Подать объявление

ЖК Милые квартиры | с. Мила, ул. Комарова

ЗастройщикЖСК Строительное объединение - 3
Сдача ЖК2012 - 2025 г.
Планировки
от 14 100 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
124из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 15.
2/13%
4/27%
4/27%
4/27%
1/7%
234. . .9
11 апр 2013 10:13

Отзывы о жилом комплексе


Обзор от Domik.ua в котором упоминается ЖК "Милые квартиры":
Как живется в ЖК «Милые квартиры»: обзор и отзывы жильцов
ТОП-3 самых доступных по цене новостроек экономкласса Киевской области
ТОП-5 самых доступных по цене новостроек Киевской области

Архив акций и новости:
Распродажа готового жилья в ЖК «Милые квартиры»
Мартовские скидки до 15% в ЖК «Милые квартиры»
Акция! Праздничные подарки от ЖК «Милые квартиры»




Жилой комплекс Милые квартиры
Киевская обл, с. Мила, ул. Комарова, 38, 40 А/1, 40 Б/1

5 дом: 2 кв. 2019
6 дом: 4 кв. 2019
7 дом: 4 кв. 2021
8 дом: 3 кв. 2022
9 дом: 3 кв. 2024

Жилой комплекс "Милые квартиры" находится в живописном селе Милая, Киево-Святошинского района. 15 минутах от ближайшего метро, выкупленная в собственность кооператива земля. Дома из красного кирпича, толщина стен 500 мм. Экологически чистое место. Невысокие коммунальные платежи. Большая придомовая территория. Рассрочка от застройщика.
11 апр 2013 10:14

3 очередь
23 авг 2013 00:16
Т.е. здесь ты становишся полноправным владельцем?! где то я видел что то типа "...после покупки идем и оформляем квартиру как собственность.."
11 янв 2014 14:26
комплекс сдан
24 июль 2014 07:09
подскажите кто застройщик?
17 май 2016 19:00
Було б добре почути тут відгуки власників житла у цих будинках...
Конкретно цікавить:
1) "+" та "-" такого поняття, як обслуговуючий кооператив;
2) зручність доїзду громадським транспортом (час його роботи + вартість);
3) думки щодо інфраструктури;
4) якість самого житла: у якому вигляді здається і т. п.
22 июнь 2016 23:11
Трохи фото з першої поїздки до Мили.
Будинок по вулиці Комарова, 38.
23 июнь 2016 00:16
Досить своєрідний комплекс, або ж правильніше - 2 комплекси: 3 будинка - по вулиці Комарова, та 6 + дитячий садок - по Спортивній, з яких 1 (Спортивна, 18) вже введений в експлуатацію.

Про "+":
- чудова транспортна доступність - "мільйон" приміських маршруток, вартість проїзду - 8 грн., відправлення в Києві - від м. "Нивки" та м. "Житомирська" (щоправда, знайшлася така, водій якої сказав, що до Мили не бере), до метро можна доїхати за 20 хв. (наш з дружиною рекорд - 10 хв. до метро "Житомирська" п'ятничного вечора (виїхали о 22.10));
- в реальності будинки виглядають дещо краще, аніж на фото;
- великі вікна - світлі квартири;
- є непогані планування, зокрема, просторі 1-к. та 2-к. квартири;
- можна, наскільки я розумію, на верхніх поверхах створити 3-рівневу квартиру;
- у квартирах є мінімальна електрика - по 1 лампочці, вимикачу та розетці у кожному приміщенні;
- встановлені 2-контурні газові котли Vaillant;
- ніби непогані вікна;
- ніби непогані вхідні двері до квартир;
- наявність відеонагляду у будинках по вулиці Комарова;
- може, призабутий у час домофонів та охорони, але простий і досить ефективний, як на мене, спосіб ускладнити доступ до будинку та хоч трохи убезпечити свої квартити - це замкнення вхідних дверей до під'їздів та на поверхах (відповідно, мешканці мають від цих дверей ключі);
- у найпершому будинку (вулиця Комарова, 38) розташована підстанція швидкої допомоги;
- там же ж є "Нова пошта";
- ніби зрозуміла схема придбання житла: вступ у ЖБК - викуп пая - оформлення права власності на квартиру (забудовник не наполягає на своєму нотаріусі і т. п.);
- у ЖК є досить активні мешканці, які впливають на фінансову складову проживання у ньому;
- є де відпочити (комплекси відпочинку);
- саме село - невелике, ЖК знаходиться у його північній - меншій - частині.

Тепер - про "-":
- будинки виглядають досить простувато, як, приміром, гуртожитки, що, вочевидь, може стати перепоною при продажу квартири;
- відсутні балкони (хоча є можливість виділити частину площі у кухні або кімнаті у якості лоджії або еркера);
- котли встановлюються вживані, хоча і німецькі;
- притяжну вентиляцію мусить забезпечувати ледь відчинене вікно (ручка розташована у діагональному положенні);
- необхідність самому монтувати систему опалення (хоча штроби для неї зроблені);
- будинок по Спортивній, 18, наразі стоїть у полі (хоча до нього вже прибудовується 5-ий будинок, а поруч підготовані колтовани під 6-ий та 7-ий будинки комплекса);
- будинки по вулиці Комарова розташовані поруч з автотрасою Київ - Чоп;
- оплата за електроенегрію - через ЖБК (тариф - 0,99 грн.);
- трохи нерівні дороги у дворі будинків по вулиці Комарова - вони викладені з плит;
- незважаючи на те, що у Милі є пара своїх магазинчиків, один з яких - ціловобовий, до найближчого мережевого супермаркета "АТБ" доведеться їхати у Стоянку (це між Милою та Києвом).

Особливість всіх будинків комплекса - розташування їх з Півночі на Південь (квартири, відповідно, "дивляться" на Схід та на Захід).
Газ у будинок по вулиці Спортивній, на момент написання цього коментаря, ще не запускався.
12 июль 2016 23:47
Будівництво будинка по вулиці Спортивній, 20.
27 июль 2016 20:47
Будинок по вулиці Спортивній, 18 - перший з, якщо можна так сказати, другої "лінії" ЖК "Милі квартири". Вже зданий, заселяється. Щоправда, газ до будинку і досі не дають - триває монтаж дахової газової котельні, яка буде подавати тепло у квартири-"студії".
У Милі - милі заходи Сонця.
13 ноя 2016 00:38
А ось і зима...
05 дек 2016 17:46
Газ вже підключили. Мабуть, пару місяців назад. Вже котел давно їсть газ і гріє квартиру на Спортивній, 18.
Давайте, купуйте квартири. Щоб поки я заселюсь, ви вже почали і закінчили ремонти :yes:
05 дек 2016 18:15
Ну, так ремонт - то вже таке, хто як може - так і робить...

А от з вартістю проїзда у транспорті коїться щось цікаве. Від суботи плата за нього виросла. У "Спецінтертранса" тепер від Києва до Мили - 9 грн. Цікаво, за що? Адже КП "Київпастранс" (373-й маршрут) зараз возить по... 8! А позаминулого тижня я їхав за 7...
Не менш цікава ситуація і з автобусами з Бишева (перевізник - з Макарова): дружина вранці платила 9 грн., а я ввечері - 8...
14 янв 2017 09:36
Що це за нова сіра будівля в Милій біля виїзду на трасу? Може, якийсь магазин?
14 янв 2017 13:59
"Фора" ніби має бути.
23 янв 2017 16:19
Так це дуже позитивна новина! Будемо чекати ) Дякую за інформацію.
04 фев 2017 11:36
Так, супермаркет що будується, це Фора. Вже є об*ява про набір працівників на роботу. На весні сподіваємось що уже працюватиме! :yes:
04 фев 2017 16:35
Позитивна новина про магази. :) Хоча зовні мені по стилю нагадував Novus.
Хотів запитати мешканців про інтернет і ДСО/приватні служби охорони. Чи все нормально, немає ніяких нарікань?
05 фев 2017 14:57
Так у Вас вже ж є тут квартира!
Цитата "F1sher":
Газ вже підключили. Мабуть, пару місяців назад. Вже котел давно їсть газ і гріє квартиру на Спортивній, 18.
Давайте, купуйте квартири. Щоб поки я заселюсь, ви вже почали і закінчили ремонти :yes:

Вам це все в офісі забудовника краще скажуть. Або ж Андрій Романович прямо тут на форумі ;)
Пр Інтернет лише знаю, що провайдери у наших будинках - різні: по вулиці Комарова - "Ньютелеком" з Гореничів, по вулиці Спортивній - вже інший. Стосовно нових будинків - не знаю, у першій "черзі" - користуватися можна, IPTV (плейлист від оператора) + YuoTube одночасно (на мінімальному тарифі) - нормально, проблеми бувають рідко (принаймні, ми застали 2, одну з них - цього тижня, і ось, схоже, щось було вчора чи сьогодні, бо довелося виключати і включати роутер, після цього дані стали отримуватися нормально), реагують хлопці швидко (доїжджають у межах 20 хв., принаймні, так було при підключенні), максимум Інтернет був відсутнім десь близько доби (ще перший випадок, минулого року).
Неодноразово бачив, як нашим двором проїжджала машина приватної служби охорони. У сусідній Капітанівці є поліцейська дільниця.
У нашому будинку є відеонагляд.
Цитата "F1sher":
Позитивна новина про магази. :) Хоча зовні мені по стилю нагадував Novus.

"Фори" теж витримані у сіро-зеленій кольоровій схемі.
06 фев 2017 06:34
Всем доброго дня. Кто-то может рассказать, какие на сегодняшний день тарифы в сданных домах (газ, свет, вода, другая коммуналка)?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
234. . .9
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx