Подать объявление

ЖК Рідне Місто | Спецжитлофонд, Обрій | вул. Качалова, 40

ЗастройщикСпецжитлофонд
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 114.
17/15%
17/15%
27/24%
23/20%
30/26%
1. . .180182. . .184
08 окт 2020 14:16
А я не проти, щоб Руслан був, у майбутньому, головою ОСББ, а не Коля " почесний строїтєль" нашого будинку.

А я против, что люди сами решают что их выбрали. Если Руслан будет главой осбб то я комуналку платить не буду этим людям.
09 окт 2020 08:12
Тут как бы еще никто толком не решил будет ли вообще у нас осбб...
Да и решать сейчас этот вопрос - все равно, что делить шкуру неубитого медведя.
09 окт 2020 09:55
Документов нет на право собственности и ближайших пару лет я думаю точно не будет, поэтому какие вообще могут быть разговоры про ОСББ?
11 окт 2020 07:47
Есть у кого-то информация по электрификации дома? Краем уха услышал что очень мало выделили и с пересчетом на каждую квартиру то это максимум 1 чайник.
Кто-то что-то об этом знает?
11 окт 2020 14:39
Здравствуйте! В квартиру завели три фазы и 380 вольт. При покупке техники надо учитывать мощность, запас ее ограничен.
12 окт 2020 09:32
Цитата "InNik":
Здравствуйте! В квартиру завели три фазы и 380 вольт. При покупке техники надо учитывать мощность, запас ее ограничен.

Розетки в квартире трехфазые ? Надо покупать трехфазное оборудование (холодильник, телевизор, эл.плиту и т.д.) ? Это первый случай в истории. Скиньте фото, пожалуйста.
13 окт 2020 19:35
Що за дурниці? В квартиру заведено три фази на 380 вольт, але це не означає, що і чайник, й холодильник мають бути трифазні. Кожна окрема фаза - це 220 вольт. Це вчать в школі на фізиці класі так у восьмому.
Виділена потужність на квартиру - близько 12кВт, по 4кВт на фазу, тому потужні споживачі бажано розкидати по окремих фазах.
Але головна проблема не в цьому, а у тому, що на даний час весь будинок, з ліфтами, комерційними й технічними приміщеннями, МЗК та прилеглою територією живиться від тимчасового трансформатора, який розрахований на потужність лише 300кВА(кВт). От і порахуйте, скільки на кожну з 408-ми квартир зараз потужності припадає, і чи хоч на чайник вистачить (який, до речі, споживає в середньому 2кВт)
14 окт 2020 14:21
Цитата "LegoLedy":
Що за дурниці? В квартиру заведено три фази на 380 вольт, але це не означає, що і чайник, й холодильник мають бути трифазні. Кожна окрема фаза - це 220 вольт. Це вчать в школі на фізиці класі так у восьмому.
Виділена потужність на квартиру - близько 12кВт, по 4кВт на фазу, тому потужні споживачі бажано розкидати по окремих фазах.
Але головна проблема не в цьому, а у тому, що на даний час весь будинок, з ліфтами, комерційними й технічними приміщеннями, МЗК та прилеглою територією живиться від тимчасового трансформатора, який розрахований на потужність лише 300кВА(кВт). От і порахуйте, скільки на кожну з 408-ми квартир зараз потужності припадає, і чи хоч на чайник вистачить (який, до речі, споживає в середньому 2кВт)

Лічильник електроенергії повинен бути трифазний в такому випадку. Можна фото ?
14 окт 2020 20:05
Я так розумію, що ви не інвестор даного будівництва й зайшли просто пару коментарів вставити?
Квартирні лічильники в будинку трифазні - GAMA 300 G3Y. Сфоткати їх у щитках досить проблематично, бо освітлення не супер і через те віконечко фотки відповідні.
Щось форум не дає завантажити фото, а посилання на сторонні ресурси заборонені правилами, тож доведеться мені на слово повітрити
15 окт 2020 04:36
Ну що зрозуміли, що нічого ви без одного важливого активіста не зробите? Перший вийшов на Непопа, організував зустріч з ним. Впливав через депутатів на Непопа та Шарія. Тільки перестав втручатися пів року активіст, як ви кажете "почесний строїтель" нашего дома, без нього вам навіть будинок не здали до виборів. Тепер старайтеся самі, але діла без "почесного строїтеля" у інвесторів не буде!
15 окт 2020 08:47
Я так розумію, що ви не інвестор даного будівництва й зайшли просто пару коментарів вставити?
Квартирні лічильники в будинку трифазні - GAMA 300 G3Y. Сфоткати їх у щитках досить проблематично, бо освітлення не супер і через те віконечко фотки відповідні.
Щось форум не дає завантажити фото, а посилання на сторонні ресурси заборонені правилами, тож доведеться мені на слово повітрити

Доброго дня ! Я не інвестор даного ЖК, Ви праві. Даний тип лічильника може застосовуватись і у однофазній мережі, він багатотарифний, є функція програмування, двонаправлений і дає змогу дистанційного зняття показників, формувати протокол почасового споживання електроенергії, фіксує як активну, так і реактивну енергію.З цим розібрались. Я допускаю, що і в квартиру може зайти три фази, але у випадку підключення обладнання, що їх потребує, наприклад електрокотел для опалення та ГВП. В іншому випадку виникне т.з. перекіс фаз, що призведе до відключення електромережі будинку, але це ще не страшно.Коли виникне коротке замикання, пожежні не встигнуть загасити, лікарі не встигнуть врятувати. Ввести в експлуатацію такий будинок неможливо в такому випадку.Зайшов на форум, щоб звернути увагу інвесторів на можливі проблеми, які можливо вирішити, щоб наблизити щасливу мить - тільки для цього, а не щоб "вставити". Удачі !
15 окт 2020 18:37
А який сенс забудовнику ставити мінімум вдвічі дорожчий трифазний лічильник, якщо лінія в квартиру однофазна? Це економічно не вигідно. Будьте певні, в квартирі теж три фази, бо і автомат у щитку коридора, і ввідний автомат в квартирі - триполюсні.
Щодо перекосу фаз. Якщо кожен буде навантажувати фази на власний розсуд, то шанс суттєвого перевантаження однієї з фаз не більший, ніж при однофазному живленні квартир такого ж будинку. За рахунок масовості. Три фази в квартирах новобудов - це не прецедент на даному будівництві, а досвід, який практикують вже давно і на багатьох об'єктах. Поцікавтесь.
Щодо пожежних та лікарів. За умови якісного виконання робіт правильними проводами та використання відповідної захисної апаратури все працюватиме й буде абсолютно безпечним. А з дурною головою можна горя накоїти й однією фазою, що ні пожежні не допоможуть, ні лікарі не врятують.
16 окт 2020 08:31
Дуже дивно що багато правильних ініціатив, які планують інвестори для здачі будинку- не відбуваються. Так як інформація від тих хто нібито очолює інвесторів (Максим та Ірина) надходить до Непопа та Шарія. Наприклад Ірина може організувати, але не організовує з лютого ні одного та й перед виборами не хоче. Та й каже - ми що "безпредельщики"?
16 окт 2020 13:08
Здравствуйте! В квартиру завели три фазы и 380 вольт. При покупке техники надо учитывать мощность, запас ее ограничен.

Напряжение в сети в квартире 220вольт., никаких 380вольт никто на заводит в жилые квартиры,нет необходимости в этом.
16 окт 2020 13:51
Bass Pro, візьміть звичайнісінький тестер і поміряйте напругу між полюсами ввідного автомата у вашій квартирі (Ви ж наче інвестор цього будівництва). Будьте певні, вашому здивуванню не буде меж :wow:
16 окт 2020 17:06
Що за дурниці? В квартиру заведено три фази на 380 вольт, але це не означає, що і чайник, й холодильник мають бути трифазні. Кожна окрема фаза - це 220 вольт. Це вчать в школі на фізиці класі так у восьмому.
Виділена потужність на квартиру - близько 12кВт, по 4кВт на фазу, тому потужні споживачі бажано розкидати по окремих фазах.
Але головна проблема не в цьому, а у тому, що на даний час весь будинок, з ліфтами, комерційними й технічними приміщеннями, МЗК та прилеглою територією живиться від тимчасового трансформатора, який розрахований на потужність лише 300кВА(кВт). От і порахуйте, скільки на кожну з 408-ми квартир зараз потужності припадає, і чи хоч на чайник вистачить (який, до речі, споживає в середньому 2кВт)
Один из всех . Третья секция, второй этаж.
16 окт 2020 17:51
Bass Pro, візьміть звичайнісінький тестер і поміряйте напругу між полюсами ввідного автомата у вашій квартирі (Ви ж наче інвестор цього будівництва). Будьте певні, вашому здивуванню не буде меж

Доброго вечора ! Я хоч і не інвестор, а теж хочу здивуватись. Назвіть, що показав тестер, будь ласка. І ще одне питання - хто розведе електричні проводи в квартирі до кожної розетки і вимикача ? Забудовник чи інвестор ? Дякую за відповідь.
17 окт 2020 06:56
Вище вже завантажили фото лічильника. Чудово видно, що він трифазний.
Забудовник повноцінну розводку виконує лише в соціальних квартирах, де й ремонт робить одразу. У всіх інших - лише ввід.

В щитку лише один ввідний автомат, а точніше рубильник (вимикач на три полюси)

Особисто я не можу нічого поміряти, бо електрика у мене ще не ввімкнена. Але те, що там три фази - жодних сумнівів не маю. А хто не вірить, нехай поміряє між полюсами ввідного автомата і викладе сюди фото.
Розводка від забудовника
Щиток в квартирі
21 окт 2020 16:25
Что с лифтами? Запустили их?
А то ключи взял, а толку, если пешком на 12 ходить)
22 окт 2020 08:21
Что с лифтами? Запустили их?
А то ключи взял, а толку, если пешком на 12 ходить)



Созванивался вчера с Александром (который ключами ведает). Сказал, что обещают запуск со дня на день, но пока нет(
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .180182. . .184
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее