Подать объявление

ЖК Creator City | Креатор-Буд | ул. Дегтяревская, 17-19

ЗастройщикКреатор-Буд
Сдача ЖК2021 - 2024 г.
Планировки
от 46 170 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
186из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 43.
2/5%
3/7%
9/21%
12/28%
17/40%
1. . .1820. . .26
15 май 2021 13:32
Підкажіть хто знає. Система кондиціонування, яку планують встановити, передбачає забір повітря з вулиці. Чи буде замкнута циркуляція повітря і треба буде вікна відкривати, щоб провітрити?


Це просто система централізованої "роздачі фреону".
Головні плюси - відсутність необідності довбати стіни вішаючи кондиціони і відсутність уродських блоків кондиціонерів ззовні в корзинах, які у нас досі всі вішають як в дикі 80ті у всьому світі))
Кондиціонувати повітрям із-зовні це дурна трата енергії. Кондиціонування - окремо, провітрювання - окремо))
Є звичайно дуже модні системи які періодично беруть повітря звідти, періодично ні, але тут явно буде не той випадок а лише магістраль фреону і промислові зовнішні блоки на даху десь.
Що вже дуже круто.

Питання лише щоб це таки було в реаліях)) Бо в договорі про це ні слова наприклад)
15 май 2021 14:38
Приятно наблюдать, что даже в субботу в 16.30 такое активное движение на стройке - работает кран, остекление окон, фасадные люльки на первом доме и экскаваторы, грузовики, бетоновозы на втором. Чувствуется желание застройщика сдавать объекты в срок. Всем здоровья и хороших выходных!
17 май 2021 17:45


Вот один момент тут я поддержу - гипсоплиты в качестве внутренних перегородок (не всех правда, зависит от планировки) - это реально было странное решение )) И ассоциируется в мозгу с "бизнес" классом примерно так же, как потолки 2.7 высотой в первой Поетике)) Но пока нет стандартов и вообще каких либо "обязанностей" у застройщика - будет продолжаться такая каша. У каждого свой "бизнес" и свои "ноу хау" для экономии. Главное - трезво их понимать и делать выводы, а не включать режим "верующего" и орать что черное это белое))
Кстати на момент когда я смотрел - ничего о воде уже небыло. Заявлена централизированная разводка под блоки кондеров (Аллилуя, наконец то у нас начинают думать о том, чтобы убрать идиотские корзины под кондеры, то что весь мир сделал в 90х), которая в договоре впрочем не фигурирует, так что тут реально интересно что будет на выходе))

Мне лично эти перегородки было узнать только плюсом, я их оставлять не планирую, у меня планы менять планировку. Но интересно как они будут вести себя у тех, кто их оставит. Хотя по факту их толщина очень близка к "четверти кирпича", которыми делают перегородки по стандартну много где, не удивлюсь если разница будет почти нулевая, кроме способности навешивать на них что либо.

Но что порадовало и в КС и в Поетике - минуса ни там ни там в офисе не скрывали, да, поют свои сейлз питчи про радостные "плюсы", но разговоры о явных экономиях вести можно. В отличии от кучи других, где просто дикие отмазки или вообще ноль информации о явных пробоях)))


Зараз живу в новобудові з такими перегородками (пазогребневі гіпсові плити). Чути абсолютно все - як кіт вночі на кухні ходить. Треба було або зносити, або додатково звукоізолювати, хоча б спальні і санвузол))
18 май 2021 11:48
Ну я допускаю, що вони теж можуть бути різної якості і виробника... але можливо цілком що ізоляція буде не дуже))
Побачимо) Я їх точно лишати не планую, іншим підтримую, радив би спальню точно покласти ізоляцію, вона копійки коштує в загальних витратах на ремонт)
18 май 2021 14:13
Вчора був поруч. Сильно здивувався. Який сенс робити зовнішні стіни з цегли та внутрішні з цього непотребу. Це матеріал для відвертого економа в передмісті.

Цитата:
покласти ізоляцію, вона копійки коштує в загальних витратах на ремонт

Так і в кошторисі будівництва міжкімнатні стіни - це копійки. Та чомусь забудовник так не думає. І якщо матеріали стін бувають настільки різними, то і матеріали ізоляції також не всі копійчані.
Доречі вигляд будинків у сьогоднішньому стані куди кращий ніж в сісідів з їх ламаними лініями(якоюсь важкістю від них віддає). Побачимо що вийде на фініші.
18 май 2021 16:03
Объясню,раз вышла такая необходимость,межкомнатная стена,в пол кирпича,не дает хорошей звукоизоляции(в кирпич делать не будут),гипсолитовая плита,примерно такую же звукоизоляцию дает,но из практики,многие ломают перегородки и вынос материала из плит,намного практичней и без ущерба и пыли для дома!
19 май 2021 06:21
А почему не будут делать в целый кирпич? Логика не ясна.
Дорого? Так ведь же бизнес якобы...
19 май 2021 08:13
А бувають комплекси де роблять міжкімнатні стіни в цілу цеглу? Як для мене, то це було б не раціонально, бо займає додаткову площу та й багато хто робить перепланування. А от міжквартирні, санвузол та зовні стіни це важливо.
19 май 2021 11:19
Ніхто ніде не робить нічого більше ніж в пів цегли міжкімнатне в нас)))

Ізоляція пів цегли теж ніяка. Це факт.

Як і те, що ці гіпсові штуки не кращі) Тому так, це таки дурна економія. Але дійсно дуже багато людей будуть виносити ці стіни. Я наприклад буду. Мені - це економія))

В цілому ж, знову таки, нажаль у нас немає ніяких стандартів і вимог до комплексів певного "класу". Тому всі якось економлять. І біс його знає коли то зявиться. Хтось міжкімнатні із гіпсопанелей називає бізнес класом, хтось стелі в 2.7 радянського штибу називає бізнесом. Хтось - будинки без території і дозвільних документів))

Все треба перевіряти і підбирати під свої персональні потреби.
21 май 2021 12:52
Хід будівництва у травні 2021.

В першому будинку повністю завершено кладку зовнішніх цегляних стін, а також внутрішніх стін і перегородок. На фінальному етапі перебуває монтаж інженерних систем, також добігає кінця монтаж металопластикових вікон. Крім того, у будинку вже на 60% змонтовано вітражні системи. Триває влаштування покрівлі – процес завершений на 40%. Разом з тим, розпочато монтаж ліфтів та створення котельні – обидва види робіт виконані на 15%.

У другому будинку повністю закінчили котлованні та пальові роботи. Розпочато влаштування плити-ростверку.


24 май 2021 17:11
26 май 2021 05:30
29 май 2021 09:44
02 июнь 2021 05:38
04 июнь 2021 06:38
Огляд від Domik.ua, в якому згадується ЖК:
Місто Z: які вимоги до житла висуває нове покоління
15 июнь 2021 09:09
16 июнь 2021 08:28
02 июль 2021 17:23
02 июль 2021 17:25
03 июль 2021 18:20
Хтось стикався з проблемою оплати внесків за квартиру? Вони рекомендують платити через альфа банк. Як виявилось вони беруть 1% комісії за переказ. Порадьте через який банк платити без комісії?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1820. . .26
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx