Подать объявление

Софіївська Борщагівка, земля біля "Грушки"

19 июль 2015 17:49

Всім привіт! Мене звуть Павло, я власник ділянки 007:5174.

Тема створена для обговорення і збору інформації про земельні ділянки, що розміщені в с. Софіївська Борщагівка на полі за селом з правої сторони по Бишівській трасі (дорога на Білогородку), між житловим комплексом «Львівський маєток» та військовою частиною.

Головною метою теми є об’єднання власників ділянок для
пришвидшення можливості будівництва, прокладання комунікацій та доріг,вирішення інших спільних питань.

Інформація, яка є на момент створення теми:
- на полі росте велика грушка, яку видно на супутникових та кадастровій картах. Саме тому це поле називають – в районі грушки.
- відстань до Кільцевої дороги Києва – біля 5км;
- ходять маршрутки – 15хв до метро Академмістечко;
- поле входить в межі села (взнавали в сільраді та в «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» – //ukrcsb.com.ua/, який розробляв новий генплан села);
- для офіційного початку будівництва, прокладання комунікацій та доріг необхідно розробити детальний план території (ДПТ). В сільраді сказали (осінь 2014р.), що навіть ще не задумувались про його розробку та не відомо, коли будуть його замовляти. В «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» порадили організовуватись власникам
і за свій рахунок замовляти ДПТ;
- так як поле розбито під ОСГ, деякі дороги будуть розширятися за рахунок ділянок, для забезпечення вимог житлової забудови;
- до першого повідомлення прикріплено фрагменти генерального плану села на яких приведено ділянки,
що обговорюються. Світло рожевим кольором відмічено ділянки під
індивідуальну забудову; оранжевим – багатоквартирні будинки; темно рожевим – громадська територія (забудова), фіолетовим – об’єкти торгівлі.



Шановні сусіди та кандидати в сусіди, прошу Вас надавати свої пропозиції по систематизації інформації, виставляти в темі всю інформацію про цю територію, прикріплювати фотографії, обговорювати підняті питання та писати для обговорення свої.
Може в когось є генеральний план у кращій якості ніж прикріплені фрагменти – поділіться, будь ласка.

21 июль 2015 12:05
продайте 4 соточки возле Львовского маетка по вменяемой цене :(
и я не понял, сразу за Львовским маетком планируется окружная? там же дома уже строятся.
21 июль 2015 21:19
Цитата "laero":
продайте 4 соточки возле Львовского маетка по вменяемой цене :(
и я не понял, сразу за Львовским маетком планируется окружная? там же дома уже строятся.


Тема создана для объединения собственников участков, с целью проведения необходимых работ и мероприятий по усадебной застройке, а не для продажи.
В интернете можно найти объявления по продаже участков на нашем поле.
Дома стоят не на дороге.
21 июль 2015 21:29
20.07.2015 провели екскурсію на наше поле.
Свою ділянку знайшли майже без проблем).
Біля траси приблизно по середині поля активно відбувається будівництво ЖК"Софіївська сфера".
На куті поля зі сторони Петрівського побудовано магазин чи склад будівельних матеріалів (пока без вивісок і реклами).
Вздовж траси по полю іде лінія електропередачі.
На ділянках людей майже нічого не міняється. В окремих місцях влаштовано огородження, тимчасові споруди, посаджено дерева.
22 июль 2015 10:25
Вибачте, неправильно вставляв фото.
Ось фотозвіт екскурсії:

Вигляд з кута поля біля ЖК "Львівський Маєток":


Вигляд від грушки в сторону ЖК "Львівський Маєток":


Вигляд від грушки в сторону ЖК"Софіївська сфера":


Вигляд зі сторони Петрівського на магазин чи склад будівельних матеріалів:


Споруди на ділянках людей:

12 авг 2015 12:55
Доброго дня.

Мене звати Ірина, ми з чоловіком ваші сусіди - на фото ділянка з деревами та столом.
Приємно познайомитись.
12 авг 2015 19:12
Цитата "Iryna_M":
Доброго дня.

Мене звати Ірина, ми з чоловіком ваші сусіди - на фото ділянка з деревами та столом.
Приємно познайомитись.


Доброго дня, Ірина.
Дуже радий познайомитись.
Сподіваюсь, спільними силами в нас получиться отримати всі дозволи для будівництва до того, як почнуть родити Ваші дерева ).
19 авг 2015 09:25
Добрый день.

Меня зовут Владимир, я так же являюсь владельцем одного из участков.

Подскажите пожалуйста, Вы переоформляли целевое назначения своего участка под строительство ?
19 авг 2015 09:33
Фото непосредственно с моего участка
31 авг 2015 19:27
Цитата "Voldemar85":
Добрый день.

Меня зовут Владимир, я так же являюсь владельцем одного из участков.

Подскажите пожалуйста, Вы переоформляли целевое назначения своего участка под строительство ?


Здравствуйте, Владимир. Рад соседству.

Я решил менять целевое назначение уже тогда, когда будет детальный план территории. Но некоторые участки на нашем поле уже переведены под строительство.
30 сен 2015 18:34
Схема розміщення ділянок, про які є інформація на 30.09.2015
01 окт 2015 07:41
Цитата "PavloOl":
Схема розміщення ділянок, про які є інформація на 30.09.2015


Подскажите пожалуйста , что означает"є інформація" выделенным красным цветом участки ? По кадастровой карте отличие не увидел...
04 окт 2015 18:38
Цитата "Voldemar85":


Подскажите пожалуйста , что означает"є інформація" выделенным красным цветом участки ? По кадастровой карте отличие не увидел...


Красным цветом отмечены участки, контакты владельцев которых есть у нас.
27 сен 2017 09:57
Нарешті дочекалися ДПТ. Залишились громадські слухання і затвердження сільрадою. І можна будуватись офіційно.



Огляд поля від Грушки:

03 окт 2017 10:09
Доброго дня! Підскажіть а хто замовляв розробку ДПТ і коли він буде проходити громадські слухання?
03 окт 2017 19:46
Замовник - Софіївсько-Борщагівська сільська рада.
07 май 2020 19:03
Усіх зацікавлених у електрифікації та розвитку нашого поля прошу надсилати мені наступну інформацію:
1. - Кадастровий номер ділянки до поділу і зміни цільового призначення;
2. - Кадастровий номер ділянки після поділу і зміни цільового призначення;
3. - Поштова адреса ділянки - вулиця і номер.
4. - Прізвище, ім’я, по батькові власника ділянки;
5. - Номер телефону власника ділянки (якщо є декілька номерів, то бажано надавати декілька);
6. - e-mail власника ділянки;
7. - Прізвище, ім’я, по батькові довіреної особи власника ділянки (на випадок відсутності зв’язку з власником);
8. - Номер телефону довіреної особи власника ділянки;
9. - e-mail довіреної особи власника ділянки.
10. - Яке цільове призначення ділянки зараз. Чи готові найближчим часом вкладати гроші у розвиток території (комунікації та ін.)?
11. - Бажана кількість кВт.

Про ціни зараз мова не йде.

Ціни будуть складатися, коли буде відома чітка пропозиція по електрифікації.

Ціна на пряму буде залежати від кількості бажаючих.

Нагадую, що, для проведення комунікацій, призначення ділянки має бути під будівництво.

Також прошу, тих, хто раніше надавав свою інформацію і вона оновилась (зміна призначення, бажана кількість кіловат...) теж мені надати оновлені дані.
07 май 2020 19:09
На сьогодні у мене є наступна інформація по ділянках:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее