
25 окт 2016 20:19

Отзывы о жилом комплексе


Обзор от Domik.ua в котором упоминается ЖК:


Жилой комплекс Ярославичи-2
Вышгород, ул. Кургузова, 11а (строительный)
Застройщик: ДБК-Житлобуд

1 дом: 3 кв. 2018
2 дом: 1 кв. 2019
3 дом: 1 кв. 2019
4 дом: 4 кв. 2019

Домов: 4
Этажность: 22-25
Технология: панельные
Высота стен: 2.7
Отопление: централизованное


25 окт 2016 21:37
Расположение будущего ЖК хорошее. Ждем цены.
26 окт 2016 12:19
Думаю порядка 12-13 тыс за однушку будет :smoke:
26 окт 2016 15:10
Це біля 3 школи?? Сайт ЖК є???
26 окт 2016 16:52
Никто еще в отдел продаж не звонил?
26 окт 2016 17:34
Фото со стройплощадки
Первый дом пошел:

27 окт 2016 06:52
Дивився загальний план, так там місця для авто ще менше ніж у Ярославичах, та і загальна площа мінімальна з перепадами висот, а поверховість більша.



Відчуваю, що в Вишгороді жити через кілька років буде просто неможливо. Треба будувати ще один виїзд на Богатирську з вул. Кургузова між гаражами, а то буде ще один філіал пекла.
27 окт 2016 08:35
Цитата "Modelism":
Дивився загальний план, так там місця для авто ще менше ніж у Ярославичах, та і загальна площа мінімальна з перепадами висот, а поверховість більша.
[attachment=0]kurguzova-11a-genplan-dlya-saytu-2016-09-24.jpg[/attachment]


Відчуваю, що в Вишгороді жити через кілька років буде просто неможливо. Треба будувати ще один виїзд на Богатирську з вул. Кургузова між гаражами, а то буде ще один філіал пекла.


Якщо Ви не звернули увагу, на цій схемі що Ви виклали зліва від другого будинку є споруда. Там дуже-дуже дрібним шрифтом написано "Механізований гараж 300 авто".
Якщо він дійсно буде збудований, то проблема з парковкою для цього комплексу(на відміну від Ярославичів) буде вирішена.
27 окт 2016 11:43
Цитата "Sen_Paul":

Якщо Ви не звернули увагу, на цій схемі що Ви виклали зліва від другого будинку є споруда. Там дуже-дуже дрібним шрифтом написано "Механізований гараж 300 авто".
Якщо він дійсно буде збудований, то проблема з парковкою для цього комплексу(на відміну від Ярославичів) буде вирішена.


Як в рекламі, "Так, авжеж, а в цей час маленьке звірятко загортає шоколадку".

Ніде такого ще навіть в Києві нема, а у Вишгороді буде, та ще й безкоштовно. Бо за 150-200 тис грн за місце вони у Вишгороді нафіг нікому не потрібні, не тей контингент. :winky:
07 ноя 2016 08:26
Цитата "Artem 777":
Никто еще в отдел продаж не звонил?

Самому стало интересно, почему нет даже паспорта строительного обьекта? И позвонил на прошлой неделе в ОП.
Но без результата! Как обычно - никто ничего не знает, такое впечатление, что я не по адресу обратился 6-) Сказали мониторить сайт.
Может еще какая информация будет - делитесь, спасибо.
08 ноя 2016 16:34
На сайті будинок в категорії "проектується". Може, готують документи, щоб в порядку були. Поки підготують - доженуть останні поверхи і заломлять ціну, що аж... :oh:

Але будується швидко, як завжди, в принципі. :super:
11 ноя 2016 15:05
Никто не был возле стройки? Как там дела?
11 ноя 2016 18:53
с окна видно стройка идет уже выше на 2 этажа 9 этажек наверное этаж 6 строят. звонила сегодня,не знают пока ничего :notsure:
12 ноя 2016 16:26
Гулял сегодня возле стройки. На вид немного буксует строительство. С последнего визита прогресс не такой значительный. По одной секции начали 7й этаж строить, по второй только цокольный этаж.
12 ноя 2016 18:56
Цитата "Sen_Paul":
Гулял сегодня возле стройки. На вид немного буксует строительство. С последнего визита прогресс не такой значительный. По одной секции начали 7й этаж строить, по второй только цокольный этаж.
[attachment=0]20161112_133429.jpg[/attachment]
[attachment=1]20161112_134140.jpg[/attachment]
[attachment=2]20161112_140000.jpg[/attachment]


От у цій секції якраз найцікавіші планування, імхо.
12 ноя 2016 19:28
Цитата "Vladocaster":


От у цій секції якраз найцікавіші планування, імхо.


А де це Ви планування нарили? Поділіться).
12 ноя 2016 22:32
В секції,що будується,6 1к і 1 2шка!ДБК вирішили "шанхай" збудувати,1 кімнатні,самі ходові квартири!
13 ноя 2016 08:51
Цитата "Sen_Paul":


А де це Ви планування нарили? Поділіться).


Я просто знайшов таку ж секцію в ЖК "Акцент". На схемах ЖК, що в цій темі, видно контури квартир. Секції всі плюс-мінус типові й однакові. Є секції точно такі ж, як і я Ярославичах. Тому знайти планування такої ж секці ї взагалі не проблема. Наприклад, ось тут

Але так, справді, здебільшого в комплексі будуть однокімнатні квартири, що не дуже добре через потенційну кількість сімей, що житимуть тут. Ну, але то таке.

Більше цікавить паркінг
14 ноя 2016 09:26
Цитата "Vladocaster":


Я просто знайшов таку ж секцію в ЖК "Акцент". На схемах ЖК, що в цій темі, видно контури квартир. Секції всі плюс-мінус типові й однакові. Є секції точно такі ж, як і я Ярославичах. Тому знайти планування такої ж секці ї взагалі не проблема. Наприклад, ось тут

Але так, справді, здебільшого в комплексі будуть однокімнатні квартири, що не дуже добре через потенційну кількість сімей, що житимуть тут. Ну, але то таке.

Більше цікавить паркінг


Да, реально такая же секция. И на проспекте науки 58 тоже кажется были такие же планировки.
А та, которая в этом доме вторая строится, нигде не находили? Я такой не нашел. Будет по идее пилотный проект!
14 ноя 2016 11:54
Цитата "Vladocaster":


Я просто знайшов таку ж секцію в ЖК "Акцент". На схемах ЖК, що в цій темі, видно контури квартир. Секції всі плюс-мінус типові й однакові. Є секції точно такі ж, як і я Ярославичах. Тому знайти планування такої ж секці ї взагалі не проблема. Наприклад, ось тут

Але так, справді, здебільшого в комплексі будуть однокімнатні квартири, що не дуже добре через потенційну кількість сімей, що житимуть тут. Ну, але то таке.

Більше цікавить паркінг

Большие сомнения на счет паркинга, тем более в эконом-жилье. На сайте ДБК написано, в разделе паркинг - гостевой.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
234. . .113
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx